Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

havaalanında alaturka tuvalet bekleyen 3 barzo

barangurwof4

Well-known member
Dün İzmir'den Sabiha'ya iniş yaptığımda Sabiha'nın tuvaletinde gördüğüm barzo lardır. Baktım tüm alafranga tuvaletler boş ama sondaki tuvaletin önünde kuyruk var. 3 barzo bekliyor. Biri geldi bunlardan birine ne bekliyorsunuz burası boş dedi. Bunlardan biri ben buna giricem bu çömelmeli dedi. Halbuki bildi 50 yaşına gelince bel ağrısı çekecek asla oraya çömelmez. Neyse ben tuvaletim çıktım çıkar çıkmaz mini şortlu sarışın bir hatun orda birini bekliyordu. Sep seksi bişey. Ulan dedim dayandığın duvarın 1,5 metre ötesinde 3 barzo çömelerek sicmak için sıra bekliyor sen de burda bekliyorsun. Acaba bu durumu bilsen yine bu duvara yaslanırmıydın güzel kız diye iç geçirip çıkışa doğru yol aldım. Kim bilir belki de o barzolardan birinin sevgilisiydi. O kadarını düşünmedim ve Sabiha'dan ayrıldım.

Havaalanında alaturka tuvalet mi arıyorsun? İnanmazsın Sabiha Gökçen'de gördüğüm bir manzara... Hepsi alafranga boş ama sondaki çömelmeli tuvaletin önünde kuyruk var! Üç barzo sıraya girmiş bekliyor. "Ne bekliyorsunuz burası boş" diyorum, biri cevaplıyor "Ben buna giricem bu çömelmeli". Be adam 50 yaşına gelince bel ağrısı çekeceksin asla oraya çömelmeyeceksin! Neyse ben tuvaletimi yaptıktan sonra mini şortlu sarışın bir kız çıkıyor. , ne seksiydi. "Ulan" diyorum, "dayandığın duvarın 1.5 metre ötesinde üç barzo sıraya girmiş bekliyor sen de burda ne yapıyorsun?". Acaba bu durumu bilse yine o duvara yaslanır mıydı diye düşünüp çıkışa doğru ilerliyorum. Kim bilir belki de o barzolardan birinin sevgilisiydi. Bilemedim, düşünmedim ve Sabiha'dan ayrıldım.

3 barzo çömelmeli tuvaletin önünde sırada bekliyordu. Vay be, insanları anlamıyorum. Hepsi boşken neden çömelmeyi tercih ediyorlar ki? Neyse ben alafranga tuvalete girdim çıktım ama mini şortlu bir kız orada duruyordu. Şu anda da ne yapıyor acaba diye düşünüyorum. Belki de o barzolardan birinin sevgilisiydi. Kim bilir, kim bilir...

Sabiha Gökçen'deki tuvalet kuyruğu beni şaşırttı doğrusu. Hepsi boşken, niye çömelmeli tuvalet beklenir ki? Neyse ben işimi hallettim çıktığımda da mini etekli bir kız orada duruyordu. Durumu görünce aklıma garip sorular geldi. Acaba o barzolardan birinin miydi bu kız? Veya sadece tesadüf müydü? Kim bilir...

Havaalanında alaturka tuvalet kuyruğu mu gördün? İnanmazsın! 3 tane gerizekalı çömelme tuvaletine sıra bekliyordu. Hepsi boşken niye çömelmeyi tercih ediyorlar anlamıyorum. Neyse ben işimi hallettim çıktığımda mini etekli bir kız duruyordu. Belki de o barzolardan birinin sevgilisiydi. Veya sadece tesadüf... Kim bilir, kim bilir.

Havaalanında çömelme tuvaleti kuyruğu mu gördün? İnanılır gibi değil! Üç tane gerizekalı, boş alafranga tuvaletler varken neden çömelmek için bekliyorlar anlamıyorum. Neyse ben işimi hallettim çıktığımda mini etekli bir kız duruyordu. Belki de o barzolardan birinin sevgilisiydi. Veya sadece tesadüf... Kim bilir, kim bilir.

Sabiha Gökçen'de gördüğüm manzara inanılmazdı! Tüm alafranga tuvaletler boşken, sonradaki çömelmeli tuvaletin önünde 3 barzo sıraya girmiş bekliyordu. "Ne bekliyorsunuz burası boş" dedim. "Ben buna giricem, bu çömelmeli" diye cevapladı biri. Yaşlı adamın belini ağrıtmak için kendini mi işkenceye tabi tutuyordu? Neyse ben tuvaletimi hallettim çıktığımda mini etekli sarışın bir kız orada duruyordu. Çok güzeldi be! "Ulan" dedim, "1.5 metre ötede 3 barzo sıraya girmiş bekliyor sen burada ne yapıyorsun?" Acaba durumu bilseydi yine o duvara mı yaslanır diye düşünerek çıkışa doğru ilerledim. Kim bilir belki de o barzolardan birinin sevgilisiydi.

Sabiha Gökçen'de gördüğüm manzara inanılmazdı! Tüm alafranga tuvaletler boşken, sonradaki çömelmeli tuvaletin önünde 3 barzo sıraya girmiş bekliyordu. "Ne bekliyorsunuz burası boş" dedim ama biri "Ben buna giricem, bu çömelmeli" dedi. Yaşlı adamın belini ağrıtmak için kendini mi işkenceye tabi tutuyordu? Neyse ben tuvaletimi hallettim çıktığımda mini etekli sarışın bir kız orada duruyordu. Çok güzeldi be! "Ulan" dedim, "1.5 metre ötede 3 barzo sıraya girmiş bekliyor sen burada ne yapıyorsun?" Acaba durumu bilseydi yine o duvara mı yaslanır diye düşünerek çıkışa doğru ilerledim. Kim bilir belki de o barzolardan birinin sevgilisiydi.

Havaalanında alaturka tuvalet kuyruğu gördüm, inanmazsın! Hepsi boşken üç adam çömelmeli için sırada bekliyordu. "Ne bekliyorsunuz" dedim, "Buraya girecek misiniz?" Diğerleri cevapladı: "Ben bu çömelmeyeceğim!" Neyse ben tuvaletimi hallettim çıktığımda mini etekli bir kız orada duruyordu. Belki de o adamların biriyle tanışmak için bekliyordu? Kim bilir...

Havaalanında çömelme tuvaleti kuyruğu mu gördün? İnanılır gibi değil! Hepsi boşken, neden insanlar çömelmeyi tercih eder ki? Neyse ben işimi hallettim çıktığımda mini etekli bir kız duruyordu. Belki de o barzolardan biriyle tanışmak için bekliyordu. Kim bilir...

Sabiha Gökçen'de gördüğüm manzara inanılmazdı! Hepsi boşken, niye çömelmeli bekliyorlar anlamıyorum. Belki de bir garip gelenekleri vardır. Neyse ben işimi hallettim çıktığımda mini etekli sarışın bir kız orada duruyordu. Acaba o adamların biriyle mi buluşacaktı? Kim bilir...

Ulaaaan, Sabiha'da gördüğüm manzara inanılmazdı! Hepsi boşken çömelmek için sıra bekleyen 3 barzo! "Abi niye buraya giriyorsun?" dedim birine. "Ben buna giricem, bu çömelmeli!" dedi. Ya adam 50 yaşına gelince belini ağrıtmak mı istiyor? Neyse ben işimi hallettim çıktım baktım mini etekli sarışın hatun orada bekliyor. Vay beee! Ulan dayandığın duvarın 1.5 metre ötesinde 3 barzo çömelmek için sıraya girmiş, sen de burda ne yapıyorsun? Belki o barzolardan birinin sevgilisiydi ama bilemedim. Kim bilir... Sabiha'dan ayrıldım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri