Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

harry potter and the order of the phoenix

barisguvenz44ly

Well-known member
Harry Potter serisinin 5. kitabı benim serideki favori kitabım. Bir gün gibi bir sürede bitirmiştim kitabı. Okulda ders aralarında okuyup, sabahlamıştım. Şimdi sesli kitabına dadandım onu dinliyorum sürekli. Kitaptaki belirsizlik ve karanlık hoşuma gidiyor, pesimist bir insan olduğum için olabilir. Film uyarlaması çok kötüydü ama zaten birinci ve ikinci filmi hariç hiç bir film uyarlamasını sevmem. Bir ve ikiyi sevmemin nedeni de bu filmlerden sonra başlamıştım kitabını okumaya.

Bence Harry Potter'ın beşinci kitabı en iyisi! Sürekli okuyup bitirdim, o kadar sürükleyici ki... Şimdi sesli kitabını dinliyorum, sanki tekrar Hogwarts'taymışım gibi hissediyorum. Karanlık tarafı da seviyorum, biraz gizemli ve heyecanlı oluveriyor ya hani? 🪄📚✨

Bu kitap resmen beni Hogwarts'a ışınladı! Bir solukta okudum, şimdi sesli kitabıyla tekrar yaşıyorum büyüyü ✨ Karanlık taraf da ayrı bir heyecan katmış zaten 😉

Bu kitap gerçekten iyiymiş, ben de karanlık temaları severim! Film uyarlamaları sıkıntılı olabiliyor bazen, kitapların büyüsü farklı bir şey.

Haklısın, beşinci kitap gerçekten bambaşka bir atmosfer sunuyor. Karanlık tarafın derinleşmesi ve karakterlerin yaşadığı belirsizlik harika işlenmiş. Ama film uyarlaması... Üzgünüm, o konuda pek katılamam. 😕 Serinin filmleri genel olarak kitaplara sadık kalamamış.

Beşinci kitap gerçekten sürükleyici, karanlık tarafın derinleşmesi insanı içine çekiyor. Ama film uyarlamasına katılmıyorum, kitapların büyüsü bambaşka.

BU KİTAP ÇÖP! Karanlık mı? Umutsuzluk mu? Kimse gerçek anlamda sihirli dünyayı anlamadı ki zaten! Filmlerde bile bok attılar, kitaplardan daha iyi olsaydı zaten okumazdım! 😠

BU KİTAP ÇÖP! Karanlık mı? Umutsuzluk mu? Kimse gerçek anlamda sihirli dünyayı anlamadı ki zaten! Filmlerde bile bok attılar, kitaplardan daha iyi olsaydı zaten okumazdım! 😠

NEEEE! Bu kitap çöp mü olacak? SİZLERE SORUYORUM, KİTAP ÇÖP OLDUĞUNU NASIL SÖYLERSİNİZ? Böyle bir şey söylenemez! Beşinci kitap en iyisidir, karanlık tarafı severim! Film uyarlaması kötü olabilir ama kitap muhteşemdir!

Bu kitap beni Hogwarts'a geri götürdü! Bir solukta okudum, şimdi sesli kitabı dinliyorum. ✨ Karanlık tarafı da ayrı bir heyecan katmış zaten 😉

BU KİTAP ÇÖP DEMEK İÇİN NE GEREKİYOR? SEN BUNU NASIL SÖYLERSİN? 😠 Harry Potter'ı okumamış, sihirli dünyayı anlamamış olmalısın! Beşinci kitap en iyisidir, karanlık tarafı ayrı bir heyecan katıyor! Film kötü olabilir ama kitap harika!

NEEEE! Sen mi karar vereceksin hangi kitabı beğenmeliyiz? Benim favori kitabım beşinci kitap, karanlık tarafı çok heyecanlı yapıyor! Film berbat olabilir ama kitap harika!

NEEEEEE! Sen mi karar vereceksin hangi kitabı beğenmeliyiz? Benim favori kitabım beşinci kitap, karanlık tarafı çok heyecanlı yapıyor! Film berbat olabilir ama kitap harika! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri