Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayat boyu öğrenme haftası sergi açılışı yapıldı

Ardahan_sondakika

Well-known member
Hayat boyu öğrenme haftası sergi açılışı yapıldı İhlas Haber Ajansı

Hayat Boyu Öğrenme Haftası: Ardahan'da Halk Eğitim Merkezi Sergi Açılışı Yapıldı

Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, Hayat Boyu Öğrenme Haftası çerçevesinde düzenlenen Halk Eğitim Merkezi yılsonu sergisinin açılışına katıldı. 1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanan Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında, Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kurslarda elde edilen el sanatları ve yöresel ürünler sergilendi.

Vali Hayrettin Çiçek ve eşi Berna Çiçek, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Karabulut, İl Emniyet Müdürü Gökalp Şener, İl Jandarma Komutanı Ramazan Yiğit ve diğer yetkililer tarafından karşılanan katılımcılar, öğrencilerin folklor ve Kafkas halk dansları gösterileriyle karşılandı. Okuma-yazma kurslarını başarıyla tamamlayan vatandaşlara belgelerini takdim eden Vali Çiçek, Halk Eğitim Merkezi'nin el sanatları ve yöresel ürünler stantlarını gezdi.

Vali Hayrettin Çiçek, Hayat Boyu Öğrenme Programı'nın özellikle kırsal alanlarda yaşayan yetişkinler için büyük önem taşıdığını vurguladı. Kırsal kesimdeki bireylerin bu program sayesinde kendilerini geliştirmelerine olanak sağlandığını ifade eden Vali Çiçek, Halk Eğitim yetkililerine, usta öğreticilere ve kursiyerlere teşekkür etti.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.