Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

genpa teknik servis

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Baris
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

Baris

Well-known member
Huawei GT3 Active saatimin garantisi bitmesine 9 gün kala şarj olmamaya ve kapanmaya başladı. Yetkili servisin Etiler şubesine saatimi gönderdim. 20 gün serviste bekledi, ana kart değişimi yapıp testleri yaptılar, gönderdiler. 2 saat kullandım yine kapandı. Tekrar gönderdim ama değişim talep ettim çünkü arıza devam ediyordu. Bu sefer "Üretici firma genel merkezi onarım ile devam edilmesini uygun görüyor" dediler. Ben de değişim istiyorum diye ısrarcı oldum. Huawei ile görüştüm, telefon trafiği gibi şeyler vardı, birden cihazda sıvı tespit ettiğini söylediler. Değişim talebim olduğunda birden içinde sıvı olduğunu ve Huawei genel merkezine de bu bilgiyi ilettiğini söylediler, onlar da müşteri memnuniyeti için onarım ile devam edilmesini uygun gördüler.

2 kez servise gidip toplamda 40 güne yakın serviste kaldı, ve 40. gün yani ikinci servise gidişinde sıvı tespit ettiler. Huawei de onların arkasında duruyor, yapacak bir şey yok deyip sizi bozuk saatle başınızdan savuyorlar. Dava aç diyorlar. Nasılsa 5 sene sürüyor dava amk sürünsün mantığında. Siz siz olun bu karakter yoksunu, yalancı, dolandırıcı, etik ahlak nedir bilmeyen bu kurumdan ve Huawei ürünlerinden uzak durun. Bir dost tavsiyesi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri