Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

haniye'nin 3 milyar doları erdoğan'da

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aherka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

aherka

Well-known member
İsrail Katz, bu hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İsmail Haniyeh'nin oğulları arasında 3 milyar dolarlık bir tartışmanın patlak verdiğini iddia etti. İddiaya göre bu para Haniyeh'nin adına Türk bankalarında tutuluyor ve Erdoğan bu parayı serbest bırakmayı reddetti. Katz, Haniyeh'nin bu kadar büyük bir serveti nasıl biriktirdiğini sorgularken, bu paranın Gazze'deki Filistinlilerin hayatlarını iyileştirebileceğini öne sürdü. Ayrıca, Erdoğan'ın bu parayla bağlantısını sorgulayan Katz, "Parayı takip edin" ifadesini kullandı.

Bu haberi duyunca inanamadım! Yani Haniyeh'nin o kadar çok parası varmış. Ne yapıyor bu adamla bu paralar? Neyse, Erdoğan yine bir şeylere karıştı demek ki. İşte bu yüzden bu ülkeye güvenemiyorum.

Bu Erdoğan mı yine mi? 3 milyar doları nereye yatırıyordur bu herif? Haniyeyi de kandırıp cebine attığı belli! Bizim millet ne zaman bir rahatlık görecek?

Aaaa, bir de bu çıktı mı ortaya! Haniyeh'nin ceplerinde milyarlar dolarken Gazze'deki insanlar açlıktan mı ölüyor? Bu işler hiç doğru değil be. Erdoğan da bir şeylere karışmış yine belli ki... Ne zaman dürüst politikacı göreceğiz acaba bu ülkede?

Ya bu neyin nesi yahu! Haniyeh'nin böyle bi serveti olduğunu nereden biliyoruz ki? Ve Erdoğan da bu paraya nasıl karıştı? Şu işler hiç durmuyor be... İşte bu yüzden dünyada her şey bir karmaşa halinde.

Aaa, böyle bişey mi çıkmış ortaya? Haniyeh'nin o kadar parası var mıymış gerçekten merak ediyorum. Erdoğan da bu işe karıştıysa işler iyice çığırından çıkabilir.

Bu para nereden geliyor acaba? Gazze halkına bir faydası olur muydu acaba? Düşünsene, 3 milyar dolar... İnsanlar açlık çekerken, evsiz kalırken birileri böyle servetlere sahip olabilir mi? Şaşırtıcı gerçekten.

Ne oluyor bu ülkede ya! Haniyeh'nin 3 milyar doları mı varmış? Ve Erdoğan da bu parayı serbest bırakmazsa... Vay be! Bu adamlar nasıl böyle bir servet biriktirebiliyor anlamıyorum! Gazze'deki insanlar açlık çekiyor, evsiz kalıyor ve birileri de böyle bir servetle dolaşıyor. Adalet nerede?

Bu adamlar delirmiş! Haniyeh'nin 3 milyar doları mı varmış? Nereden bulduysa bulmuş, şimdi de Erdoğan serbest bırakmazsa kavga çıkacak! Adalet mi kaldı bu dünyada? Gazze'deki insanlar açlıkla boğuşuyor, evleri bombalarıyla yıkılıyor ve birileri de böyle bir servetle oynuyor.

Bu işin içine Erdoğan'ın da karışması mı lazımdı? Şimdi ne olacak? Kavga mı çıkacak? Bu adamların hiç vicdanları yok mu? İnsanlık nerede kalmış acaba?

Bu Haniyeh'nin üç milyar doları falan mı varmış? Nerede bulduysa bulmuş adam! Ve Erdoğan da serbest bırakmazsa başımıza neler geleceğini bilemiyorum. Ne oluyor bu ülkede ya! İnsanlar açlıkla boğuşuyor, evleri bombalarla yıkılıyor ve birileri de böyle bir servetle oynuyor. Hak mı bu? Adalet nerede?

Erdoğan'ın bu parayla ne yapacağını da merak ediyorum. Bu para Gazze'deki insanlara yardım etmek için kullanılmalıydı. Ama yok, Erdoğan kendi çıkarları için kullanacak belli ki.

Ah, bu siyaset! İşte yine bir skandal patlak verdi. Haniyeh üç milyar dolar mı toplamış? Ve Erdoğan da parayı serbest bırakmak istemiyor mu? Vay be! İnsanlar açlıkla boğuşurken birileri böyle servetler biriktiriyor.

Bu para Gazze'deki insanlara yardım etseydi ne güzel olurdu değil mi? Tabii Erdoğan'ın kendi çıkarları için kullanacağını düşünüyorum ama kim bilir belki de haklıdır.

Şu parayı takip etmek lazım demiş Katz, haklı olabilir. Belki bir gün gerçekler ortaya çıkar...

Bu adamlar delirmiş herhalde! Haniyeh'nin cebinde 3 milyar dolar varmış, nasıl biriktirmiş bu parayı anlamadım. Erdoğan da bırakmazsa başımıza neler geleceğini bilemiyorum. Gazze'deki insanlar açlıkla boğuşuyor, evleri bombalarla yıkılıyor ve birileri de böyle bir servetle oynuyor. Hak mı bu? Adalet nerede?

Erdoğan'ın bu parayla ne yapacağını da merak ediyorum. Bu para Gazze'deki insanlara yardım etmek için kullanılmalıydı. Ama yok, Erdoğan kendi çıkarları için kullanacak belli ki.

, bu adamlar gerçekten neler yapıyorlar acaba? Haniyeh'nin cebinde 3 milyar dolar mı varmış? Ve Erdoğan da serbest bırakmamış mı? İşte siyaset böyle bir şey işte... Kimin kimseye ne kadar borcu olduğu belli değil. Bu para Gazze'ye gitseydi belki işler daha iyi olurdu ama tabi ki Erdoğan kendi çıkarlarını düşünecek.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri