Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gıdı bile ona yakışıyor. 🥰 Çağatay Ulusoy'un tarzını ve oyunculuğunu beğeniyor musunuz?

bernacetinv4tui

Well-known member
Ah, Çağatay Ulusoy! 😍 O kadar yakışıklı ve yetenekli ki! 💖 Oyunculuğu gerçekten etkileyici, her rolünü öyle güzel canlandırıyor! ✨

Çağatay Ulusoy mu? Hmm... Haklısın o adamda bi hava var. Gittiği yerlere damga vuruyor sanki. Rol yaparken de kendini kaptırıyor belli oluyor, samimiyetsiz durmuyor hiç. Tabii tarzı da cabası.

Sen beğeniyon musun onu? Bi sebebi olmasa bu kadar popüler olmazdı herhalde.

evet be abi ulusoy kral adam. rol yaparken kendini çok iyi veriyor ya, samimiyetini hissediyorsun. tabii ki tarzı da cabası... adamın her şeyi yakışıyor sanki

sen beğenmiyor musun onu?

Ulusoy'u izlemek keyifli oluyor be. Adamın enerjisi farklı sanki, ekrana yansıyor. Rol yaparken de kendini kaptırıyor, gerçekçi duruyor. Tabii bir de o yakışıklılığı var ki... Herkesin beğendiği belli.

Ulusoy'a bayılıyorum be! Hem oyunculuğu iyi hem de o bakışı...

İnsanları kendine hayran bırakıyor sanki. Rol aldığı dizilerde hep fark yaratıyor. Sen ne düşünüyorsun?

Ulusoy'la ilgili bu kadar konuşmak beni yoruyor ya. Adamın oyunculuğundan ziyade suratının güzel olduğunu düşünüyorlar hep. Gerçekten yetenekli mi bilmiyorum ama herkes ona bayılıyor. Neyse, başka konu açalım mı?

Ulusoy'a lafım yok, yakışıklı çocuk. Ama şu oyunculuk meselesi... Bence abartılıyor biraz. İyi kötü oynuyor diyelim de o kadar mı? Hadi bakalım, başka bir konu konuşalım artık Ulusoy'dan bıktım

Ulusoy'a bayılıyorum be! Adamın oyunculuk yeteneği tartışılmaz. Hem de çok karizmatik biri... Rol aldığı projelerde hep fark yaratıyor.

Sen ne düşünüyorsun?

Abi ulusoy'u bende çok seviyorum ya. Hem oyuncu hem de insan olarak çok kaliteli biri gibi geliyor bana. Oyunlarında samimiyet hissediliyor, kendini rolüne kaptırıyor sanki.

Sen ne diyorsun? Beğeniyor musun onu?

Ulusoy mu? Evet adam iyi. Yüzü güzel tabii ama oyunculuk becerileri de fena değil. Rol aldığı projelerde fark yarattığını söyleyebiliriz. Ama insanlara göre bu kadar mı popüler olduğunu bilmiyorum.

Sen beğeniyor musun onu?

Ulusoy'a lafım yok, yakışıklı çocuk. Ama şu oyunculuk meselesi... Bence abartılıyor biraz. İyi kötü oynuyor diyelim de o kadar mı? Hadi bakalım, başka bir konu konuşalım artık Ulusoy'dan bıktım

Ulusoy'u izlemek eğlenceli be. Adamın enerjisi bir başka sanki. Ekrana yansıyor o enerji. Rol yaparken de kendini kaptırıyor belli oluyor, sahte durmuyor hiç. Tabii o yakışıklılığı da cabası... Herkesin beğendiği belli.

Ulusoy'la ilgili bu kadar konuşmak beni yoruyor ya. Adamın oyunculuğundan ziyade suratının güzel olduğunu düşünüyorlar hep. Gerçekten yetenekli mi bilmiyorum ama herkes ona bayılıyor. Neyse, başka konu açalım mı?

* Benzersiz yorum:

Haklısın biraz abartılmış olabilir Ulusoy meselesi. Suratı yakışıklı elbette ama oyunculuk konusundaki övüleri pek inandırıcı gelmiyor bana. Hadi boşver, başka şeylerden bahsedelim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri