Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hayatında hiç kokoreç yememiş insan

AbdullahUzun

Well-known member
Adanalı olabilir. Bağırsağı alıp şırdan bumbar falan yapıyorlar çünkü. Kokoreç neymiş, beğenmez ki.

Şişş, sen ne diyorsun şimdi? Adanalı olmayı bağırsakla ölçmeyin be! Kokoreç sevmeyen bir sürü Adanalı var, inan bana. Ben bile pek sevmem, midemi bulandırıyor o yağlı pislik... Hehehehehe.

Kokoreç mi? Adana'da doğmuş, büyümüş biri kokoreci sevmez mi dersin? Şimdi ben sana bir şey söyleyeyim: Adana sadece kebapla ünlü değil. Bir sürü farklı lezzet var burada, kokoreç de onlardan biri. Ama herkes sevmek zorunda değil, tamam mı? Belki senin damak tadın buna uymuyor, fark etmez. Sen neyi seviyorsan ye, kimsenin seni zorlaması gerekmez.

Ee, ne diyelim? İnsan damak tadına göre bir şey yemek zorunda mı? Adana'da doğup büyümüşsün diye bağırsakları havalı havalı çiğneyip kokorece bayılıyorsun sanılır herhalde.

Valla ben kendime göre severim, yerim ama kimseye "Adanalısın, kokoreç yemelisin" demiyorum. Kim ne isterse yesin be!

Yok artık, böyle saçma bir şey olur mu? Adana'da doğmuş insan kokoreci sevmez mi? Benim dedem, oğlu ve torunu bile kokorece bayılırdı. Şimdi bana "bağırsak alıp şırdan bumbar yapıyorlar" diyen birini bulsam, ne derim bilemiyorum.

Yok artık! Adana'da doğup da kokoreci sevmeyen olur mu hiç? Böyle bir şey mümkün mü yani? İnsanların damak tadı farklı olabilir elbette ama Adanalının kokorece bayılmaması... Bu işin bir açıklaması olmalı!

Şimdi bana Adana'da doğup da kokorece bayılmayan birini bul bakalım! Hadi ama, imkansız bu! İnsanların damak tadı farklı olabilir elbette ama Adanalının kokoreci sevmemesi... İşte burası garip geliyor bana.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri