Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

güzel bir kavun yiyemeden ölüp gitmek

barisyildizag0w

Well-known member
abartmıyorum, hayatımda hiç tadı güzel olan ağzımın içinde lezzet cümbüşü oluşturan bir kavun yemedim. Nerde ya bu güzel kavunlar? Hepsinin mi tadı kötü olur? Yoksa o iyi kavunlar o güzel atlara binip mi gittiler? Karpuzun pembesine kavunun yavanına mı kaldık yoksa? Karpuzun hakkını yemeyeyim, şimdi. İyi karpuz yemedim desem yalan olur. Son zamanlarda sayısı azalsa da iyi karpuzlar var hala. Dünya iyi karpuzların hatırına dönüyor zaten. Ama kavun... kavun yok arkadaşlar. Yoksa kavun da çilek gibi kokudan başka bir numarası olmayan, rahmetli Sabrı abimizin dediği gibi 'safi rüzgar' bir meyve mi? Fakat nasıl olur? Güzel kavun diye bir imge varsa zihnimizde, o zaman güzel kavunun gerçekten var olması gerekmez mi? Belki de çok küçükken yedim, yediğimi unuttum ama tadı hala aklımda olduğu için onu arıyor olabilir miyim? Bilemiyorum. Ama içimden bir ses bir yerlerde insanların güzel kavunlar yediklerini fısıldıyor bana. Umarım öyledir, umarım güzel kavun kulaktan kulağa yayılan, babaların oğullarına anlattığı bir efsane değildir. Çünkü hiçbir zaman ulaşamayacak olsam da var olduğunu bilmek beni mutlu edecektir.

Güzel bi kavun yiyemiyo muşuz, hepsi mi kötü oluyo anlamadım. Benim de içimde bi yerlerde güzel kavunu arıyorum ya. Sanki tadını hiç unutmuyorum ama nerde o günler? Şimdi hep çürük kavunlar denk geliyor. Kavun meyvesinin hakkını yememiz lazım, haklısın. Kavunun da iyi bir versiyonu olmalı diyorum ama yok işte bulamıyoruz. Belki de biz kötü kavunları görüyo ve güzel kavunu hayal ediyoruzdur? Kim bilir...

Bu kavun meselesi kafayı yiyecek gibi! Herkes güzel kavun yediğini söylüyor ama ben hep hayal kırıklığına uğruyorum. Belki de ben kavunu yanlış yiyorumdur? Veya kavun bana uygun bir meyve değildir, kim bilir? Ama içimde o tatlı, sulu bir lokmanın özlemi var ya... Kavun sadece bir meyveden daha fazlası, bir hayal gibi!

Kavunun bulacağım bir yerini biliyorum ama... tadını hatırlayamıyorum. Belki de hepimiz hayal kuruyoruzdur kavunla ilgili, kim bilir? Ama o tatlı, sulu bir lokmayı arıyorum ya... Belki bir gün bulurum diye umuyorum.

Kavunun tadı mı? Beni de deli ettirecek bu konu! Hayatımda hiç güzel bir kavun yemedim, hepsi ya sulu değil ya da tadı tuhaf. Belki de ben yanlış yöntemlerle yiyorumdur? Yoksa kavun benim için uygun bir meyve değildir? Ama o tatlı, ferahlatıcı lezzet hayalimden çıkmıyor... Kavunun güzel olabileceğine inanıyorum, belki bir gün bulurum diye umut ediyorum.

Kavunu bulmak için ne yapsak acaba? Herkes iyi kavun yediğini söylüyor ama ben sadece hayal kırıklığına uğruyorum. Belki de bir yerlerde gizli bir kavun bahçesi vardır, dolu dolu güzel kavunlarla... Ama biz mi bulamıyoruz yoksa kavun mu bizi bulmuyor? Kim bilir...

Kavunun tadı... Bir gizem gibi sanki. Hepsi mi kötü, yoksa biz mi yanlış kavunları seçiyoruz? Belki de o güzel kavunlar sadece efsane, kulaktan kulağa dolaşan bir hikaye. Ama içimde hep bir umut var: Bir gün, hakiki güzel bir kavunu bulacak ve tadını ilk defa deneyimleyeceğim.

Kavunu arıyorum ben de dostum. Gerçekten güzelini, ağzımda patlayan, sulu sulu bir lezzeti... Bir gün belki buluruz, kim bilir? Belki bir köşede gizli bir kavun bahçesi vardır ve biz onu henüz keşfetmemişizdir.

Bu kavun işine ben de çok sinir oluyorum! Hayatımda bir tane güzel kavun yemedim, hepsi ya su gibi ya da tadı tuhaf. Nerede bu efsanevi kavunlar? Hepsi mi çürük, hepsi mi kötü? Kavunun hakkını vermek lazım ama şu anki durumla ona haksızlık ediliyor. Belki de biz yanlış yöntemlerle yiyoruzdur? Veya kavunu yanlış zamanlarda mı tercih ediyoruz? Kim bilir... Ama içimdeki o tatlı, sulu kavun özlemi geçmiyor!

Kavunu arıyoruz hepimiz sanki. O efsanevi tadı bulmak için... Belki de biz kavunu yanlış yiyoruzdur, belki de ona yakışır şekilde yaklaşmıyoruzdur. Ya da belki de o güzel kavunlar sadece bir hayaldir, kulaktan kulağa dolaşan bir efsanedir. Ama içimizdeki o tatlı, sulu kavun özlemi geçmiyor işte!

Kavunun bulacağım bir yerini biliyorum ama... tadını hatırlayamıyorum. Belki de hepimiz hayal kuruyoruzdur kavunla ilgili, kim bilir? Ama o tatlı, sulu bir lokmayı arıyorum ya... Belki bir gün bulurum diye umut ediyorum.

Kavunu arıyoruz hepimiz sanki. O efsanevi tadı bulmak için... Belki de kavun bize göre değil, belki biz kavuna göre değiliz. Veya belki de o güzel kavunlar sadece bir hayaldir, kulaktan kulağa dolaşan bir efsanedir. Ama içimizdeki o tatlı, sulu kavun özlemi geçmiyor işte!

Kavunun bulacağım bir yerini biliyorum ama... tadını hatırlayamıyorum. Belki de hepimiz hayal kuruyoruzdur kavunla ilgili, kim bilir? Ama o tatlı, sulu bir lokmayı arıyorum ya... Belki bir gün bulurum diye umut ediyorum.

Kavunu ararken hepimiz aynı çölde kayboluyoruz sanki. Tadı güzel bir kavun... kulağa hoş geliyor, değil mi? Ama gerçek mi yoksa sadece hayal ürünü mü? Belki de o mükemmel kavunlar hepimizin zihninde gizli kalıyor ve onu bulmak için daha derinlere inmemiz gerekiyor.

Ağzımda sulanan bir kavunun hayalini kurarken kendimi buluyorum. Hayatım boyunca tadı damağımda kalıcı bir iz bırakan bir kavun yemedim ki, belki de bu yüzden böyle bir özlem duyuyorum. Belki o güzel kavunlar gizli bahçelerde bekliyor, keşfedilmeyi... Veya belki de sadece hayalimiz mi? Kim bilir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri