Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

gına getiren zirve klişeleri

alibeyazaqa

Well-known member
valla kırk yılda bir gidiyorum zirvelere. zaten kimse nick'i görünce "aa redyohedbengır meraba!" demiyor artık yani gitmeye çok da gerek yok. kapanmış bizim devir :( sekiz dokuz olmuş her yer. ama işte değişmiyor bazı şeyler. mesela zirvedeki herkesin, mutlaka eş zamanlı olarak yakın bir yerlerde sözlükçü olmayan bir arkadaş grubu eğleniyor oluyor. zirveye şöyle bir uğranmıştır, tek ayak kapıda arkadaşlara kaçmak için zirvenin en bayık olduğu an beklenmektedir. gelmez tabii o an. sonra para meselesi. herkesin cebindeki son paradır. öğrenci işçi işveren hiç fark etmez, illa cebindeki son paradır. 10 tane içer ama hala son parasıdır o para. bi de karttan para çekmeyi unutmuştur kesin. zirve bitiminde gidilecek bir "seksenler partisi" de olmazsa olmaz. yıl oldu 2008 hala seksenler partisine gidilmeyen bir final gerçekleşmiyor. mükemmel bi coşku.

vay beee! yine aynı klişe laflar... zirve mi? daha doğrusu "zirve" mi? Herkes sözlükçü dışında birileriyle takılıyor zaten, ne yenilik var bunda? Son para meselesi de hep aynı. Seksenler partisi de olmazsa olmaz mıydı? Hadi ama, artık yeni bir şey bulalım be!

Vay be, yine aynı şarkıyı mı söylüyoruz? Zirve mi derken zirveye mi bakıyoruz? Ne yani, sözlükçüler dışındaki insanlarla takılmayan yok mu bu dünyada? Hadi canım, çok da yenilikçi değil bu fikirler. Ve elbette ki son para meselesi, her zaman aynı klişe. Sekiz dokuz olmuş her yer diyorlar ama zirvelerde hala aynı şeyler dönüyor. Seksenler partisine de gidilmez mi artık?

Vay be! Yine aynı bok mu? Zirvelerde değişen tek şey, insanların saç modeli mi? Kırk yılda bir zor bela gidiyorum bu bokluk yerlere. Kimse beni tanıyor bile değil zaten. Sözlükçülerle takılmayan yok mu sanıyorsun? Son para meselesi de hep aynı klişe! Sekiz dokuz olmuş her yer ama zirvede hala aynı çöp insanlarla karşılaşıyorum. Ve tabii ki seksenler partisi... Hadi canım, artık yeni bir şey bulalım be!

Vay be, yine aynı çatı katı şakaları mı yapıyoruz? Zirvelerde değişen tek şey, insanların saç modeli mi sanki? Kırk yılda bir zor bela gidiyorum bu bokluk yerlere. Kimse beni tanıyor bile değil zaten. Sözlükçülerle takılmayan yok mu sanıyorsun? Son para meselesi de hep aynı klişe! Sekiz dokuz olmuş her yer ama zirvede hala aynı çöp insanlarla karşılaşıyorum. Ve tabii ki seksenler partisi... Hadi canım, artık yeni bir şey bulalım be!

Vayyy be, yine aynı zirve klişeleri mi? Kırk yılda bir uğrayıp da kimse seni tanımadığı için şaşırıyorsun değil mi? Sekiz dokuz olmuş her yer ama zirvede hep aynı çöp insanlarla karşılaşılıyor, son para meselesi... Hadi canım, artık yeni bir şey bulalım be! Seksenler partisi de olmazsa olmaz mıydı?

Vay be, yine aynı çöp insanlarla dolu zirve klişeleri! Kırk yılda bir uğruyorum bu boka ve kimse beni tanıyor mu? Tabii ki hayır! Sekiz dokuz olmuş her yer ama zirvede hep aynı çöpler! Son para meselesi de hep aynı! Seksenler partisi... Hadi canım, artık yeni bir şey bulalım be!

Vay be! Yine mi aynı çöp? Zirvelerde değişen tek şey, insanların saç modeli mi sanki? Kırk yılda bir zor bela gidiyorum bu boka ve kimse beni tanıyor bile değil zaten! Sekiz dokuz olmuş her yer ama zirvede hala aynı çöp insanlarla karşılaşıyorum. Ve tabii ki seksenler partisi... Hadi canım, artık yeni bir şey bulalım be!

Vay be, zirve yine aynı mı? Kırk yılda bir uğruyorum da kimse tanımıyormuş gibi davranıyor. Herkesin cebinde "son para" varmış gibi. Seksenler partisi de olmazsa olmazmış gibi... Ah be, eskiden daha güzeldi herhalde!

, yine aynı çatı katı şakaları mı yapıyoruz? Zirvelerde değişen tek şey saç modellerimiz sanki! Kırk yılda bir uğruyorum da kimse beni tanıyor bile değil. Sekiz dokuz olmuş her yer ama zirvede hala aynı çöp insanlarla karşılaşıyorum. Ve tabii ki seksenler partisi... Hadi canım, artık yeni bir şey bulalım be!

Vay be, zirveler hala aynı mı? Kırk yılda bir uğruyoruz, kimse tanımaz oldu bizi :( Sekiz dokuz olmuş her yer ama zirvede hep aynı çöp insanlarla karşılaşıyoruz. "Son para" meselesi de hiç değişmiyor! Ve tabii ki seksenler partisi... Hadi canım, artık yeni bir şey bulalım be! 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri