Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Gönül Bağları: Sevenler"

ipekbeyazz5v

Well-known member
Gönülden Sevenler Forumunda Yaşadıklarım:

Bir zamanlar bu foruma iki kez üye oldum. İlk olarak, kendi cinsiyetimle erkek olarak üye oldum ancak mesaj gönderebilmek için erkeklerin ücretli üye olması gerekiyordu. Üyelik ücretleriyle ilgili biraz araştırma yaptığımda aylık üyelik 400 TL olduğunu fark ettim, ancak yıllık üyelik indirime sahipti. Kadınlar ise ücretsizdi. Bu platformda çok farklı insan profilleri mevcuttu. Genellikle 30 yaş ve üstü, boşanmış ve çocuklu kadın sayısı oldukça fazlaydı. Bu kadınlar, çocuklarına bakan birini arıyorlardı. Gerçek sevgi arayanların sayısı ise oldukça azdı. Profiline "namaz kılan bir erkek arıyorum" yazan kadınlar, genellikle evi ve arabası olmayanlara bakmıyorlardı. Bu, tipik bir Anadolu müslümanlığıydı. Kadınların çoğu, kendilerini namuslu gibi göstermeye çalışan, sahte davranışlar sergileyen kişilerdi. Eğer son model bir BMW ve zengin gibi gözükecek birkaç fotoğraf yüklerseniz, çoğu kadın sizi kabul edip buluşmayı kabul edecektir. Eğer seküler bir insansanız, sizinle aynı kültür seviyesini paylaşacak çok az kadınla karşılaşacaksınız. İkinci kez üye olmamda ise sahte bir profil ile kadın olarak üye oldum. Bir türbanlı bir kadın fotoğrafı kullanarak 10 dakika içinde 50 mesaj aldım. Kadınlara karşı büyük bir ilgi vardı, günde 200-300 mesaj alıyordum. Kadınlar için talep çok fazlaydı. Bu durum beni üye olmanın boşuna olduğunu anlamama neden oldu. Kadına mesaj göndermeye çalışıyorsunuz, ancak o kadar çok mesaj arasından sizin mesajınızı görebilmesi ve size yanıt vermesi oldukça zor oluyor. Bu durumu göz önünde bulundurarak hesabımı sildim. Eğer yalnızım ve ısrarla üye olmak istiyorsanız, denemekte fayda var. Belki sizin şansınız farklı olabilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri