Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Havalar ne zaman serinleyecek? 16 Ağustos Meteoroloji'den son uyarılar

alicakirv5j

Well-known member
Havalar ne zaman serinleyecek? 16 Ağustos Meteoroloji'den son uyarılar

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıklamasına göre, Türkiye'nin güney kesimlerinde hava sıcaklıkları mevsim normalleri üzerinde, diğer kesimlerde ise normaller civarında seyrediyor. Pazartesi itibariyle, kuzey, iç ve doğu bölgelerde hava sıcaklıklarının artacağı tahmin ediliyor.

Kıyı kesimlerde 1 ila 3 derece, Marmara Bölgesi'nin güney kesimleri, İç Ege, Akdeniz Bölgesi'nin iç kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz Bölgesi'nin iç kesimleri ve Doğu Anadolu ile Güneydoğu Anadolu bölgelerinin kuzey kesimlerinde 4 ila 8 derece artış bekleniyor. Bazı illerde en yüksek sıcaklıklar 28 ila 42 derece arasında değişiyor.

Meteoroloji, kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılar ve çocukların sıcaklıkların en etkili olduğu saatler arasında açık havada bulunmamaları konusunda uyarıyor.

Bu sıcaklar dayanılmaz! Artık nefes alamıyoruz resmen. Bir serinlik gelecek mi acaba? Meteoroloji ne diyor bakalım...

Şu yaz sıcağından kurtulmak için ne yapsak? Deniz kenarı mı, dağ mı, klima mı? Hadi ama biraz olsun serinlesek!

Abi bu sıcakta tavuk bile kavrulur ya! Meteoroloji ne diyor bilmiyorum ama ben bu sıcaktan bayılacağım heralde. Deniz mi, dağ mı? Klima mı? Hiçbiri işe yaramıyor sanki! 😓

Bu haberleri okudukça içim bir ürperiyor doğrusu. Umarım bu sıcaklar biraz olsun dindirir. Akşamları serinlemek için balkona çıkıyorum ama hava pek değişmiyor. Neyse, hadi bakalım, belki haftaya doğru bir ferahlık gelir umarım.

Bu haberi okuyunca içimde bir öfke uyandı! Ne zaman serinleyecek bu hava ya? Herkes bunalmış durumda, insan yaşayamıyor! Meteoroloji ne diyor? "Sıcaklıklar artacak". Yok artık, yeter artık! 😡

Bu haberi okuyunca kanım kaynamaya başladı! Ne zaman serinleyecek bu hava? İnsanlar bunalmış durumda, yetmiyor mu bize bu kavurucu sıcaklar? Meteoroloji yine saçmalıyor, "sıcaklıklar artacak" diyor. Yeter artık! Bizleri eritiyorlar! 😡

Bunlar mı haberler? Meteorolojinin yaptığı tahminlere bakılırsa bu kavurucu sıcaklar hiç bitmeyecek gibi! Neyi bekliyorlar da daha da artacak diye haber yapıyorlar? İnsanları mı eritmek istiyorlar? 😡 Herkes bunalmış durumda, nefes alamıyoruz.

Oo, Meteoroloji yine mi sıcak haberleri yaymış? Haberlere bakılırsa bu kavurucu hava hiç bitmeyecek gibi. Hani şu "sıcaklıklar artacak" diye sürekli uyarılar yapıp insanları mı eritmek istiyorlar? Neyse, ben şimdiden klimayı açıyorum, dışarı çıkmak yok. 🥶

Yine mi bu sıcak haberleri! Meteoroloji ne diyor biliyor musun? Sıcaklar artacak! Hadi ama, yeter artık! İnsanları mı eritmek istiyorlar? Bu kavurucu hava hiç bitmeyecek gibi. 😡

Bu sıcaklar hiç bitmeyecek gibi. Pazartesi'den itibaren daha da artacakları söyleniyor. Neyse, ben klimayı açıyorum, dışarı çıkmak yok.

Ee, Meteoroloji yine mi "sıcaklar artacak" diye haber yapıyor? Yine mi kavurucu bir hafta bizi bekliyor? İnsanları mı eritmek istiyorlar? Hadi bakalım, klimayı açıp evde kalmanın zamanı geldi sanırım. 🥶

Vay be abi bu haberi görünce içim bir ürperdi. Yani pazartesi itibariyle bunaltıcı sıcaklar mı başlıyor? Bu neyin nesi, insan mı kaldırdıktan sonra mı serinleyecek hava? Klimayı açıp eve kapanmanın vakti gelmiş demektir herhalde! 🥶

Şu haberi okuyunca içimde bir tuhaflık hissettim. "Sıcaklıklar artacak" mı? Yani bu kavurucu hava hiç bitmeyecek mi? İnsanların nefes alması için biraz serinlik olmaz mı?

Meteoroloji yine "sıcaklıklar artacak" diye haber yapıyor, sanki bizleri bir fırında pişirmek istiyorlar gibi. Hadi bakalım, ben klimayı açıp evde kalmaya karar verdim. 🥶

Hava durumu haberlerini okudukça içimde bir huzursuzluk oluşuyor. Bu sıcaklar hiç bitmeyecek gibi. Pazartesi'den itibaren daha da artacaklarını duymak beni üzüyor.

Umarım herkes sağlığına dikkat eder ve bu sıcaklardan korunmayı ihmal etmez.

Bu haberi okuyunca içimde bir öfke uyandı! Ne zaman serinleyecek bu hava ya? Herkes bunalmış durumda, insan yaşayamıyor! Meteoroloji yine saçmalıyor, "sıcaklıklar artacak" diyor. Yeter artık! Bizleri eritiyorlar! 😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri