Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Güney Koreli kadın oyuncular listesi

bullvar_katip

Administrator
Katılım
21 Mayıs 2024
Mesajlar
532,105
Bu liste; Güney Kore'de aktif olan Güney Koreli televizyon, dram, film, müzikal, tiyatro ve ses aktrislerinin listesidir. Kişiler sahne adlarıyla listelenmiştir. A Ah Young Ahn Eun-jin Ahn In-sook Ahn Ji-hye Ahn Ji-hyun Ahn Seo-hyun Ahn So-hee Ahn So-young Ahn Young-mi Ailee Anda B [[Dosya:Suzy_at_Incheon_airport,_6_April_2017_01.jpg|sağ|küçükresim|144x144pik|Bae Suzy]] Bada Bae Doona Bae Geu-rin Bae Jong-ok Bae Noo-ri Bae Seul-ki Bae Suzy Bae Woo-hee Baek A-yeon Baek Jin-hee Baek Ok-dam Ban Hyo-jung Ban Se-jung Andrea Bang Diana Bang Bang Eun-hee Bang Eun-jin Bang Min-ah Vivian Bang Nicole Bilderback BoA Bona Byun Jung-soo C Cha Hwa-yeon Cha Jung-won Cha Soo-yeon Cha Ye-ryun Chae Bin Chae Jung-an Chae Min-seo Chae Rim Chae Seo-jin Chae Shi-ra Chae Soo-bin Chae Young-in Chang Mi-hee Cho Seung-hee Cho Soo-hyang Cho Yeo-jeong Choi Bae-young Choi Eun-hee Choi Han-bit Choi Hee-seo Choi Hwa-jung Choi Ja-hye Choi Ji-na Choi Ji-woo Choi Jin-sil Choi Jung-won Choi Jung-won Choi Jung-yoon Choi Kang-hee Choi Myung-gil Choi Ran Choi Ri Choi Song-hyun Choi Soo-eun Choi Soo-in Choi Soo-jin Choi Soo-young Choi Sung-eun Choi Yeo-jin Choi Yoo-jung Choi Yoo-jung Choi Yoon-so Choi Yoon-young Choi Yu-hwa Choo Ja-hyun Choo Soo-hyun Chu Sang-mi Chu Ye-jin Alexandra Bokyun Chun Chun Woo-hee D [[Dosya:Do_Ji-Won_(2).jpg|sağ|küçükresim|150x150pik|Do Ji-won]] Dana Do Ji-won Do Kum-bong E sağ|küçükresim|150x150pik|Eugene Esom Eugene Eunha Exy G [[Dosya:Go_Ara_in_Hwarang_Promotion_in_January_2017.png|sağ|küçükresim|128x128pik|Go Ara]] G.NA Ga Deuk-hee Gain Geum Bo-ra Gil Eun-hye Gil Hae-yeon Go Ah-sung Go Ara Go Doo-shim Go Eun-ah Go Hyun-jung Go Joon-hee Go Min-si Go Soo-hee Go Won-hee Go Woo-ri Gong Hyo-jin Gong Hyun-joo Gong Seung-yeon Goo Hara Goo Jae-yee Go Yoon-jung H [[Dosya:Ha_Ji-won.jpg|sağ|küçükresim|156x156pik|Ha Ji-won]] Ha Hee-ra Ha Jae-sook Ha Ji-won Ha Joo-hee Ha Seung-ri Ha Yeo-jin Ha Yeon-joo Ha Yeon-soo Ha Yoo-mi Hahm Eun-jung Han Bo-bae Han Bo-reum Han Chae-ah Han Chae-young Han Da-min Han Eun-jung Han Ga-in Han Go-eun Han Groo Han Hye-jin Han Hye-ri Han Hye-rin Han Hye-sook Han Hyo-joo Han Ji-an Han Ji-hye Han Ji-min Han Seung-yeon Han So-hee Han Soo-yeon Han Sun-hwa Han Ye-ri Han Ye-seul Han Yeo-reum Yuny Han Hani Harisu Heo Ga-yoon Heo Jung-eun Heo Sol-ji Heo Yool Heo Young-ji Heyne Hong Ah-reum Hong Eun-hee Hong Hwa-ri Hong In-young Hong Ji-yoon Hong Jin-kyung Hong Jin-young Hong Ri-na Hong Soo-ah Hong Soo-hyun Hong Yeo-jin Horan Huh E-jae Hwang Bo-ra Hwang Geum-hee Hwang In-young Hwang Jung-eum Hwang Seok-jeong Hwang Seung-eon Hwang Shin-hye Hwang Soo-jung Hwang Sun-hee Hwang Woo-seul-hye Hwangbo Hyolyn Hyomin Hyun Jyu-ni Hyun Young I [[Dosya:20171203_IU_Cheongju_Concert_(cropped).jpg|sağ|küçükresim|150x150pik|IU]] Im Ji-eun Im Jung-eun Im Se-mi Im Soo-hyang Im Soo-jung Im Ye-jin Im Yoon-ah Irene IU Ivy Im Nayeon J [[Dosya:Jeon_Do-yeon_Cannes_2014.jpg|sağ|küçükresim|142x142pik|Jeon Do-yeon]] Jang Do-yeon Jang Hee-jin Jang Hee-ryung Jang Ja-yeon Jang Jin-young Jang Jung-hee Jang Mi-inae Jang Na-ra Jang Seo-hee Jang Shin-young Jang Yoon-ju Jang Young-nam Jang Young-ran Jeon Boram Jeon Do-yeon Jeon Hye-bin Jeon Hye-jin Jeon Hye-jin Jeon In-hwa Jeon Ji-yoon Jeon Mi-seon Jeon Min-seo Jeon Ok Jeon So-mi Jeon So-min Jeon Soo-jin Jeon Soo-kyung Jeon Ye-seo Jeon Yeo-been Yeojin Jeon Jeong Da-bin Jeong Da-hye Jeong Ga-eun Jeong Ha-dam Jeong Yu-mi Jeong Yun-hui Ji Ha-yoon Jihae Ji Joo-yeon Ji Woo Jin Hee-kyung Jin Ji-hee Jin Ki-joo Jin Kyung Jin Se-yeon Jin Ye-sol Jin Ye-ju Jiyul Jo An Jo Bo-ah Jo Eun-byul Jo Eun-ji Jo Eun-sook Jo Jung-eun Jo Mi-ryeong Jo Mi-ryung Jo Min-su Jo Soo-min Jo Woo-ri Jo Yi-jin Jo Yoon-hee Joo Joo Da-young Joy Ju Jeung-ryu Jun Hyo-seong Jun Ji-hyun Jung Ae-ri Jung Chae-yeon Jung Da-bin Jung Eun-chae Jung Eun-ji Jung Ha-na Jung Hye-sun Jung Hye-sung Jung Hye-young Jung In-sun Jessica Jung Krystal Jung Jung Min-ah Jung Min-ji Nicole Jung Jung Ryeo-won Jung So-min Sora Jung Jung Yoo-jin Jung Yu-mi Jung Ziso Juniel K [[Dosya:Kim_Tae-hee_(2011,_cropped).jpg|sağ|küçükresim|141x141pik|Kim Tae-hee]] Kahi Kal So-won Kan Mi-youn Kang Boo-ja Kang Byul Kang Eun-bi Kang Eun-jin Kang Han-na Kang Hye-jung Kang Ji-young M. J. Kang Kang Mi-na Kang Min-ah Kang Min-kyung Kang Se-jung Kang Seul-gi Kang Seung-hyun Kang So-ra Kang Soo-yeon Kang Sung-yeon Kang Ye-won Kei Keum Sae-rok Ki Hui-hyeon Kim Ah-joong Kim Bo-kyung Kim Bo-mi Kim Bo-ra Kim Bo-yeon Kim Chae-yeon Kim Chanmi Claudia Kim Kim Da-mi Kim Da-som Kim Do-yeon Kim Eul-dong Gail Kim Kim Ga-eun Kim Ga-yeon Kim Ga-young Kim Go-eun Kim Gyu-ri Kim Gyu-ri Kim Ha-eun Kim Ha-neul Kim Hae-sook Kim Hee-ae Kim Hee-jung Kim Hee-jung Kim Hee-sun Kim Ho-jin Kim Ho-jung Kim Hwan-hee Kim Hyang-gi Kim Hye-eun Kim Hye-in Kim Hye-ja Kim Hye-jin Kim Hye-jun Kim Hye-ok Kim Hye-ri Kim Hye-soo Kim Hye-sun Kim Hye-yoon Kim Hyo-jin Kim Hyo-yeon Kim Hyun-joo Kim Hyun-soo Kim Hyun-sook Kim In-seo Kim Isak Kim Ja-ok Kim Jae-hwa Kim Jae-kyung Kim Ji-eun Kim Ji-ho Kim Ji-hyun Kim Ji-mee Kim Ji-min Kim Ji-min Kim Ji-soo Kim Ji-soo Kim Ji-won Kim Ji-woo Kim Ji-yeong Kim Ji-young Kim Ji-young Kim Ji-young Kim Jin-kyung Kim Joo-ri Kim Ju-hyeon Kim Jung-ah Kim Jung-eun Kim Jung-hwa Kim Jung-nan Kim Kkot-bi Kim Kyung-ran Kim Mi-kyung Kim Mi-sook Kim Min-hee Kim Min-hee Kim Min-ji Kim Min-jung Kim Min-seo Kim Na-woon Kim Nam-joo Kim Nam-joo Kim Ok-vin Kim Sa-rang Kim Sae-byuk Kim Sae-ron Kim Se-jeong Kim Seo-hyung Kim Seol-hyun Kim Seul-gi Kim Shin-young Kim So-eun Kim So-hee Kim So-hye Kim So-hyun Kim So-hyun Kim So-jin Kim So-yeon Kim Soo-jin Kim Soo-mi Kim Sook Kim Su-an Kim Su-jung Kim Sun-a Kim Sun-young Kim Sun-young Kim Sung-eun Kim Sung-eun Kim Sung-kyung Kim Sung-ryung Kim Tae-hee Kim Tae-ri Kim Tae-yeon Kim Wan-sun Kim Won-hee Kim Ye-won Kim Ye-won Kim Ye-won Kim Ye-ryeong Kim Yeo-jin Kim Yeon-seo Kim Yong-rim Kim Yoo-bin Kim Yoo-jung Kim Yoo-mi Kim Yoo-ri Kim Yoon-hye Kim Yoon-ji Kim Yoon-seo Kim Young-ae Kim Young-hee Kim Young-ok Kim Young-ran Kim Yu-bin Kim Yu-mi Yunjin Kim Ko Eun-ah Ko Eun-mi Ko Joo-yeon Ko So-young Ko Sung-hee Ku Hye-sun Christine Kuo Kwak Hyun-hwa Kwak Ji-min Kwon Mina Kwon Nara Kwon Ri-se Kwon So-hyun Kwon So-hyun Kwon Yu-ri Kyeon Mi-ri Kyung Soo-jin L [[Dosya:Lee_Young-ae_in_2017.jpg|sağ|küçükresim|133x133pik|Lee Young-ae]] Lee Ae-jung Lee Ah-hyun Lee Ah-jin Lee Ahyumi Lee Bit-na Lee Bo-hee Lee Bo-ram Lee Bo-young Lee Chae-mi Lee Chae-young Lee Cho-hee Lee Chung-ah Clara Lee Lee Da-hae Lee Da-hee Lee Da-in Lee Da-in Lee El Lee Elijah Lee Eun-ju Lee Eun-sung Lee Eun-woo Lee Eung-kyung Lee Ga-hyun Lee Go-eun Lee Guk-joo Lee Ha-na Lee Hae-in Lee Hae-in Lee Hae-ri Lee Hanee Lee Hee-jin Lee Hwa-si Lee Hwi-hyang Lee Hye-in Lee Hye-ri Lee Hye-sook Lee Hye-young Lee Hye-young Lee Hyori Lee Il-hwa Lee In-hye Lee Jae-in Lee Ji-ah Lee Ji-hye Lee Ji-hyun Lee Jin Lee Jin-ah Lee Joo-woo Lee Joo-yeon Lee Joo-young Lee Joo-young Lee Joon-ha Lee Jung-eun Lee Jung-hyun Lee Kan-hee Lee Mi-do Lee Mi-sook Lee Mi-yeon Lee Mi-young Lee Min-ji Lee Min-jung Lee Min-young Lee Na-eun Lee Na-young Lee Re Lee Sa-bi Lee Sang-hee Lee Se-eun Lee Se-young Lee Se-young Lee Seol Lee Seul-bi Lee Seung-yeon Lee Seung-yeon Lee Si-a Lee Si-won Lee Si-yeon Lee Si-young Lee So-yeon Lee Soo-kyung Lee Soo-kyung Lee Soo-mi Lee Soo-min Lee Soo-min Lee Soo-young Stephanie Lee Lee Su-ji Lee Sun-bin Sung-Hi Lee Lee Sung-kyung Lee Tae-im Lee Tae-ran Lee Yeon-doo Lee Yeon-hee Lee Yo-won Lee Yoo-jin Lee Yoo-ri Lee Yoo-young Lee Yoo-young Lee Yoon-ji Lee Yoon-mi Lee Young-ae Lee Young-ah Lee Young-eun Lee Young-ja Lee Young-jin Lee Young-yoo Lee Yu-bi Lim Eun-kyung Lim Hwa-young Lim Ji-yeon Lim Ju-eun Lim Kim Lina Tessa Ludwick Luna Luri M [[Dosya:제19회_부천국제판타스틱영화제_레드카펫_part.3_15.jpg|sağ|küçükresim|150x150pik|Moon Chae-won]] Maya MayBee Min Min Do-hee Min Hyo-rin Min Ji-hyun Min Young-won Erena Mizusawa Moon Chae-won Moon Ga-young Moon Geun-young Moon Hee Moon Hee-kyung Moon Jeong-hee Moon Ji-in Moon So-ri Moonbyul Myung Ji-yun Myung Se-bin N sağ|küçükresim|140x140pik|Nam Ji-hyun Na Hae-ryung Na Hye-mi Na Hyun-hee Na Moon-hee Na Young-hee Nam Bo-ra Nam Gi-ae Nam Gyu-ri Nam Jeong-im Nam Ji-hyun Nam Sang-mi Nana Narsha NC.A Soon Hee Newbold O sağ|küçükresim|155x155pik|Oh Yeon-seo Ock Joo-hyun Oh Ha-young Oh Hyun-kyung Oh Ji-eun Oh Na-ra Sandra Oh Oh Yeon-ah Oh Yeon-seo Oh Yeon-soo Oh Yoon-ah Ok Ja-yeon Ok So-ri Joy Osmanski P [[Dosya:(160204)_Park_Shin_Hye_@_the_'DongJu_-_The_Portrait_of_A_Poet'_Movie_Premiere.jpg|sağ|küçükresim|132x132pik|Park Shin-hye]] Christine Pak Park Bo-young Park Cho-a Park Cho-rong Park Eun-bin Park Eun-hye Park Eun-ji Grace Park Greena Park Park Gyu-ri Park Ha-na Park Ha-sun Park Hae-mi Park Han-byul Park Hee-jung Park Hee-von Park Hwan-hee Park Hye-su Park Hyo-joo Park Jeong-hwa Park Ji-a Park Ji-hyun Park Ji-soo Park Ji-yeon Park Ji-yoon Park Ji-young Park Jin-hee Park Jin-joo Jinri Park Park Joo-mi Park Jung-ah Park Jung-soo Park Kyung-lim Linda Park Park Mi-sun Park Min-ha Park Min-ji Park Min-young Park Na-rae Park Sa-rang Sandara Park Park Se-wan Park Se-young Park Shin-hye Park Si-eun Park Si-eun Park Si-yeon Park So-dam Park So-hyun Park So-jin Park So-yeon Park Sol-mi Park Soo-ah Park Soo-jin Park Sun-young Park Won-sook Park Ye-eun Park Ye-jin Park Yoo-na Pyo Ye-jin Q [[Dosya:170614_티아라_쇼케이스_직찍_(3).jpg|sağ|küçükresim|176x176pik|Qri]] Qri R sağ|küçükresim|133x133pik|Ra Mi-ran Ra Mi-ran Roh Jeong-eui Ryu Hwa-young Ryu Hye-young Ryu Hyo-young Ryu Hyun-kyung Ryu Se-ra Ryu Won S [[Dosya:Song_Hye-kyo_in_2016_KBS_Drama_Award.jpg|sağ|küçükresim|133x133pik|Song Hye-kyo]] Seo Eun-ah Seo Eun-soo Seo Hyo-rim Seo Hyun-jin Seo In-young Seo Jeong-yeon Seo Ji-hee Seo Ji-hye Seo Ji-young Seo Min-jung Seo Seung-ah Seo Shin-ae Seo Woo Seo Ye-ji Seo Young Seo Young-hee Seo Yu-na Seo Yu-ri Seohyun Seol In-ah Shannon Shim Eun-ha Shim Eun-jin Shim Eun-kyung Shim Hye-jin Shim Yi-young Shin Ae Shin Ae-ra Shin Bo-ra Shin Da-eun Shin Dong-mi Shin Eun-jung Shin Eun-kyung Shin Eun-soo Shin Hye-jeong Shin Hye-sun Shin Hyun-bin Shin Ji Shin Ji-hoon Shin Ji-soo Shin Min-a Shin Se-kyung Shin So-yul Shin Ye-eun Shoo SinB So Yi-hyun So Yoo-jin Solar Son Dam-bi Son Eun-seo Son Ji-hyun Son Na-eun Son Se-bin Son Tae-young Son Ye-jin Son Yeo-eun Song Eun-i Song Ha-yoon Song Hye-kyo Song Ji-eun Song Ji-hyo Song Ok-sook Song Seon-mi Song Sin-do Song Yoo-jung Song Yoon-ah Soo Ae Stephanie Suh Jung Sulli Sunday Sunny Sung Hyun-ah Sung Yu-ri Sunwoo Eun-sook Sunwoo Sun Sunwoo Yong-nyeo Sunye T [[Dosya:Kim_Tae-yeon_at_Style_Icon_Asia_2016_03.jpg|sağ|küçükresim|136x136pik|Taeyeon]] Tae Hyun-sil Taeyeon Tessa Ludwick Tiffany Young U [[Dosya:131029_'동창생'_시사회_애프터스쿨_유이_직찍_03.jpg|sağ|küçükresim|121x121pik|Uee]] U;Nee Uee Uhm Hyun-kyung Uhm Ji-won Uhm Jung-hwa Um Aing-ran Jenna Ushkowitz V sağ|küçükresim|150x150pik|Viki Viki Vivian Bang Vivian Cha W sağ|küçükresim|169x169pik|Wang Ji-won Wang Bit-na Wang Ji-hye Wang Ji-won Won Jin-ah Won Mi-kyung Woo Hee-jin Woo Hye-rim Woo Seung-yeon X [[Dosya:170910_시연4.jpg|sağ|küçükresim|133x133pik|Xiyeon]] Xiyeon Y [[Dosya:Yoon_Eun-Hye_(2).jpg|sağ|küçükresim|150x150pik|Yoon Eun-hye]] Yang Geum-seok Yang Hee-kyung Yang Jin-sung Yang Jung-a Yang Mi-kyung Ye Ji-won Ye Soo-jung Yebin Yeo Woon-kay Yeom Hye-ran Yeon Min-ji Yoo Ara Yoo Chae-yeong Yoo Da-in Yoo Eun-mi Yoo Ha-na Yoo Hae-jung Yoo Ho-jeong Yoo In-na Yoo In-young Yoon Sa-bong Yoo Se-rye Yoo So-young Yoo Sun Yoo Ye-bin Yoo Yeon-mi Yoon A-jung Yoon Bo-mi Yoon Bo-ra Yoon Bok-hee Yoon Da-gyeong Yoon Eun-hye Yoon Hae-young Jean Yoon Yoon Jeong-hee Yoon Ji-hye Yoon Ji-min Yoon Jin-seo Yoon Jin-yi Yoon Joo Yoon Joo-hee Yoon Jung-hee Yoon Mi-ra Yoon Se-ah Yoon Seo Yoon Seung-ah Yoon So-hee Yoon So-yi Yoon Son-ha Yoon Yoo-sun Yoon Young-ah Youn Yuh-jung Tiffany Young Younha Yozoh Yu Ji-in Yum Jung-ah Yun Da-yeong Yura Z sağ|küçükresim|148x148pik|Z.Hera Z.Hera Ayrıca bakınız Kore draması Kategori:Güney Koreli kadın oyuncular Kategori:Güney Koreli oyuncular
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri