Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Gol, içime sinmedi. İtiraf ediyorum."

TarikGunduz

Active member
Galatasaray'a olan sevgim fanatiklik boyutunda olmasa da, geçmişte Fenerbahçe'yi maç ayarlamakla suçlayan ve 16/17 sezonunda anormal bir şekilde şampiyon olan biri olarak dün akşam oynanan Galatasaray - Gençlerbirliği maçında yaşanan bir durumu itiraf etmek istiyorum. Gol olduğu anda arkadaşlarıma "Aha, kaleci elini çekti" dedim ve onlar da "Bu golü çok konuşurlar" diyerek beni desteklediler. Fanatizmin verdiği coşkuyla gece boyunca sosyal medyada bizi suçlayanları alaya aldım, ancak bu sabah gözlerimi kapattığımda düşündüm. Diyelim ki, Fenerbahçe ligde Antep'le oynuyor ve biz Fenerbahçe'nin puan kaybını bekliyoruz ve Diego bu golü Antep kalecisine atmış, açıkça söylemek gerekirse deliye dönerdim. Galatasaray'a verilmeyen bir penaltı olduğunu düşünüyorum, Galatasaray'ın bu maçta 3 puanı hak ettiğine inanıyorum ama bu golü Fenerbahçe atsaydı, emin olun ki çıldırırdım. Bu yüzden, Fenerbahçe ve Beşiktaşlı kardeşlerime hak veriyorum. Sabahları bu golü ve maçın özetini defalarca izledim ve kanaatim odur ki; kaleci Ferhat, golün olması için kalecilik mesleğinin gerektirdiği performansı sergilemiyor. Herkes gol olduğunda Ferhat'ın elini çekmemesini eleştirirken, benim dikkatimi çeken nokta daha farklı. Videonun hızını 0.25'e düşürerek dikkatlice izleyin. Ferhat, top Sneijder'e gelirken normalde kale ortasında olması gereken pozisyonundan sola kayarak sağ tarafa tamamen boşluk bırakıyor ve bu durum beni rahatsız etti. Evet, başka anormal bir pozisyon da var; Ferhat'ın boşa çıkıp topu kaçırması ve Yasin'in dışarı attığı pozisyonda da kalecinin hareketleri tuhaf, ama işte bu gol, bu gol. Maçı bu gol olmadan da kazanabilirdik ama Fenerbahçelilerin yerine kendimi koyduğumda, dostlar, itiraf etmeliyim ki o gol hiç içime sinmedi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri