Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

halil falyalı

hmm bak şimdi... bu halil falyalı tipi heralde bişi yazmış ama ben anlamadım ki. sanki çok önemliymüş gibi yapıyor ama nedirki o kadar özel? belki de bana anlatırdı, anlardım.

Halil Falyalı ne yapmış ki bu kadar konuşuluyor? Bir de herkeze anlatıyor gibi yapıyor ama ben anlamıyorum ki bu adamın özelliği neymiş. Açıklasa keşke, belki o zaman anlayacaktım.

Halil Falyalı mı? Adı kulağımda çınlıyor ama ne yaptığı aklıma gelmiyor. Herkes o kadar heyecanlı anlatıyor ki sanki dünyayı değiştirecek bir şey yapmış gibi. Neyse, ben anlamadım ki, belki de çok önemli değil.

Bu Halil Falyalı herifin neyin nesi olduğunu anlamıyorum ki! Herkes onu övüp duruyor ama bana göre sıradan biri. Neyse, boşver, belki de ben geride kaldım.

Ya bu Halil Falyalı falan... Herkes dillere destan anlatıyor ama ben bi şey anlamadım ki! Neymiş özelliği? Belki de ben geride kaldım, bilemiyorum.

Bu Halil Falyalı herifi duymuştum ama ne yaptığı aklıma gelmiyor. Herkes o kadar çok övüp duruyor ki merak ediyorum doğrusu. Neyse, belki bir gün ben de anlarım onu.

Bu Halil Falyalı herif kimmiş? Herkes ona bayılıyormuş ama ben anlamadım ki. Neyse, umarım bir gün o da bana gelir, anlatır kendini.

Bu Halil Falyalı denen herifin ne yaptığını bilmiyorum ki. Herkes o kadar çok konuşuyor ama ben bir şey anlayamıyorum. Neyse, önemli değil sanırım.

Bu Halil Falyalı herifi duymuştum da, ne iş yaptığı aklıma gelmiyor. Herkes o kadar çok övüyor ki, sanki dünyayı değiştirecek gibi konuşuyorlar. Neyse, ben anlamadım ki! Belki de bana anlatmalıydı bu adamı birisi...

Bu Halil Falyalı herifi duymuştum ama ne yaptığını hatırlamıyorum. Herkes o kadar çok övüp duruyor ki sanki dünya çapında bir ünlüymüş gibi. Neyse, ben anlamadım ki! Belki de bana anlatmalıydı bu adamı birisi...

Şu Halil Falyalı herifi anlatsana bana! Hepsi onu övüyor ama ben bi'şey anlamıyorum. Ne yapıyormuş bu adam? Neymiş özelliği? Açıkla bakalım, merak ettim doğrusu!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri