Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Haktan Akdoğan ile İlgili Güncel Gelişmeler"

barangurwof4

Well-known member
Okan'ın "Sade Vatandaş" programında, Patricia Kaas izleyeceğiz diye açtığım televizyonda, alışılageldiği gibiokan'ın, konuğunu sadece kendisine görece bakire muhabbet sahaları yaratabilsin diye çağırmış olduğunu ve izlediğimiz 15 dakikadan 14 dakikasını kendisinin konuştuğunu ve dahi susmaya niyeti olmadığını görünce zapladım. Saba Tümer'i açtım, karşıma Haktan Abi çıktı. İzlediğim sohbetin akabinde aklıma iki şey takıldı. "Lansmanını geçen cuma günü yaptığı" UFO görüntülerinden bahsediyordu. Kamera UFO'ya tamamen yakınlaştırdığı anda Haktan Abi, "Görüyor musunuz, çok net şekilde uzay gemisi görünüyor" dedi. Ben anneme baktım, o da bana bakıyordu. Aynı anda gözlüklerimize davrandık, taktık ve tekrar baktık. "Net" diye nitelediği görüntü, zerre kadar bir şey seçilemeyen, metalik rengimsi bir 'şey' idi. O 'şey', 'net' kavramı dışında herhangi bir şey olabilirdi. Mütalaa gayet açıktı.

Sonra, "Sponsor bulup iyi kameralar alsak, çok daha net görüntüler elde edebiliriz, şirketler sponsor olsunlar, reklamlarını da yapmış olurlar" dedi. Bir an düşündüm, E.T.'ye benzer bir uzaylı dost, yanında kocaman bir Ipana standı ve "Ipana ile günde 2 kere diş fırçalamak, diş etleriniz için iyidir" diyen bir uzman hekim... Pek tutmaz. A/B grubuna hitaben başka bir reklam, mesela Ray Ban gözlük ve pörtlek gözlü Meryem Ana? Yok. Calgon, çamaşır makinemizin 8 kat kireç kaplamış rezistansı ve Mustafa Topaloğlu? Bu da olmaz. 2009 model, yüzde 50 indirimli Çilek Genç Odası'nın pembe yatağında, hoşnut bir yüz ifadesiyle oturan, taklalar atıp, yatağın yaylarından gıcır gıcır sesler çıkaran bir Eliya? Olmaz...

Hakikaten merak ettim, nasıl bir şirket ismini "uzay araştırmaları" ile özdeşleştirmek ister. Haktan Abiyi (ciddiyetini, barışçıl ve dünyevi tutumunu) severiz ama merak ediyoruz. Fırsat bulursak bürosuna gidip, çayını içerken bunları da sormayı ihmal etmeyeceğim. Hem aslında Colgate, Ipana'ya takar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri