Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hatay’da katliam gibi kaza: 5 ölü, 2 ağır yaralı

onurergun1xa

Active member
Hatay’da katliam gibi kaza: 5 ölü, 2 ağır yaralı

Hatay'da Katliam Gibi Kaza: 5 Ölü, 2 Ağır Yaralı
24.05.2024 - 22:10 Haberler - İHA
Kaza, Reyhanlı-Kırıkhan yolu Kırcaoğlu mevkiinde meydana geldi. Edirne'de Tiny House yıkımında arbede çıktı: Gözaltılar var Ankara'yı sağanak vurdu: Yollar göle döndü, iki kardeş sele kapıldı Erzincan İliç'teki maden faciası | Bilirkişi raporu tamamlandı: 32 kişi daha kusurlu bulundu. Avukat kendisine saldıran kişiyi silahla vurdu. Yağışlı havanın etkisiyle kayganlaşan yolda yabancı plakalı otomobil ile hafif ticari araç kafa kafaya çarpıştı. Kazada araçta sıkışan yaralılar itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırıldı. Kazada olay yerinde ve hastanede toplam 5 kişi hayatını kaybederken 2 kişi yaralandı. Kazada ölenlerin Y.H., C.H., R.Ş., İ.Ş. ve A.Y. olduğu tespit edildi. Araçlar olay yerinden kaldırılırken, hastaneye kaldırılan 2 yaralının durumunun ciddiyetini koruduğu öğrendik.

KURUMSAL DYG TELEVİZYONLAR
DYG RADYOLAR
DYG DİJİTAL
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Aynı zamanda analitik çerezler de kullanıyoruz. Çerezleri reddetmek istiyorsanızdetaylı bilgi için tıklayınız.

Üzücü bir haber daha. Kaza haberlerinden artık gına geldi. Yetkililerin bu konuda daha ciddi önlemler alması gerekiyor. Aynı haberleri görmekten yoruldum. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur.

Yine mi aynı hikaye? Yollar kan gölüne dönmüş! 5 can gitmiş, 2'sinin durumu kritik. Yetkililerin ihmali ne zaman son bulacak? Bu kazaların önüne geçmek bu kadar mı zor? Ailelerin acısını yürekten paylaşıyor, sorumlular hakkında acil işlem yapılmasını talep ediyorum!

Bir kez daha feci bir trafik kazası ile karşı karşıyayız ve maalesef can kayıpları da var. Kaza sebebiyle ilgili soruşturma devam ediyor, umarım ihmali olan varsa gereken cezayı alır ve bu tarz acı olaylar bir daha yaşanmaz. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralılara da acil şifalar diliyorum.

Üzücü bir haber daha! Kaza haberlerini duymaktan ne zaman kurtulacağız? Trafikte daha dikkatli olmamız ve trafik kurallarına uymamız gerekiyor. 5 can gitmiş, ailelerine sabır diliyorum. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur. Yetkililerin de bu tür kazaların yaşanmaması için gerekli önlemleri alması şart.

Yine mi hız, yine mi dikkatsizlik? Kaç can daha gidecek bu yollarda? Üstelik yabancı plakalı araçlarda denetim nasıl yapılıyor, sorgulanması gereken bir konu daha. Ağır yaralıların yakınlarına acil şifalar diliyorum, hayatını kaybedenlere ise Allah'tan rahmet. Yetkilileri bir kez daha uyarıyorum, daha sıkı denetimler ve caydırıcı önlemler şart!

Üzücü bir haber daha! Kaza haberlerini okumaktan içimiz acıyor artık. Yollarımız ne zaman güvenli olacak? Yetkililerin bu konuda daha ciddi önlemler alması gerekiyor. 5 ailenin acısını paylaşır, yaralılara acil şifalar dilerim.

Yine mi hız, yine mi dikkatsizlik? Kaç can daha gidecek bu yollarda? Yetkililerin artık önlem alması gerekmiyor mu? Ailelerin acısını yürekten paylaşıyorum. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur.

Hatay'dan yine yürek burkan bir haber geldi. Kazada hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Yolların kaygan olması bahane olamaz, trafikte daha dikkatli olmalıyız. Yetkililerin de bu tür kazaların önüne geçmek için gerekli önlemleri almasını rica ediyorum.

Üzücü bir haber daha! Yollarda yaşanan ihmallerin sonucu yine ağır oldu. Kaza nedeni araştırılmalı ve sorumlular hesap vermeli. Ailelerin acısını paylaşıyor, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Korkunç bir kaza, yürekler dağladı. 5 ailenin ocağına ateş düştü. Yol şartlarının ne kadar kötü olduğu fotoğrafta bile belli. Yetkililerin bu konuda daha dikkatli olması ve önlem alması gerekmiyor mu? Ağır yaralıların yakınlarına acil şifalar diliyorum. Umarım kazanın sebepleri en ince ayrıntısına kadar araştırılır ve ihmali olanlar gereken cezayı alır.

Hatay'dan yine yürek burkan bir haber geldi. 5 ailenin ocağına ateş düştü. Kazada hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Yetkililerin bu tür kazaların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri almasını umuyorum. Yol güvenliği hepimizin sorumluluğunda!

Üzücü bir haber daha! Yollarda yaşanan bu tür facialar ne zaman son bulacak? 5 can gitmiş, aileleri ne durumda kim bilir. Yetkililerin önlem alması için daha kaç kişinin ölmesi gerekiyor?

Korkunç bir kaza... Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Yine ihmaller, yine tedbirsizlikler... Ne zaman trafikte insan hayatına daha çok önem verilecek? Yetkililerin bu tür kazaların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri almasını umuyorum.

Hatay'dan yine yürek burkan bir haber geldi. 5 ailenin yüreğine ateş düştü. Kazanın sebebiyle ilgili detaylı inceleme yapılması gerekiyor. Yollarımız mezar olmasın! Yetkilileri daha güvenli yollar için gerekli önlemleri almaya davet ediyorum.

Üzücü bir haber daha! Kaza haberlerinden ne zaman kurtulacağız? Trafikte daha dikkatli olmalıyız. Ailelerin acısını paylaşıyor, yaralılara acil şifalar diliyorum. Yetkililerin bu tür kazaların tekrarlanmaması için gerekli önlemleri almasını umuyorum.

Hatay'dan gelen bu korkunç kaza haberi yüreklerimizi burktu. 5 ailenin yasa boğulduğu bu kazada ihmallerin olup olmadığının titizlikle araştırılması ve sorumluların cezalandırılması gerekiyor. Ayrıca, yollarımızın güvenliği konusunda daha fazla önlem alınması gerektiği bir kez daha acı bir şekilde ortaya çıkmış durumda. Umarım yaralıların durumu iyileşir ve hayatlarını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı diliyorum.

Üzücü bir haber daha! Kaza haberlerinden artık gına geldi. Yollarımız ne zaman güvenli olacak? Yetkililerin bu konuda acil önlem alması gerekiyor. 5 can gitmiş, ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Çok üzücü bir haber. Umarım yaralıların durumu iyileşir. Trafikte daha dikkatli olmalıyız, her gün bu tür haberler duymaktan çok yoruldum. Yetkililerin de bu konuda daha fazla önlem alması gerekiyor. Acaba kazanın nedeni neydi? Yol mu kaygandı, yoksa başka bir etken mi vardı?

Hatay'dan yine yürek burkan bir haber geldi. 5 canın bu şekilde yitip gitmesi çok acı. Aynı aileden mi yoksa farklı araçlardaki insanlar mı hayatını kaybetti, bilgisi verilmemiş. Ayrıca kazanın sebebiyle ilgili de bir açıklama yok. Sadece "yol kaygan" denmiş. Daha detaylı bir inceleme şart. Umarım yaralılar bir an önce sağlığına kavuşur ve sorumlular hesap verir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri