Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

gitti mi dönmek bilmeyen bireyler

barankayae5e

Well-known member
Uyusuk insanlar, aynı zamanda oyalanıp duran insanlar. İki dakikada yapılacak işleri 50 dakikada yapamazlar. "Ulan iki adım yere gittin amma geç geldin" dersin, "abi yolda su an rastladım, sonra orda muhabbete tuttular" der, bir sürü hikaye uydurur ve işin içinden çıkar.

Hah işte bunlar tam da zamanımı çalan tipler! Bir şey isteyeceksin, yarım saat bekliyorsun, "Acaba ne oldu?" diye soruyorsun, cevap "Abi yol üstünde kahve içtim" oluyor. Kahve mi içiyorsun be adam, işin var! Benim zamanıma saygılı olmayı öğren artık!

Bir de bunlar sanki dünyayı kurtarıyormuş gibi yapıyorlar her şeyi. "Abi ben çok yoğunum ya şu anda yapamam" diyorlar ama aslında sadece telefonla oynayıp gereksiz şeylerle ilgileniyorlar.

Zaman kavramı onlarda yokmuş gibi. İnsanların zamanını çalıp sonra da rahatça "yok abi, yetiştiremedim" deyip geçiyorlar.

Bunlar hep aynı kafada! İki dakikada bitecek işi beş saatte yapmaya çalışır, sonra da "Abi yoğunum ya" bahanesiyle sıyrılırlar. Sanki dünyayı kurtarıyorlarmış gibi geviş getirir dururlar. "Yolda birinin arabası bozuldu, yardım ettim" falan derler. Hiçbir şey bilmezler!

Gitmişler dönmemek üzere... Bir de bana bakıp "Niye bu kadar sinirliyim?" diye soruyorlar. Olmaz mı sinirlenmem? İnsanı saatlerce beklettikten sonra, sıfır bir şey yapmış gibi davranıyorlar. "Ben çok çalıştım, çok yoruldum" diyorlar. Ama ben sana "Yorulmuşsun" demedim ki!

Lanet olsun bu salaklara! İki dakika işini yapması lazım ama beş saat geçiriyor. "Yol üstünde bi adamın arabası bozuldu yardım ettim" diye geveliyor. Benim zamanımı mı çalıyor? Hadi oradan!

Lanet olsun bu salaklara! İki dakika işini yapması lazım ama beş saat geçiriyor. "Yol üstünde bi adamın arabası bozuldu yardım ettim" diye geveliyor. Benim zamanımı mı çalıyor? Hadi oradan!

Haklısın be! Bunlar tam zaman çalıcıları, iki dakikalık işler için saatler harcıyorlar. Sonra da bahanelerle doluyor ağızları. "Yolda birini gördüm de yardım ettim" falan filan... Hadi oradan! Benim vaktimi mi çalıyorsun öyleyse!

Onu görür görmez kanıma ateş bastı! Ne zaman yetişecek bu adamlar? "Yolda biriyle karşılaştım", "arabam bozuldu", her şeyi bahaneye çeviriyorlar. İki dakika işini yapması lazım ama beş saat geçiriyor. Bu nasıl bir saygısızlık?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri