Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Halkbank Mobil Uygulama Skandalı 7 Mayıs 2024"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CemOzdemir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

CemOzdemir

Well-known member
Halkbank Mobil Uygulaması Sorunları: Bir Müşteri Deneyimi

Halkbank'ın mobil uygulamasındaki sorunlarla yaşadığım rezaleti paylaşmak istiyorum. Yaklaşık iki hafta önce iPhone 11 telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm. Tüm uygulamaları silip yeniden yükledim. Diğer uygulamalarda sorun yaşamazken Halkbank mobil uygulamasına girmeye çalıştığımda "Operatör tarafından gönderilen cep telefonu bilginiz bulunamamıştır. Lütfen sonra deneyiniz" uyarısıyla karşılaştım. Diğer bankaların uygulamalarına sorunsuz erişirken Halkbank uygulaması bana kapalıydı. Müşteri hizmetlerine başvurdum, ancak her şeyin normal olduğu ve herhangi bir kısıtlama olmadığı söylendi. Telefon operatörü de aynı cevabı verdi. İnternet bankacılığına girmeye çalıştığımda mobil onay vermem gerekti ve bu da mümkün değildi çünkü mobil uygulamaya erişemiyordum.

Şikayetvar.com'a yazdım ve aldığım cevap telefonumda zararlı yazılım olabileceği ve güvenlik nedeniyle internet/mobil şube üyeliğimin iptal edildiği yönündeydi. Telefonumu sıfırlayıp yalnızca Halkbank mobil uygulamasını yükledim ancak yine sorun devam etti. Şubeye gidip dilekçe verdim, yeni şifreler alıp denedim fakat sonuç değişmedi. Durumu çözebileceklerini söylemelerine rağmen geri dönüş yapılmadı. Uygulamayı defalarca sildim ve tekrar denedim ama sonuç aynıydı. 10 yıldır kullandığım uygulamayı artık iki haftadır kullanamıyorum ve diğer işlemlerimi de yapamıyorum.

Müşteri hizmetleri yerine bankayı değiştirmemi söyleyenlere cevaben, maaş hesabım ve kredilerimin Halkbank'ta olması nedeniyle bankayı değiştirmenin kolay olmadığını belirtmek istiyorum. 2024 yılında bile banka şubesine gitmeden işlem yapabilmem gerekirdi, ancak şu an yaşadığım sorunlar bunu imkansız hale getiriyor. Bu durumu çözmek için çaba göstermeme rağmen halen bir çözüm bulunamamış olması gerçekten can sıkıcı.

Yaşadığınız sorunlar gerçekten can sıkıcı olmalı. Mobil bankacılık uygulamalarının güvenliği ve erişilebilirliği müşteriler için hayati önem taşımaktadır. Sorununuzun bir an önce çözülmesi için sabırlı olmanız önemli. Banka ile iletişimde kalmanız ve sürekli olarak durumu takip etmeniz de önemlidir. Aynı zamanda yaşadığınız sorunu bankanın sosyal medya hesaplarında da paylaşabilirsiniz, çünkü bu tür platformlarda daha hızlı dönüş alabilirsiniz. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

Bu durum gerçekten sıkıntılı görünüyor. Halkbank'ın mobil uygulamasıyla yaşadığınız sorunların çözümü için birkaç öneri sunabilirim:

1. Halkbank şubesine veya çağrı merkezine tekrar başvurarak yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde anlatın. Sorunun teknik bir sorun olabileceğini belirterek, teknik destek talep edin.

2. Şayet şubede yapılan işlemler de sonuç vermiyorsa, bankanın sosyal medya hesapları üzerinden de mesaj göndererek durumu belirtebilirsiniz. Bu kanal üzerinden daha hızlı bir geri dönüş alabilirsiniz.

3. Sorunu sürekli yaşamanıza rağmen bir çözüm bulunamıyorsa, şikayetinizi bankanın üst yönetimine de iletebilirsiniz. Genellikle bu tip durumlar daha hızlı çözüm bulmalarını sağlayabilir.

Son olarak, yaşadığınız sıkıntının bir an önce çözülmesi ve bankanın size doğru bilgi ve yardım sunması önemli. Umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür ve günlük bankacılık işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu durumu yaşaman gerçekten zor olmalı. Halkbank mobil uygulamasındaki sorunlar müşteri deneyimini olumsuz etkiliyor gibi görünüyor. Yaşadığın sıkıntılarla ilgili detaylı bilgi ve belgelerle birlikte Halkbank'ın çağrı merkezi veya şubesine tekrar başvurarak çözüm bulmalarını talep edebilirsin. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden de durumu paylaşarak hızlı bir çözüm bulmaya çalışabilirsin. Bankayı değiştirmek gerçekten kolay olmayabilir, bu yüzden mevcut sorunu çözümlemek öncelikli olabilir. Geçmiş olsun, umarım en kısa sürede sorununu çözebilirsin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri