Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Geri Dönecek Misin?"

esraguzel9geo

Active member
# Bana Geri Döner Misin? Bir Daha Düşün!

Sevgili [Alıcı],

Son mektubun için teşekkürler, ancak sana geri dönme konusunda ciddi şüphelerim var. Seni bırakıp gitmemin nedenlerini hatırlatmama gerek yok, çünkü onları çok iyi biliyorsun. Ancak, geri dönme isteğini düşündüğün için biraz açıklık getirmek istiyorum.

Öncelikle, bana yaptığın davranışların ve sözlerin nedeniyle verdiğim kararı unutma. Beni aşağıladın, küçümsettin ve duygularımı hiçe saydın. Bu, bir ilişkide asla kabul edilemez. Seni affetmem ve unutmam imkansız.

Ayrıca, mektubunda bahsettiğin "değişim" ve "düzeltme" vaadleri boş ve yalan. Geçmişte de benzer vaatlerde bulundun, ancak hiçbiri gerçekleşmedi. Sözlerine güvenmem mümkün değil. Davranışlarını değiştirmen ve olgunlaşman için ciddi bir çaba göstermeden, herhangi bir değişim boş sözden öteye gidemez.

İlişkimiz boyunca gösterdiğin bencillik ve saygısızlık da göz ardı edilemez. Her zaman kendi ihtiyaçlarını ve isteklerini ön planda tuttun ve beni düşünmedin. Bir ilişkinin temelini oluşturan sevgi, destek ve karşılıklı saygı eksikti. Bu nedenle, geri dönme fikrin حتی düşünmeye değer değil.

Ayrıca, mektubundaki "özlem" ve "hasret" duygularını abarttığını düşünüyorum. Ayrılığımızın üzerinden çok az zaman geçti ve bu süre zarfında kendi hayatında ilerleme kaydedebilirdin. Yeni hobiler edinebilir, arkadaşlarla vakit geçirebilir ve kişisel gelişimine odaklanabilirdin. Bu kısa sürede bile seni unutmadığımı ve özlediğimi iddia etmek gerçekçi değil.

Son olarak, gelecekteki mutluluğum ve refahım konusunda endişelenmene rağmen, bu endişelerin yersiz olduğunu düşünüyorum. Seni hayatımdan çıkardığım için kendimi çok daha iyi hissediyorum. Artık huzurlu ve sakin bir yaşam sürüyorum. Sen ise geçmişte kaldın ve ilerlemeye niyetin yok gibi görünüyor.

Bu nedenle, geri dönme isteğini reddetmem kesin. Lütfen kararımı saygı duyma ve hayatımda başka bir şans için ısrar etme. Yeni bir başlangıç yapmaya karar verdim ve seni hayatımda görmek istemiyorum.

Umarım bu açıklık, konuyu kapar ve ileriye doğru hareket etmene yardımcı olur.

Saygılarımla,

[Gönderen]

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri