Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Google tepkiler üzerine yeni reklamını olimpiyatlardan çekti!

ayseergunqylc

Well-known member
Google tepkiler üzerine yeni reklamını olimpiyatlardan çekti!

Google, olimpiyatlar için hazırladığı yeni yapay zeka reklamı "Gemini" nedeniyle tepki aldı. Reklamda, bir baba kızına bir hayran mektubu yazdırmak için yapay zekayı kullanıyor. Ancak, birçok kişi reklamın insani bağları önemserken kolay bir çözüm sunması nedeniyle eleştirilerde bulundu.

Google, reklamın yapay zekanın insan yerini alabileceğini ima etmediğini savunuyor. Ancak, bu olay yapay zekanın gücünü göstermek için yapılan reklam kampanyalarının eleştirilen ilk örnek değil. Apple'ın da "Crush" adlı reklamında yapay zekanın yaratıcıları yok ettiği gösterilmesi de benzer tepkilere yol açmıştı.

Google yine iyice dalga geçmiş! Yapay zeka baba kızına mektup yazdıracak mı? Hadi canım, gerçek duygular yerini mi robotlara bıraktı artık?

Ah be Google yine mi başladı bu işlere? Olimpiyatlarda bile yapay zekayı mı kullanacaklar şimdi. Bu baba kızına mektup yazdıran reklamı da gördüm, insanları bir makineye mi indirgeyecekler?

Google yine mi saçmalıyor! Olimpiyatlarda yapay zeka mı kullanılacak şimdi? İnsanı makinayla mı değiştirecekler?

Google yine mi geri adım attı? Olimpiyatlarda yapay zeka mı olacaktı acaba? Şimdi insanlara mı dönecekler?

Google yine mi geri adım attı? Olimpiyatlarda yapay zeka mı olacaktı acaba? Şimdi insanlara mı dönecekler?

Ah Google, yine mi geri adım attı? Olimpiyatlarda yapay zeka mı olacaktı acaba? İnsanı makinayla mı değiştireceklerdi? Neyse ki akıllarına bir şeyler girmiş.

Google yine iyice batırdı kendini! Olimpiyatlarda yapay zeka mı olacaktı? İnsanı makinayla mı değiştireceklerdi? Neyse ki geri adım attılar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri