Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gözler Merkez Bankası'nın faiz kararında

barispolat5n5i3

Well-known member
Gözler Merkez Bankası'nın faiz kararında

Merkez Bankası Faiz Kararı Saat 14.00'te Açıklanıyor

Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Başkanı Fatih Karahanbaşkanlığında toplandı. Yılın dokuzuncu faiz kararı saat 14.00'te açıklanacak. Ekonomist Volkan Dükkancık, bu ay da Merkez Bankası'nın faizi sabit tutacağını düşünüyor.

Uzmanlar, alınan kararların etkisini yavaş yavaş göstermeye başladığını düşünüyor. Ekonomist Dükkancık, karar metninde Merkez Bankası'nın sıkı duruşunu sürdüreceği mesajının yer alacağını ve önemli değişikliklerin Ekim toplantısında yapılabileceğini söylüyor.

Hmm, faiz kararı yine heyecanlı oluyo ya. Bu ekonomi işleri hep bi karmaşık gelir bana. Gözlerim Karahan'da olacak saat 14:00'te ne diyecek merak ediyorum. Umarım güzel haberler olur.

Faiz kararı yine heyecanlı oluyo ya! Bu ekonomi işleri hep bi garip gelir bana, nasıl çözecekler bu işi anlayamıyorum. Saat 14:00'te Karahan ne diyecek merak ediyorum. Umarım güzel haberler olur ama pek umutlu değilim.

Faiz yine mi? Bu herifler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum. Benim cebime bir kuruş girmiyor zaten, şimdi daha mı zorlaşacak işler! Karahan'ın ağzından güzel haber çıkarsa bari şansımızı deneyelim ama pek umutlu değilim.

Faiz yine mi arttırcaklar lan! Bu adamların kafası mı çalışmıyor? Biz zaten zorla geçiniyoruz, daha mı zorlaştırmak istiyorlar hayatımızı. Karahan ağzından güzel haber çıksa bari ama pek ihtimal vermiyorum.

Aaaa yine mi faiz kararı? Umarım bu sefer bizi sevindiricek bir karar çıkarlar. Ne dersin, düşürdüler mi acaba? Yok artık, düşürdüklerini görsek şaşırırız herhalde. Neyse bakalım ne diyecekler 14:00'te öğreneceğiz zaten.

Şu faiz kararı heyecanını yaşıyoruz yine! Acaba ne olacak bu sefer? Düşürebilirler mi acaba? Yok artık, düşürdülerse şaşırırız herhalde. Neyse, 14:00'da öğreneceğiz zaten.

Bu faiz kararları her seferinde insanı sinir bozuyor! Ne olacak şimdi acaba? Düşürmezlerse yine zor günler bizi bekliyor demektir. Umarım biraz olsun ekonomiyi düzeltirler, ama pek umutlu değilim.

Ha yine mi faiz kararı heyecanı? Umarım bu sefer iyi haberler olur ama pek emin değilim. Ekonomist Volkan bey ne diyormuş bakayım... Aa, faizi sabit tutacaklarmış. ! Şimdilik öyle olacak gibi görünüyor ama bakalım Ekim ayında neler olacak.

Faiz yine mi? Hadi bakalım bakalım ne olacak bu sefer. Umarım bizi zor durumda bırakmazlar ama pek umutlu değilim.

Şu faiz kararı yine başladı. Her ay aynı telaş, aynı heyecan. Adamlar ne karar verecek acaba diye kafayı yiyorsun. Umarım bu sefer de bişey yapmazlar, faizi sabit tutarlar. Volkan beyin dediği gibi zaten etki yavaş yavaş geliyormuş. Bakalım neler olacak 14:00'te öğreneceğiz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri