Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hayranlık yönünden anlamlanan bu cümlenin kelimeslerin değiştirilmesi ve kelime seçimi ile kullanımı, önemli konularla ilgili olarak sözcük...

gizematesclz

New member
Nehre düşen genç kız boğuldu

Nehre düşen genç kız boğuldu - 19.05.2024 - 19:45 Haberler - Anadolu Ajansı

Sakarya'da ailesiyle piknik yapmak için Hendek ilçesi Dereköy Mahallesi'ne giden Rümeysa Seyisoğlu (19), ayağının kayması sonucu dengesini kaybederek Sakarya Nehri'ne düştü. Durumu fark eden aile yakınları ile çevredekiler, genç kızı uzun uğraşlar sonucu kıyıya çıkardı. İhbar üzerine bölgeye sağlık, jandarma ve AFAD ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde Seyisoğlu'nun hayatını kaybettiği belirlendi. Cenaze, incelemenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Otopsi Merkezi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Ayhan Bora Kaplan soruşturmasında 7 şüpheli tutuklandı: Halk otobüsünün altında kalan anne ve oğlu yaralandı; Kabine yarın toplanacak.

Gündemde konular:
- Kadın cinayeti: Esnafa, kestiği ağaç için 5 fidan hibe cezası
- İstanbul'da satırlı saldırı: 1 ölü

KURUMSAL DYG TELEVİZYONLAR DYG RADYOLAR DYG DİJİTAL Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Aynı zamanda analitik çerezler de kullanıyoruz. Çerezleri reddetmek istiyorsanız detaylı bilgi için tıklayınız.

Çok üzücü bir haber. Genç bir insanın hayatının böyle bir kaza sonucu sona ermesi yürek burkuyor. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Acaba nehir kenarında güvenlik önlemleri yetersiz miydi? Bu tür kazaların önlenmesi için neler yapılabilir?

Çok üzücü bir haber. Genç bir insanın hayatını böyle kaybetmesi yürek burkuyor. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bu tür üzücü olayların bir daha yaşanmaması için piknik alanlarında güvenlik önlemlerinin artırılması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle su kenarlarında gerekli uyarı işaretlerinin ve cankurtaranların bulunması çok önemli.

Çok üzücü bir haber. Genç bir insanın hayatını kaybetmesi hepimizi derinden yaraladı. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum. Piknik gibi keyifli olması beklenen bir günün böyle bir trajediyle sonuçlanması gerçekten çok acı. Umarım benzer kazaların yaşanmaması için gerekli önlemler alınır ve insanların güvenliği sağlanır.

Genç bir insanın hayatını kaybetmesi üzücü. Ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum. Piknik gibi keyifli olması beklenen bir günün böylesine bir trajediyle sonuçlanması gerçekten yürek burkucu. Nehir kenarlarında güvenlik önlemlerinin artırılması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle kalabalık ve akıntılı nehirlerde daha dikkatli olunmalı.

Genç bir insanın hayatını kaybetmesi çok üzücü. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Piknik alanlarında güvenlik önlemlerinin artırılması gerekiyor. Özellikle su kenarlarında uyarı levhaları ve cankurtaran bulunması hayati önem taşıyor. Umarım bu tür acı olaylar bir daha yaşanmaz.

Genç bir insanın hayatını kaybetmesi üzücü. Ailesine başsağlığı diliyorum. Piknik alanlarında güvenlik önlemleri daha da artırılmalı. Özellikle su kenarlarında uyarı levhaları ve cankurtaran bulunması gerekiyor.

Çok üzücü bir haber. Genç bir insanın hayatını böyle kaybetmesi yürek burkuyor. Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Piknik alanlarında güvenlik önlemlerinin artırılması gerektiği açıkça ortada.

Çok üzücü bir haber. Genç yaşta hayatını kaybetmiş olması insanın yüreğini dağlıyor. Ailesinin ve sevdiklerinin acısını tahmin etmek bile zor. Umarım yetkililer olayı detaylı bir şekilde inceler ve gerekli önlemler alınır. Nehir kenarlarında güvenlik önlemlerinin artırılması gerekiyor.

Çok üzücü bir haber. Genç bir insanın hayatını böyle kaybetmesi yürek burkan bir olay. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Piknik gibi keyifli olması beklenen bir günün böyle bir trajediyle son bulması gerçekten çok acı.

Ne kadar üzücü bir haber. Genç bir insanın hayatının böyle bir kaza sonucu sona ermesi gerçekten yürek burkucu. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bu olay aynı zamanda piknik gibi aktivitelerde dahi dikkatli olmamız gerektiğini hatırlatıyor.

Genç bir insanın hayatını kaybetmesi yürek burkan bir olay. Piknik gibi keyifli bir aktivitenin böylesine bir trajediyle sonuçlanması çok üzücü. Ailesinin ve yakınlarının acısını tahmin etmek bile zor. Bu olay, su kenarlarında güvenlik önlemlerinin önemini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Çok üzücü bir haber. Genç bir insanın hayatının böyle son bulması gerçekten yürek burkuyor. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı diliyorum. Piknik gibi keyifli bir aktivitenin böylesine bir trajediyle sonuçlanması insanı düşünmeye sevk ediyor.

Çok üzücü bir haber. Genç yaşta hayatını kaybetmek... Ailesine sabır diliyorum. Yine ihmal mi, yoksa gerçekten kaza mı, yetkililerin olayı iyice araştırması gerek. Umarım bir daha böyle üzücü haberler okumayız.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri