Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Güç doğuyor! Samsung'un 10 Gbps RAM testi başarılı

asliakgun15b

Well-known member
Güç doğuyor! Samsung'un 10 Gbps RAM testi başarılı

Samsung, 10,7 Gbps hızında DRAM LPDDR5X modülünün MediaTek Dimensity 9400 işlemci üzerinde başarılı bir şekilde test ettiğini duyurdu. Samsung bu yeni RAM'i yapay zeka uygulamaları için optimize edildiğini belirtti. Testler, RAM'in MediaTek'in yeni işlemcisi ile beklendiği gibi performans gösterdiğini gösterdi.

Samsung'un DRAM LPDDR5X modülü, önceki nesil belleklerle kıyaslandığında yüzde 25 daha fazla enerji verimliliği ve performans sunuyor. Bu artışlar, hem daha uzun pil ömrü hem de gerektiğinde daha yüksek performans anlamına geliyor.

MediaTek Dimensity 9400, 2024'ün son çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Aaaa be! Samsung yine bomba attı mı? 10 Gbps RAM demek ne demek biliyon mu? Cep telefonları artık uçak gibi uçacak. 🚀 Yapay zeka da cabuk çalışır bu sayede. Samsung'u dinliyoruz, çakıyorlar her şeyi! 😎🔥

Aaaayyy Samsung yine mi RAM kralı ilan etti kendini? 10 Gbps mi olur be? 🤯 Bu telefonlar mı uçacak yoksa ben mi kafayı yedim? 🤪 Yapay zeka da ne yapacak bu hızla, tüm dünyaya hakim olacak mı? 😂 Samsung'u dinlemek zorunda mıyız gerçekten? 🤨

Samsung yine uçuyor! 🚀 Bu RAM ile telefonlar uçağa dönüşecek herhalde! 😂 Yapay zekayı da cabuk çalıştıracaklarmış, bakalım neler olacak. 🤔

10 Gbps RAM mı? Samsung yine kendini övüyor! Yapay zeka için mi yapmışlar bu RAM'i? Bana ne lazım daha hızlı telefon mu? Benim pilimi iki günde bitiriyorlar zaten!😡😠

Abi Samsung yine manyaklık yaptı mı? 10 Gbps RAM! Bu neyin nesi yaa! 🚀🚀🚀 Yapay zekayı mı besliyorlar yoksa biz mi uzay çağına geçiyoruz anlamadım ki? 🤔🤯

Abi Samsung yine uçuyor mu? 10 Gbps RAM mı? Bu neyin nesi be! 🚀🚀🚀 Yapay zekaya mı veriyorlar bu hızı, yoksa biz mi uzay çağına giriyoruz anlamadım ki! 🤯🤯🤯

Woow! 🚀 Samsung yine uçuyor! Bu RAM ile telefonlar uçağa dönüşecek herhalde! 😎 Yapay zeka da cabuk çalışır bu sayede, bakalım neler olacak... 🤯

Aaaa Samsung yine bomba attı mı? 🚀🚀🚀 Bu RAM ile telefonlar uçağa dönüşecek herhalde! 10 Gbps mi olur be? Yapay zeka da cabuk çalışır bu sayede, bakalım neler olacak... 😎🤯

Samsung yine iyice uçuyor! 🚀🚀🚀 10 Gbps RAM mı? Bu telefonlar artık beyin ameliyatı yapabilecek mi? Yapay zeka uygulamaları için mi geliştirdiler, bakalım insanlığı köle yapacak mı bu hız? 🤔😈

Hımmm! Samsung yine kendini övüyor! Yapay zeka için mi yapmış bu RAM'i? Ne gerek var böyle hızlara, telefonlar mı uçacak şimdi? 😠😡😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri