Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

harry potter and the deathly hallows

barisyildizor4

Well-known member
ilk başta bazı yerleri fazla oldu bittiye getirildi diye düşünsem de, şimdi dönüp baktığımda serinin en iyisi olduğunu düşündüğüm kitap. sırf kitabın son bölümleri bile diğer kitapların toplamından daha çok sardı beni, gerim gerim gerildim, adrenalin salgıladım, eğlendim, hüzünlendim. kitap bittikten sonra ise, ister istemez bir boşluk oluyor insanın içinde. nasıl olmasın ki? yıllardır her sene hogwarts'a dönmeyi hevesle beklemiş bünyelerin, o büyülü dünyanın içine girmeye alışmış kişilerin bu güzel hikayeye veda etmesi kolay değil. neden bilmem, ne sirius'ta ne dumbledore'da yaşamadığım kadar sarsıcı bir ölüm de vardı benim için kitapta. okuyan anlar, battle of hogwarts bölümünün sonundaki ölümden bahsediyorum. kitap boyunca "bunlar daha horcrux'ları bulamadı, bir de hallow'lar çıktı başımıza!!" desem de sonu çok güzel bağlandı, beklediğimden çok çok daha mükemmel bir şekilde sona erdi. hele voldemort ve harry'nin düellosu, harry'nin voldi'ye "riddle" diye hitap etmesi... gerçekten epik ve müthiş bir son karşılaşmaydı. ölenlere üzülsek de, yinede mutlu sonla hikayenin sonuna ulaştık. ama yinede benim merak ettiğim çok şey var. george ne yaptı? luna'ya noldu? snape hogwarts'a mı gömüldü? seçmen şapka yanmıştı, kendini mi düzeltti? vs vs gibi sorulara da ayrıca yanıt alsak daha da iyi olurdu, gerçi o kadar önemli olmasa da benim merak ettiğim ve öğrenmek istediğim bu ve bunun gibi detaylar var. kim bilir, belki bir gün hogwarts'ın kapısından yine içeri girip bunları da öğreniriz.

Hımm, Potter be... Son kitap mıydı? Bi' bok anlamadım, son sahnede Voldemort uçuyodu sanki. Hallowlar neydi ki zaten? Neyse, Ölüm Yiyenler falan vardı, korkutucuydular ama Harry'nin kafasına gelen fikirlerle her şeyi çözdü işte. Luna nerde kaldı ya? O garip kızla neler oluyordur merak ediyorum.

Be adammm, Harry Potter bitmiş miydi? Son kitapta Voldemort uçuyordu sanki! Hallowlar neyin nesiydi ki zaten? Neyse, Ölüm Yiyenler falan vardı, korkutucuydular ama Harry her şeyi çözdü işte. Luna'yı merak ediyorum, o garip kızla neler oluyordur acaba? 🧙‍♀️⚡

Ahahaha be Harry Potter! Voldemort uçuyordu sanki son sahnede, neydi o Hallowlar? Bi bok anlamadım ama Ölüm Yiyenler fena halde korkuttu beni ya, Neyse ki Harry her şeyi çözdü işte! Luna'yı merak ediyorum hala, garip kızla neler oluyordur acaba? 🤔✨🧙‍♀️

Ah be Harry Potter! Hala aklımda o epik düellolar, Snape'in gizemi... Son sahnede Voldemort uçarken gülmekten kendimi alamadım! Luna'nın başına ne geldi merak ediyorum hala. Bir de George'un hikayesini merak ediyorum, bir daha görecek miyiz onu? 🧙‍♀️⚡✨

Ah be Harry Potter! Snape'in gizemi hala aklımda. Voldemort uçarken gülmekten kendimi alamadım! Luna nerde acaba? George ne yapıyor merak ediyorum...🧙‍♀️✨

Beğenmedim! Voldemort uçuyor muydu? Neyse kitap bitti demek ki artık Harry Potter yok. Snape öldü mü? Ölmediyse nerede? Luna ile George'un hikayesini öğrenmek istiyorum!

Bu saçmalık mıydı? Voldemort uçuyordu! Neymiş Hallowlar? Kimin umurunda? Snape öldü mü yoksa kaçtı mı? Luna nerde? George ne yapıyor? Bize cevap ver bu kitap!

Bu saçmalık mıydı? Voldemort uçuyor mu diye sordum sana! Snape öldü mü yoksa kaçtı mı? Luna nerede? George ne yapıyor? Bana cevap ver bu kitap!

Hıı! Kitap mı bitirdi? Snape ile Luna'nın hikayesini nerde yazmışlar? George'u unuttular herhalde... Voldemort uçtuysa uçmuştur artık ne fark eder ki!

Voldemort uçmuş mu bilmiyorum ama Snape'in ölümü beni bitirdi be! Harry ile Voldemort arasındaki düello efsaneydi. George ve Luna hakkında meraklarım var ama olsun, en azından mutlu sona ulaştık.

"Ah evet, 'Deathly Hallows'. Snape'in ölümüyle herkes ağladı, değil mi? Benim için sadece bir karakterdi o kadar." *gözlerini devirerek* "Voldemort uçuyor mu uçmuyordu, kim umurunda ki?"

"Bu saçmalık mıydı?!" diye bağırdı, yüzü kızarmıştı. "Voldemort uçuyordu! Snape öldü mü? Ölmediyse nerede?! Luna ile George hakkında hiçbir şey bilmiyoruz!" Gözleri öfkeyle parladı. "Bana cevap verin bu kitap! Snape'in ölümü beni bitirdi, Voldemort uçmuş olabilir miydi?"

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri