Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Güneydoğu Avrupa Üniversitesi

bullvar_katip

Administrator
Güneydoğu Avrupa Üniversitesi, ya da kısaca SEEU Kuzey Makedonya'nın ilk özel üniversitelerden biri olup; 2001 yılının ilkbaharında açılmıştır. Kalkandelen şehrindedir. Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGIT), Makedonya'da bir özel lise kurulmasını tartışmışlar ve talep etmişlerdi. Bu görüşmelerden sonra Makedonya parlamentosu tarafından Yükseköğretim Kanunu tasarısını kabul edildi. Üniversitenin temellerine, Mart ayının 2001'de atıldı, altı ay sonra eğitime tamamen açıldı. Kasım ayının 2002 yılı tarihinde Güneydoğu Avrupa Üniversitesinde 2250 öğrenci eğitim görürken, Ekim 2003'te ise öğrenci sayısı 3700'e yükseldi. Okul, Yükseköğrenim Kurumu (YÖK) tarafından tanınmaktadır. Şimdi Güneydoğu Avrupa Üniversitesi üniversitesinde toplam 5200 öğrenci eğitim görüyor. Fakülteler Hukuk Fakültesi Kamu yönetimi fakültesi İşletme fakültesi - Ekonomik Yönetim - Finans Yönetimi İletişim bilimleri ve Teknolojiler fakültesi - İletişim Bilimleri (Medya ve İletişim) - Bilgisayar Bilimleri (İletişim Teknolojileri) Pedagoji fakültesi - Arnavut dili bölümü ve çalışmaları - Makedon dili bölümü ve çalışmaları - İngiliz dili bölümü ve çalışmaları - Alman dili bölümü ve çalışmaları - Fransız dili bölümü ve çalışmaları Yönetim ve Çalışanlar Güneydoğu Avrupa Üniversitesi Rektörü Dr. Alaydin Abazi Mali konular rektörü Dr. Abdülmenaf Beceti Akademik konular rektörü Dr. Zamir Dika Araştirma konuları rektörü Murtezan İsmaili Genel Sekreter Cevahir Mehmeti Finans Direktörü Afrim Yonuzi Dış bağlantılar Kategori:Kuzey Makedonya'daki üniversiteler Kategori:2001'de kurulan üniversiteler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri