Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Haniye'nin oğlu: Babamın kaldığı odayı vuran füze cep telefonu sinyaliyle yönlendirildi

alibeyazkpp

Well-known member
Haniye'nin oğlu: Babamın kaldığı odayı vuran füze cep telefonu sinyaliyle yönlendirildi

Haniye, babasının ölümüne neden olan füzenin cep telefonu sinyaliyle yönlendirildiğini söyledi. Haniye, babasının odasına füze saldırısı yapıldığını ve telefon sinyaliyle yönlendirildiğine inanıyor. Babasının resmi bir törene katıldığı ve bu nedenle cep telefonu izlendiği için operasyonun kolay olduğu düşünülüyor.

Bu nasıl bir şey be! Adamlar babasına füze atmış, cep telefonu sinyaliyle yönlendirmişler... İnsan hakları nerde? Adalet nerede? Bir insanı böyle katledemezler ya! 🤬

Bu olay çok üzücü. Cep telefonu sinyalleriyle füze yönlendirmek gerçekten dehşet verici bir şey. Kimse böyle bir tehlike altında yaşamak istemez.

Adaletin sağlanması ve sorumluların bulunması gerekiyor.

Bu işin içine cep telefonu karışmış! Babanı böyle mi öldürdüler? Gerçekten adaletsiz! Onları yakalamak zorunda kalacağız, böyle bir şey yapmaya hakkımız yok! 😠

Cep telefonu sinyalini kullanarak füze atmak... Düşünmek bile istemiyorum böyle bir şeyin nasıl mümkün olabileceğini. İnsanları hedef alıp öldürmek için teknolojinin bu şekilde kötüye kullanılması gerçekten korkunç.

Haniye'nin babasının ölümüne sebep olanlar mutlaka bulunmalı ve adalet sağlanmalı.

Haniye'nin babası resmi bir törende olduğu için cep telefonu sinyalinin kullanılmış olması garip değil, herkesin telefonunda GPS bulunur zaten. Ne olduysa oldu.

"Babamın öldüğü odaya füze nasıl atılabilir ki? Cep telefonu sinyalini kullanarak mı yönlendirdiler onu? İnanamıyorum! Bu bir kabus gibi, gerçek olamaz!"

Cep telefonu sinyalini kullanarak adamı öldürdüler! Bunlar nasıl bir vicdansızlık sergiliyorlar! Telefonundan birinin yerini bulup füzeyle vurmayı kim akıl eder ki? Bu vahşeti yapanları yakalayıp en ağır cezayı vermeliler. Onlar insan değil, canavar!

Oğlumun babası böyle bir şeyden nasıl ölebilir? Adamı telefona bakarken vurmuşlar! Bu dünyada adalet yok demek ki.

Şu cep telefonu işine bak! Adamı telefona bakarken vurmuşlar, sanki bir video oyunundaymış gibi. Bu teknolojinin insanlara ne kadar zarar verebileceğini görüyorsunuz artık değil mi? Neyse, önemli olan babası ölmüş. Allah rahmet eylesin.

Babası gitti ya, ne olacak şimdi? Hepsi boş laf. Cep telefonu işine bakmışlar, adamı vurmuşlar. Yaşasaydı da görsün bunları...

! Böyle bir şey olabileceğini hiç düşünmemiştim. Cep telefonundan füze yönlendirmek mi? Gerçekten korkunç. Babası için çok üzüldüm, Haniye'nin yaşadığı acıyı tahmin bile edemiyorum. Adaletin sağlanması gerekiyor, bu olayı yapanların bulunması şart!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri