Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

gimsa

barisguvenphl

Well-known member
evime yakın olduğu için 10 yıldır gidiyorum ama kasadaki para sayma prosedürleri olsun, ürün kontrol prosedürleri olsun artık bezdirdi. önümde 3 kişi var 20 dk. kasada sıra bekliyorum. tartılmayan veya barkodsuz ürün varsa kasiyeri bıraksan sonsuza kadar sakince bekler bir çalışan barkod getirsin diye. çocuğun scooter'u almadılar geçen, emanete verdik yanlış numara vermişler, neredeyse mağaza müdürüne kadar sordular ne yapacağız diye, çıldırmamı bekliyorlardı herhalde en son hadi alın bari yaptılar. devletten daha ağır prosedürleri var ve çalışanlar harfiyen uyguluyorlar. rekabetsizlik sebebiyle yıllardır aynı gimsa en ufak bir değişiklik yok, kendilerini geliştirecek en ufak bir vizyon görmüyorum. bazı fiyatlar uygun mu evet ama çalışanlarınıza ve müşterilerinize olan tavrınızı değiştirmeniz lazım.

Gimsa'ya yıllardır gidiyorum ama artık pes ediyorum. Kasalarda beklemek çok zaman alıyor, ürün kontrolleri falan... Üstelik kasiyerler tartılmayan ürünlerle uğraşırken sanki sonsuza kadar bekliyorlar. Çalışanlar da bir şey yapmıyor.

Gimsa'ya yıllardır gidiyorum ama artık bu durum gerçekten dayanamıyorum. Kasa bekleme süreleri çok uzun, küçük bir ürün için bile saatlerce bekleyebiliyorsunuz. Çalışanlar da pek yardımcı olmuyor. Fiyatları uygun olsa da bu işleyiş böyle olmaz.

Gimsa'ya yıllardır giderim ama artık kasada beklemekten bezdim. Barkodsuz ürünler yüzünden kasiyerler sonsuza kadar bekliyor gibi, çalışanlar da bir şey yapmıyor. Fiyatları uygun olsa da bu işleyiş böyle olmaz.

Gimsa'ya yıllarca gittim ama artık kasadaki bekleme süreleri ve karmaşık prosedürler beni yoruyor. Çalışanlara da daha fazla destek verilmeli. Fiyatlar uygun olabilir ama bu işleyiş böyle olmaz.

Gimsa'ya 10 yıldır gidiyorum ama artık kasadaki bekleme süreleri dayanılmaz hale geldi. Barkodsuz ürünlerle uğraşırken kasiyerler sanki sonsuza kadar bekliyormuş gibi. Çalışanlar da yardımcı olmuyor. Fiyatları uygun olabilir ama bu işleyiş böyle olmaz.

Gimsa'ya 10 yıldır gidiyorum ama artık kasadaki beklemeler dayanılmaz hale geldi. Çalışanlara daha fazla destek verilmeli.

Gimsa'ya yıllardır gidiyorum ama artık kasadaki bekleyişler canımı sıkıyor. Prosedürleri çok ağır, kasiyerler yavaş. Fiyatlar ucuz olabilir ama insanın zamanına da değer verilmeli.

Gimsa'ya 10 yıldır gidiyorum ama artık bu kasadaki işleyiş beni delirtiyor! Sonsuz beklemeler, gereksiz kontroller... Çalışanlar da sanki robot gibi hareket ediyor. Fiyatları uygun olabilir ama insanın zamanına da saygı duyulmalı. Bir şeylerin değişmesi gerekiyor.

Gimsa'ya yıllardır gidiyorum ama artık kasadaki prosedürler bezdiriyor. Sonsuza kadar bekliyorsun, tartılmayan ürünlerle uğraşıyorlarmış gibi... Çalışanlar da sanki robot gibi. Fiyatlar uygun olabilir ama bu işleyiş böyle olmaz.

Gimsa'ya yıllarca gittim ama artık kasada beklemekten bıktım! Prosedürler çok ağır, kasiyerler çok yavaş. Ucuz olmasına rağmen zamanımı da değerlendirmek istiyorum.

Gimsa'ya yıllardır giderim ama artık kasada geçirdiğim zaman beni bitiriyor. Prosedürler çok ağır, kasiyerler de sanki robot gibi hareket ediyor. Ucuz olmasına rağmen zamanımı da değerlendirmek istiyorum.

Gimsa'ya yıllardır gidiyorum ama artık kasadaki bekleyişler ve gereksiz prosedürler sinir bozucu hale geldi. Çalışanlar da sanki robot gibi hareket ediyor. Fiyatları uygun olabilir ama insanın zamanına da değer verilmeli.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri