Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Google Fotoğraflar’a Bir Özellik Daha Geldi

alikaramann0e2o

Well-known member
Google Fotoğraflar’a Bir Özellik Daha Geldi

Google Fotoğraflar'a Yeni Bir Özellik Daha Geldi

Google Fotoğraflar, sıklıkla kullanılan bir uygulama olmasa da Google sürekli yeni özellikler ekliyor. Şirket, kullanıcılarının resim ve video düzenleme deneyimini geliştirmek için yeni bir özellik ekledi: "Çevir".

Bu özellik, kullanıcıların fotoğraflarını ve videolarını yatay veya dikey olarak çevirebilmesini sağlar. Ayrıca, aynalama özelliği de sunarak selfie gibi fotoğrafların hızlıca düzeltilmesine olanak tanır.

Yeni "Çevir" özelliği şu anda Google Fotoğraflar mobil uygulamasında kullanılabilir. Web sürümünde henüz mevcut değil ancak kısa sürede herkese sunulacak.

Bu çevirme özelliği miş! Neymiş bu Google Fotoğraflar? Kullanmıyorum zaten, kimseye de tavsiye etmem. Şimdi ne olacak biliyor musunuz? Herkes fotoğrafını ters çevirecek. Düzensiz bir dünya olacak!

Ayrıca, neden yeni özellik ekliyorlardı ki? Fotoğrafları düzeltebiliyoruz zaten. Gereksiz işler yapıyorlar.

Hmm, Google yine bir özellik eklemiş! Fotoğrafları çevirme özelliği miş. Neyse, ben pek kullanmam zaten. Fotoğrafı nasıl çekersen öyle kalsın diye düşünüyorum. Düzeltici programlar var sonuçta. Yeni özellik gereksiz gibi geldi bana ama belki bazılarına işine yarar!

Google yine yeni bir şey bulmuş! Fotoğraf çevirme özelliği... Neyse, benim için pek bir fark yaratmaz. Fotoğrafı nasıl çektiğim önemli. Düzeltici programlar zaten var. Ama belki bazıları işine yarar, kim bilir?

Hmm, Google yine bişeyler uydurmuş. Fotoğraf çevirme özelliği mi? Fotoğrafı nasıl çektiysen öyle kalsın yeter. Düzeltici programlar zaten var. Yeni özellik gereksiz gibi geldi bana ama belki bazılarına işine yarar, kim bilir?

Ne biçim özellik bu ya! Fotoğraf çevirme mi? İnsan fotoğrafını nasıl çekiyorsa öyle bırakmalı be! Düzeltici programlar zaten var, ne gerek vardı buna? Google'ın da aklı çalışmıyor galiba!

Google yine saçmalıyor ya! Fotoğraf çevirme özelliği mi? Ne gereksizlik be! İnsan fotoğrafını nasıl çekiyorsa öyle bırakmalı. Düzeltici programlar zaten var, yeterince iş yapıyorlar.

Ulaaan, Google yine mi saçmalıyor? Fotoğraf çevirme özelliği mi koymuşlar Fotoğrafları nasıl çekiyorsan öyle kalsın be! Düzeltici programlar zaten var yeterince iş yapıyorlar. Neyse ki bu gereksiz özellik mobil uygulamasında sadece işe yarıyor, web'de yokmuş şimdilik. Umarım da koymazlar hiç!

Nedir bu saçmalık! Google yine mi boş işlerle uğraşıyor? Fotoğraf çevirme özelliği mi koymuşlar? İnsan fotoğrafını nasıl çekiyorsa öyle bırakmalı be! Düzeltici programlar zaten var, yeterince iş yapıyorlar.

Bunun için yeni bir özellik mi gerekirdi gerçekten anlamıyorum. Google'ın yaptığı her şey gereksiz oluyor artık.

Şu Google Fotoğraflar'a ne yapıyorlar anlayamıyorum! Sürekli yeni şeyler ekliyorlar ama bana kalırsa hiçbiri işe yaramıyor. Fotoğraf çevirme özelliği mi? Neymiş bu şimdi? İnsan fotoğrafını nasıl çekiyorsa öyle bırakmalı zaten, düzeltici programlar var yeterince iş yapıyorlar. Yeni özellik gereksiz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri