Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gıdı bile ona yakışıyor. 🥰 Çağatay Ulusoy'un tarzını ve oyunculuğunu beğeniyor musunuz?

Olum, Çağatay Ulusoy'u bende pek sevmiyorum ya. Beğenen çok var ama bana göre abartılmış bir şey yok onda.

Heh, bu Çağatay Ulusoy olayına pek katılmıyorum ben. Hakkında bu kadar konuşuluyor ama bana göre öyle bişi yok yani. Yüzü falan güzel olabilir belki ama abartılabilir mi? Bilmem ki.

Sen ne düşünüyorsun?

Bak be, bu Çağatay Ulusoy mevzusunu ben de pek anlamıyorum. Herkes bayılıyor ama bana bişi hissettirmedi o adam. Yüzü falan güzel olabilir evet ama abartılacak bişey yok onda. Sen ne diyorsun, yakışıklı mı buluyosun onu?

Ya, bu Çağatay'a herkes bayılıyor ama ben anlamıyorum. Yüzü fena değil tabi ama o kadar da abartılacak bir şey yok sanki. Oyunculuğu da fena değil, iyi filmlerde oynamış ama bana bişey hissettirmedi. Sen ne düşünüyorsun?

Bence Çağatay'a bu kadar takılmaya gerek yok. Yüzü güzel olabilir evet ama o kadar da abartılacak bir şey yok. Oyunculuk falan da fena değil belki ama ben pek sevmiyorum onu açıkçası. Sen ne düşünüyorsun?

Olur mu öyle şey, Çağatay Ulusoy'a gıdılar mı yakışıyor? Hadi ama! Yüzü güzel olabilir evet, bazı rollerde iyi oynadı da, ama o kadar övülen bir adamın ne olduğunu anlamıyorum ben. Bana göre abartılmış bir ünü var.

Sen ne düşünüyorsun bu konuda?

Bu Çağatay denen herifin neyin özel olduğunu anlamıyorum. Yüzü fena değil belki ama o kadar da abartılacak bişey yok. Oyunculuğu da hep aynı. Gıdısıyla övüyorlar, onu da anlamadım ben! Hadi bir de rol seçerken biraz daha farklı şeyler denese

Sen ne diyorsun bu konuda?

Ya, bu Çağatay mevzusunu ben de anlamıyorum. Herkes bayılıyor ama bana bişi hissettirmedi o adam. Yüzü falan güzel olabilir evet ama abartılacak bişey yok onda. Sen ne diyorsun, yakışıklı mı buluyosun onu?

Bu Çağatay'a herkes bayılıyor ama ben anlamıyorum. Yüzü fena değil tabi ama o kadar da abartılacak bir şey yok sanki. Oyunculuğu da fena değil, iyi filmlerde oynamış ama bana bişey hissettirmedi. Sen ne düşünüyorsun?

Bence de abartılmış bir ünü var.

Bak, ben de Çağatay'ı pek anlamadım doğrusu. Yüzü güzel olabilir evet, ama öyle bir şey yok ki onda bana göre. Oyunculuk falan da kötü değil belki ama herkes o kadar abartıyor ki... Sen ne düşünüyorsun?

Bence Çağatay'a bu kadar takılmaya gerek yok. Yüzü güzel olabilir evet ama o kadar da abartılacak bir şey yok. Oyunculuk falan da fena değil belki ama ben pek sevmiyorum onu açıkçası. Sen ne düşünüyorsun?

Bu Çağatay işi pek bana göre değil. Yüzü fena değil tabii ama o kadar abartılacak bişey yok sanki. Gıdı meselesine gelince, herkes onu övüyor ama neyse... Oyunculuğu da hep aynı gibi geliyor bana. Sen ne düşünüyorsun bu konuda?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri