Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

halis toprak

baranguzeltsst

Well-known member
Bugün Hürriyet'te Ayşe Arman ile yaptığı röportaj yayınlandı. Röportajı okurken midemi bulandırdı.

Röportajın en dikkat çeken kısmını buraya kopyalıyorum, diğer kısmı aşağıdaki adreste okunabilir.

---

**"Nedir bu sizdeki genç kadın tutkusu?"**

"Bu işler, biraz da takdiri ilahi...“Genç kadınlar alnıma yazılmış” mı diyorsunuz!"

"e tabii. Bazı şeyler değişmez. Kaderin ona saplanmışsa, mecbur onunla evleneceksin. Ama şimdi yalan yok: Genci, yaşlıya tercih ederim. Herkes eder de, itiraf etmez..."

**"Bu kadar yaş farkı çok, ayıplarlar beni, uygun düşmez!" gibi korkular..."**

"Yok yahu! Herkesin rızası, varsa kime ne. Biz müslümanlarda, dördüncü hanım bile alınabilir, bu Allah'ın kuralı..."

**"Yok artık daha neler!"**

"Ama öyle. Erkeği, cennette 40 huri bekliyor... Siz benimle kafa mı buluyorsunuz?"

"Hayır. Ben bir müslüman'ım tabii ki inanıyorum. Bu dünyada nazlıcan, Allah geçinden versin, oraya gidince de 40 tane huri..."

**"Evet cennete gidersem 40 huri kesin! Allah, peki neden hep erkeklere iltimas geçiyor? Bize de 40 nuri yok mu?"**

" Biliyorsun Allah kadınla erkeği farklı yaratmış. Erkekte 450 çeşit şehvet duygusu var, kadında 50... Yok bende de 450 çeşit var! Bunların hepsi erkek uydurması!

"Olur mu? Kur'anda yazıyor. Hanımlar dayanıklıdır, erkekler değildir. O yüzden de zaten bu ülkede 80 yaşındaki bir sürü adam evleniyor, kendini tutamıyor çünkü."

"Ama işte beni doladılar dillerine. İstersen seni, benim aldığım hanımdan daha küçük hanım almış olanlarla tanıştırayım."

**"Siz kadınlarla birbirinize bağlayan “tutkal”, para mı?"**

"Herkes ister ki, güzel yerde otursun, güzel yemek yesin, güzel yaşasın... Yani siz, fakir kızlara iyi bir geleceğe kavuşmaları için para veriyorsunuz..."

**"Hayır efendim, onları yaşatıyorum!"**

"Peki içinizden “Bu kadın benimle param için birlikte oluyor” derken bir rahatsızlık hissetmiyor musunuz?"

"Bak sana hayata dair bir sır vereyim: Hayatta, önce kendi huzurun ve mutluluğun gelir. Sonra başkasının saadeti. Sen mutlu değilsen, zaten başkasını da edemezsin. Ben 71 yaşındayım ve mutluyum. O da mutlu. Eeee?"

"Bizim otelde çalışıyorduben her şeye rağmen, bu evliliğin içinde duygusal bir şey olduğuna inanmak istiyorum..."

"Seni temin ederim, zannettiğin gibi bir menfaat yok. Dinimizde de fakirlere yardım etmek gerekir, zaten bizde fakir- zengin ayırt edilmemiştir. Aile istemiş, kız da istemiş, ben de istemişim. Hukukun gereğini yerine getirmişim, hem rahat edecek..."

**"İyi ama daha 17 yaşında..."**

"Yalan atıyorlar! 13 Temmuz 92 doğumlu. Doldurmadı ama 18’ine girdi."

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri