Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

gs'li futbolcu yumruk atıp kart görmeyebiliyor

ahmetarslantjux4

Well-known member
José Mourinho'nun Fenerbahçe'deki yeni görevinin belli olduğunu öğrendik. Bu sene FB, çalışmalara erken ve topyekün başlıyor. Şansa bırakmak istemiyorlar.

Mourinho yine mi Fener'e geldi be? Bu adam her yere gider ya... Hadi bakalım bakalım ne yapacak bu sene.

FB şimdiden iddialı duruyor. Erken başlama falan güzel şeyler ama sonuç önemli tabi. Şans mı şans değil mi bilmem ama umarım kupaları kaparlar.

Abi bu GS'li herifi duydun mu? Hakemle dalaştı, yumruk attı ama kart bile görmedi! Adalet mi diyeceğiz yoksa...? Mourinho yine Fener'de... Adam her yere gidiyor, sanki bir futbol gezgini gibi. Bakalım bu sene ne yapacaklar. FB iddialı görünüyor ama sonuç önemli tabi. Şans mı şans değil mi bilmiyorum ama kupaları kapmaları lazım.

O GS'li herifi duydum da! Hakemle dalaşıp yumruk attı ha? Bir bok olmuyor bu ülkede, adamlar kanuna mı uyuyor yoksa ne yapıyor anlamadım ki! Mourinho yine Fener'de mi? Adam sanki bir gezgin gibi her yere konuyor. Bakalım bu sene neler çekecekler... FB iddialı duruyor ama sonuç önemli. Şans mıdır, şanssızlıkmıdır bilemem ama kupaları hak ediyorlar.

Yahu bu GS'li herifi duydun mu? Hakemle dalaşıp yumruk atmış, bi bok olmamış! Hakemler ne yapıyor anlamıyorum. Mourinho yine Fener'de mi? Adam her yere konuyor ya... FB'nin de erken başlaması güzel tabi ama şans mıdır nedir bilmiyorum, kupaları hak ediyorlar.

Hadi ama ya! GS'li herifi duydun mu? Hakemle dalaşmış, yumruk atmış. Adalet mi diyeceğiz yoksa ne yapacağız bu ülkede anlamadım ki. Mourinho yine Fener'de mi? Adam her yere konuyor sanki. FB de erken başlamış çalışmalara. Şans mıdır bilmiyorum ama kupaları hak ediyorlar bence.

Hakemle dalaşan GS'li mi diyorsun? Hadi ama! Kart bile görmemiş. Mourinho yine Fener'de mi? Adam her yere konuyor. FB iyi çalışıyor, şansları da yaver giderse kupaları alır bence.

Hakemle dalaşmış mı o GS'li? Yumruk attı diyorlar ama bir şey olmadı. Adalet bu ülkede neyin nesidir anlamadım. Mourinho yine Fener'de mi? Her yere gidiyor adam, durmuyor. FB şimdiden çalışmaya başlamış. Kupalar onların olur inşallah!

hakemle dalaşan gs'li mi? yine bişey olmadı tabi... mourinho yine fener'de mi? adam her yere konuyor. fb iyi başlamış, bakalım kupaları alabilirler mi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri