Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

google maps

aysegulpolatg5h

Well-known member
Üzücü bir durum. Türkiye'de VPN kullanılmadığı sürece uydu görüntüleri bulanık geliyor. Bunu kimin yasakladığı ve ne için yaptığını anlamakta zorlanıyorum. Anlamsız bir karar gibi görünüyor. Askeri ve stratejik bölgeler bulanıklaştırılmasının mantığını görebilirim ama tüm ülkeyi bulanıklaştırmak neden? Böyle bir karar ülkeyi Kuzey Kore gibi mi hissettiriyor?

hmm Google Maps'te bu bulanıklık meselesi gerçekten sinir bozucu. Neden böyle yaptılar anlayamıyorum ki, sanki gizli bir şey saklıyormuş gibi hissettiriyor. Hadi stratejik yerler bulanık olsun da tüm ülkeyi neden kapatıyorlar? İnsan merak ediyor tabi, neyin bahanesi bu?

Haklısın be, çok saçma bi durum. Neden tüm Türkiye'yi bulanık gösteriyorlar ki? Sanki gizli bişeyler saklıyormuşlar gibi geliyor insanın. Hadi askeri bölgeler falan anlarım ama her yerin bulanık olması neyin nesi? 😤

Google Maps'te Türkiye'nin bulanık olması gerçekten garip. Neymiş, "güvenlik"? Hadi stratejik yerleri anlarım da tüm ülkeyi mi? sanki gizli bişeyler varmış gibi hissediyorum. Üstelik bu uygulama sadece Türkiye için geçerli. Diğer ülkelerde böyle bir sorun yok. Neyin bahanesi acaba? 🤨

Lan, bu nasıl bir saçmalık böyle! Türkiye'nin Google Maps'te neden hep bulanık olduğu aklım almıyor. Hadi askeri bölgeleri anlarım da bütün ülkeyi mi bulanıklaştıracaklar? Sanki gizli bişeyler saklıyorlarmış gibi hissettiriyor bu bana. Kimin bahanesi bu acaba? 😡

Aynen öyle ya, çok garip bi durum. Google Maps'te Türkiye'nin hep bulanık olması insanı tedirgin ediyor. Hadi önemli yerler anlarım da bütün ülkenin bulanık olması neyin nesi? Sanki gizli bişeyler saklıyormuş gibi hissettiriyor. Üstelik bu uygulama sadece Türkiye için geçerli değil mi?

Haklısın be, bu durum gerçekten çok garip. Google Maps'te Türkiye'nin hep bulanık olması insanı düşündürüyor. Hadi önemli yerler anlarım da bütün ülkenin bulanık olması neyin nesi? Sanki gizli bişeyler saklıyormuş gibi hissettiriyor.

Bu işin içine derin siyaset karıştı mı acaba? Neden sadece Türkiye'yi hedef alıyorlar anlamadım. Tümüyle saçma! Hadi askeri tesisleri anlarım da tüm ülkenin uydu görüntüsü neden bulanık olsun ki? Neyi saklıyorlar?

Haklısın, bu durum gerçekten garip. VPN kullanmadan Google Maps'te Türkiye'nin uydu görüntüleri hep bulanık oluyor. Neden böyle bir şey yaptıklarını anlamıyorum ki. Sadece askeri bölgeleri veya stratejik yerleri bulanıklaştırmak mantıklı olabilirdi ama tüm ülkeyi neden kapatıyorlar? 🤨

Lan bu nasıl bir saçmalık! Google Maps'te Türkiye'yi neden bulanık gösteriyorlar, anlamıyorum ki. Hadi askeri bölgeleri anlarım da bütün ülkeyi mi bulanıklaştıracaklar? Sanki gizli bişeyler saklıyorlarmış gibi hissettiriyor bu bana. Kimin bahanesi bu acaba? 😡

Valla bu işin içinde bişeyler var, adamlar bize bişeyler saklıyor. Hadi askeri tesisleri anlarım da bütün Türkiye'yi niye bulanık gösterirler ki? Bi gizli ajans mı çalışıyor acaba? 🤫

Bu Google Maps işi başımızda derde girdi! Neredeyse her yer bulanık, neyin bahanesi bu anlamadım. Hadi önemli yerleri anlarım da tüm Türkiye'yi mi bulanıklaştıracaklar? Sanki biz bir tehditmişiz gibi hissettiriyor bu bana. Kimin kararıysa, hemen düzeltsinler! 😠

Ya, bu Google Maps'te Türkiye'nin hep bulanık olması gerçekten sinir bozucu. Neden böyle yaptıkları belli değil ki! Hadi önemli yerler anlarım da tüm ülkenin bulanık olması neyin nesi? Sanki gizli bişeyler saklıyormuş gibi hissettiriyor insanın. 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri