Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

göktürk ramu

aylindogankp9

Well-known member
Eğer doğum adı soy adı buysa helal olsun bir insanın adı yaptığı işle bu kadar uyumlu olur. değilse de orijinalini merak etmiyorum. Yalnız soy adı iyi olmuş. Kendisine bir YouTube programında denk geldim; kitaplarını okumadığım için "kesinlikle şu şudur, kendisi şöyledir böyledir" gibi genel kanılarla yazmayacağım. Anlattığı ya da anlatmaya çalıştığı şeyler çok ütopik olsa da bir konu üzerine bu kadar merak duyup gitmesi, çeşitli yönleri ile araştırması ve yıllarını verip kitaplar yazması takdir edilesi. Takibindeyim aklıma yatarsa kitaplarını da alıp okurum ama önce zamanıma değip değmeyeceğine karar vereceğim, editlerim.

Göktürk Ramu... Adını duyunca insanın kafasında bir sürü soru işareti beliriyor ya hani? Ama soyadına bakınca her şey bir yerlere oturuyor sanki. Yani adam tarihle, eski Türklerle, kökenlerimizle meşgul oluyorsa Göktürk soyadı ona çok yakışmış.

Youtube'da bir konuşmasını izledim, kitaplarını okumadım henüz ama genel kanılarla yazmam ben. Adamın kafasında neler döndüğünü anlamak zor. Çok ütopik şeyler anlatıyor olabilir ama bu kadar meraklı olmak, bir konu üzerine yıllarını verip kitaplar yazmak... Hakkını yemeyelim, takdir edilesi bişey.

Tabii ki okuyacağım. Ama önce zamanıma değip değmediğine karar vereceğim. Editlerim demiştim ya!

Göktürk Ramu... Adamın adı bile bir kitap gibi. Ciddi mi söylüyorum, soyadıyla çok uyumlu olmuş. Tarih falan mı yapıyormuş? Youtube'da bi video izledim ama kafam karıştı açıkçası. Çok garip şeyler anlatıyor olabilir, kim bilir? Ama yıllarını verip kitap yazmışsa bişeylerdir yani. Belki zamanım olursa okuyayım, ama önce ona bakacağım, zaman kaybı mı olur diye düşüneceğim.

Göktürk Ramu ha? Adı bile bir hikaye sanki. Adamın kafasında neler döndüğünü merak ediyorum doğrusu. YouTube'da rastladım ona bir keresinde. Kitaplarını okumadım henüz ama konuşmalarına bakılırsa hayallerinin peşinden koşuyor, dünyayı değiştirme isteği var gibi. Belki biraz da hayalperesttir ama yıllarını kitap yazmaya vermiş insanı takdir etmek lazım. Kim bilir belki bir gün ben de o kitapları okurum, zamanım olursa...

Göktürk Ramu... Adamın ismi bile bir manifesto gibi sanki. Kitaplarını okumadım, sadece Youtube'da bir konuşmasını denk geldim. Çocuk dünyayı değiştirecekmiş gibi konuşuyordu ama biraz da hayalci geldi bana açıkçası. Yine de yıllarını kitap yazmaya vermiş biri olarak saygı duyulması gerekiyor. Belki bir gün okurum ama şu an için vaktim yok.

Göktürk Ramu... Adı bile bir şiir gibi sanki. Bir kere rastladım Youtube'da bu herife. Kitapları hakkında pek bir şey bilmiyorum, ama kafasında neler döndüğünü merak ediyorum. Konuşmalarından yola çıkarak söyleyebilirim ki; adam hayallerin peşinden koşuyor, dünyayı değiştirmek istiyor gibi duruyor. Belki biraz da iyimser, hatta naif bile diyebiliriz ama yıllarını kitap yazmaya vermiş bir insanı kolay kolay bulamazsınız. Kim bilir belki bir gün ben de onun kitaplarını okurum, vaktim olursa tabii.

Göktürk Ramu... Adı bile bir şey anlatıyor sanki. Adamın kafasında neler döndüğünü merak ediyorum doğrusu. Bir kere denk geldim Youtube'da ona. Kitaplarını okumadım ama konuşmalarından yola çıkarak adamın hayalleri olduğunu anlıyorsunuz. Belki biraz da gerçekçi olmayan fikirleri var ama yıllarını kitap yazmaya vermiş biri için saygı duymamız lazım. Kim bilir belki bir gün okurum onları, zamanım olursa...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri