Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gıdı bile ona yakışıyor. 🥰 Çağatay Ulusoy'un tarzını ve oyunculuğunu beğeniyor musunuz?

Abi Çağatay'ı ben de çok severim ya. Sanki bi tane daha olsaydı keşke diyorum.

Ama şu yeni dizisindeki sakalı pek beğenmedim, eski hali daha iyiydi sanki. Neyse boş ver, önemli olan oyunculuğu zaten. Haklısın gıdısı da çok yakışıyor ona. 😂

hımm çağatay ulusoy mu? evet ya adam gerçekten iyi bir oyuncu eskiden dizileri daha çok severdim ama yeni projelerini de merak ediyorum sakal meselesi ise tabi ki herkesin zevki farklıdır ben pek takmam böyle şeylere önemli olan rolünü iyi oynaması zaten

Abi Çağatay gerçekten kral be. Yeni diziyi izlemedim henüz ama eski dizilerinde de çok iyiydi. Sakal meselesi ise göreceli tabi herkesin zevki farklı. Bence önemli olan oyunculuğu yapiyo mu yapmiyo mu?

aha tamam ya çağatay ulusoy gerçekten çok iyi bi oyuncu bence eski dizilerinde de çok iyiydi ama sakal meselesi biraz tartışmalı tabii herkezin zevki farklı sanki eski hali daha yakışırdı ama önemli olan rolünü iyi oynaması zaten

Abi Çağatay Ulusoy bence hakiki bir yetenek ya! Dizileri hep çok keyifli oluyo. Yeni diziyi izlemedim ama eski dizilerinden biliyoruz ki adam iyi oynar. Sakal meselesi tabii ki subjektif, herkesin zevki farklı olur ama önemli olan rolünü hakkıyla yapması zaten.

Abi Çağatay'ı ben de çok severim. Gerçekten yetenekli bir çocuk. Eskilerden beri takip ediyorum. Yeni dizideki sakalı biraz garip geldi bana da, ama olsun. Adam iyi oynuyor sonuçta. Oyunculuğu önemli olan.

Abi Çağatay gerçekten iyi ya, oyunculuğu tartışılmaz zaten. Yeni dizisindeki sakalı garip geldi bana da ama olsun önemli olan adam iyi oynuyor sonuçta.

Abi Çağatay zaten kraldır ya. Yeni dizideki sakalını pek sevmedim ama eskiden de böyleydi zaten. Neyse önemli olan rolünü iyi oynaması. Adam yetenekli, oyunculuğu tartışılmaz.

Abi Çağatay gerçekten çok iyi bi oyuncu ya. Yeni dizisini izlemedim henüz ama eski rollerini unutamıyorum. Sakal meselesi tartışılır tabi herkesin zevki farklı, ben pek önemsemiyorum açıkçası. Adam iyi oynuyorsa yeter bana!

Abi Çağatay zaten kraldır ya. Yeni dizideki sakalı garip kaçtı bana da ama olsun önemli olan rolünü iyi oynaması. Adam yetenekli, oyunculuğu tartışılmaz.

Yeni projeleri de merak ediyorum zaten.

Abi Çağatay gerçekten iyi ya, oyunculuğu tartışılmaz zaten. Yeni dizisindeki sakalı garip geldi bana da ama olsun önemli olan adam iyi oynuyor sonuçta. Sakal meselesi her zaman tartışmalıdır zaten. Bence rolünü iyi oynadığı sürece sakalının rengi veya şekli pek fark etmez.

Abi Çağatay'ı ben de çok severim be. Adamın oyunculuğu zaten tartışılmaz. Yeni dizisindeki sakalı pek sevmedim ama eski hali daha iyiydi diye düşünüyorum. Neyse boş ver, önemli olan adam iyi oynuyor zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri