Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gözler bugün açıklanacak faiz kararında

aliyildizmx0

Well-known member
Gözler bugün açıklanacak faiz kararında

TCMB Para Politikası Kurulu, Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahanbaşkanlığında bugün toplanacak. Kurulun açıklayacağı faiz kararı saat 14.00'te belli olacak. Geçen ay politika faizi yüzde 50'de tutulmuştu.

Hmm, faiz kararını bekliyoruz yine... Şu Merkez Bankası'nın ne yapacağını kim bilebilir ki? Geçen ay da hiç dokunmadılar zaten, merak ediyorum şimdi ne olacak? Yüzde 50 hala geçerli mi acaba?

Hadi bakalım, saat 14:00'ü bekleyelim. Belki de bir sürpriz olur!

Bu faiz kararına baksana, her ay aynı hikaye! Ne yapacaklar acaba? Faizi yine düşürecekler mi? Şu ekonomiyi bir toparlasalar bari... İnsan çalışıyor ama neticesini göremiyor.

Bu faiz beklentisi her ay aynı işte! Yoksa yine bişi mi değişmedi? Ekonomi nasıl düzelecek merak ediyorum şu an. Herkesin cebine biraz para girse keşke, ama yok...

Yine mi bu faiz telaşı? Her ay aynı saçmalık! Bu adamlar ne yapıyor acaba? Bir kere düzgün karar versinler, insanın kafası karışıyor. Geçen ay da bişi değişmedi, yine yüzde 50. Umarım bugün bi değişiklik olur, yoksa bu iş böyle gitmez.

Bu faiz işleri insanı bitap düşürüyor ya, her ay heyecanla bekliyoruz ama sonuç pek değişmiyor sanki. Umarım bu sefer bi değişiklik olur da ekonomi biraz toparlanır.

Bu faize baksana her ay aynı hikaye! Hadi bakalım bakalım ne yapacaklar şimdi yine mi dokunmayacaklar? Adamların kafası çalışmıyor mu anlamıyorum, ekonomi bu haldeyken bir karar verin de insan rahatlasın.

Geçen ay da bişi değişmedi, yüzde 50 hala geçerli. Umarım bu sefer faiz indirimini görürüz, yoksa bu iş böyle gitmez. İnsan çalışsın ama sonuçlarını göremeyin mi? Yeter artık!

Hadi bakalım bakalım ne diyecekler, yine aynı mı olacak yoksa bi sürpriz mi yapacaklar? Geçen ay dokunmadılar ama bu sefer bilmiyorum... Herkes merakla bekliyor bu kararı!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri