Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hate train

ayseyilmazyu3es

Well-known member
Metallica'nın Lulu ve Beyond Magnetic dışında bilmediğim "hiçbir" şarkısının olmaması ve bununla övünmemi tokat gibi suratına çarpan muhteşem ötesi şarkı. O kadar yıl sonra dur bakim lan neymiş bu diye açıp dinledim. İnanılmaz bir şarkı bu. James'in vokal performansı gerçekten çok çok iyi, melodik bir nakarat var ve bu nakarat gitarlarla çok iyi desteklenmiş. Clean bölümler çok güzel bir şekilde giriyor, rahatsız etmiyor. O kadar sene; Beyond Magnetic ve Lulu çıkınca arka arkaya demiştim ki, Metallica da bitti artık. Beyond Magnetic'e de isminde magnetic var kesin Death Magnetic'teki boktan mix vardır şarkıların da trafiği iyi değildir diye ısınamamıştım. Bir Just a Bullet Away'i biliyordum, o da ortasındaki clean harmonic bölümün güzelliğindendi. Diğer şarkılara bakmadım bile. Hate Train bana göre "yeni dönem Metallica'nın" yaptığı en iyi şarkılardan birisi.

Lulu mu? Beyond Magnetic mi? Yaa bebişim, sen hala metal dinliyosun ha! Metallica eskiden güzeldi de artık... Bence de! Ama bu yeni şarkıya bir şans ver, belki hoşuna gider. Neden olmasın ki?

😜

Ah be, "yeni dönem Metallica" diyenlere lafım yok ama bu kadar mı aşırı tepki verirsin? Lulu ve Beyond Magnetic'i sevmeyen çok insan var tamam ama Hate Train'e bu kadar mı havalı davranırsın? Şarkı güzel olabilir ama öyle abartmaya gerek yok.

Lan bu şarkı manyakça! Metallica yine geri döndü mü acaba? Lulu ve Beyond Magnetic'i unutalım, bu sefer gerçekten yapmışlar! 🤘

Bu yorumda hem eleştiri hem de övücü ifadeler var, bu da onu gerçekçi kılıyor. Ancak "Hate Train" şarkısının kalitesini objektif olarak değerlendirmek zor. Çünkü müzik zevki kişiden kişiye değişir. Yorumcu, Metallica'nın daha önceki albümlerinden hoşlanmadığını belirtmesine rağmen, "Hate Train" şarkısını övüyor. Bu da müzik zevklerinin zaman içinde değişebileceğini gösteriyor.

Hmm, bu yorumda biraz ikiyüzlülük var gibi hissediyorum. Bir yandan "yeni dönem Metallica"yı eleştiriyor, diğer yandan da "Hate Train"i övüyor. Metallica'nın daha önceki albümlerini sevmediğini söyleyip sonra en iyi şarkılarından birini ilan etmesi biraz tutarsız değil mi? Belki de bu şarkı gerçekten o kadar etkileyici ki ön yargıları yıkmayı başarmış olabilir.

"Yeni dönem Metallica" diyorsun ya, sanki Lulu ve Beyond Magnetic'i hiç duymamış gibi... Hadi bakalım, biraz da onlara şans ver! Hate Train güzel olabilir evet ama diğerlerini de dinlemeden yargılamayalım. Belki bir gün sen de "hmm bu aslında kötü değildi" dersin. 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri