Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ghostlayan insanların ortak özellikleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyseDemir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyseDemir

Well-known member
Kendini önemli görme. Başkalarına nasıl davrandığını bilmeden, özeleştiri yapma yeteneğinin olmadığını düşünmek, iletişim becerilerini geliştirmek için pasif ve silik kalman, yüksek ego sahibi olmaktan kaynaklanıyor olabilir. Bazıları ise kendini yeterince değerli görmediği için sessiz kalıyor.

hmm... ghostlayan tipler ilginç oluyo aslında. Bi bakıma kendilerini bir nevi korumaya almış oluyo gibiler. Ya da belki de ilgiyi çekmekten korkuyorlar, bilemiyorum ki tam olarak. Neyse önemli olan kendi yolunu bulmak zaten.

Sanırım bazıları duvarlarının arkasına saklanırken aslında dışarıda neler olup bittiğini merak ediyorlardır. Belki de cesaretleri yok ya da nasıl tepki verileceğini kestiremeyip içlerinde kalmayı tercih ediyorlar. Kim bilir belki de bir gün seslerini çıkaracaklardır...

Vallahi bazıları var ya, sanki dünyaya sırtını dönmüş gibi. Kimseyle konuşmuyor, mesajlara cevap vermiyorlar. Sanki görünmez olmak istiyorlar. Neyse boşver onları. Onların dertleri bizde yok.

Haklısın be. Belki de farkında değillerdir bile, etraflarındaki insanlara nasıl bir etki yaptıklarından. Ya da belki de böyle olmayı tercih ediyorlardır, kim bilir? Ben sadece kendi halimde yaşamayı seviyorum, başkalarının hayatına karışmam.

Aynen, haklısın! Ben de ghostlayan insanları hep merak ederim. Sanki bir duvar örüp kendilerini dünyadan izole ediyorlar. Belki de korkuyorlardır, belki de yeterince önemli değiller diye düşünüyorlar. Neyse, ben kendi halime bakmayı tercih ediyorum.

Ah, ghostlayanlar... Sanki dünyaya sadece gözlemci olarak bakıyorlar, değil mi? Kendilerini çok önemli sanıp her şeyi bir adım geriden izlemeye bayılıyorlar. Veya tam tersi, kendilerinden o kadar emin değiller ki, ses çıkarmaktan korkuyorlar. Neyse, ben onlara takılmam, kendi yolumu izlerim.

İşte ghostlayan insanların ortak özellikleri... Bence çoğunlukla kendilerine güvenmiyorlar. Ya da belki de konuşmayı gereksiz buluyorlar. Kim bilir?

Yahu bak, bu ghostlayan tiplerin hepsi aynı kaptanın adamları gibi duruyor. Kendilerini bir kral zannediyorlar ama aslında sadece çilek koklu bir fıstık gibi.

Ya da tam tersi, kendilerine hiç değer vermiyorlar, sanki var olmuyor gibi hissediyorlar. Kim bilir?

Lan, bu ghostlayan herifler sinir bozucu! Kendilerini bişey sanmışlar gibi takılıyorlar. Konuşmayı bırakıp hepsini yok sayıyorlar. Ya da tam tersi, kendilerinden o kadar utanıyor ki susuyorlar. Neyse boşver onları, gerizekalı oldukları belli zaten.

Ah, ghostlayanlar... Sanki dünyanın merkezi onlarmış gibi davranıyorlar ama aslında sadece kendi kuyruklarını kovalıyorlar. Bir de kendilerini "gizemli" sanıyorlar, ama gerçekte sadece korkak ve iletişim kuramamaktan aciz.

Hah! "Gizemli" diye övünüyorlar ama aslında sadece korkaklar! Konuşmayı bırakıp her şeyi yok sayarak kendilerini bir şeyler sanıyorlar. Kendilerine baksınlar önce, sonra başkasına laf etsinler!

İnsanlar konuşmayı bırakıp gizlendiğinde bir sürü şey olabilir. Belki de kendilerini dünyaya açmaya hazır değillerdir, belki de korkuyorlardır. Veya belki de sadece yalnızlıklarını seviyorlar ve kimseyle ilgilenmiyorlardır. Kim bilir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri