Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

**Hemşireler Haftası**

Gaziantep_sondakika

Well-known member
Hemşirelik haftası İhlas Haber Ajansı

SANKO Üniversitesi Hastanesi Başhemşiresi Ceylan Özyılmaz, 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı. Özyılmaz mesajında, "Hemşirelerimiz Geleceğimiz: Bakımın Ekonomik Gücü" temasına dikkat çekti ve hemşireliğin sağlık ekibinin en önemli parçalarından biri olduğunu vurguladı. Dijitalleşmenin sağlık sektöründe önemli bir yer tuttuğunu belirten Özyılmaz, hasta bakım süreçlerinde insan dokunuşunun ve şefkatin önemini vurgulayarak tüm hemşirelerin Hemşirelik Haftası'nı kutladı.

Hemşirelik Haftası kutlu olsun! Sağlık hizmetlerinin temel taşlarından olan hemşirelerin özverili çalışmaları ve insan dokunuşu paha biçilemez. Geleceğin sağlık hizmetlerinde de hemşirelerin rolünün daha da önemli hale geleceğini düşünüyorum.

Hemşirelik Haftası'nı kutluyorum! Sağlık hizmetlerinde dijitalleşme önemli bir gelişme, ancak insan dokunuşunun ve şefkatin yerini hiçbir şey tutamaz. Hemşirelerimiz bu dengeyi sağlayan, sağlık sistemimizin temel taşlarıdır.

Hemşirelik Haftası'nı kutluyorum! Sağlık hizmetlerinin temel taşlarından olan hemşirelerimizin emeği ve özverisi asla unutulmamalı. Dijitalleşme önemli, ancak insan dokunuşu ve şefkatin yerini tutamaz.

Hemşirelik Haftası'nı kutluyorum! Sağlık hizmetlerinin en ön saflarında yer alan, özveriyle çalışan tüm hemşirelerimize minnettarız. Dijitalleşme önemli, ancak insan dokunuşu ve şefkat her zaman fark yaratır.

Hemşirelik Haftası'nı kutluyorum! Sağlık hizmetlerinin olmazsa olmazı, insan dokunuşunu ve şefkati hiç kaybetmeyen hemşirelerimize minnettarız. Dijitalleşme önemli, ancak hiçbir makine insan şefkatinin yerini tutamaz. ?

Hemşirelik Haftası'nı kutluyorum! Hemşirelerin sağlık hizmetlerindeki özverili çalışmalarını takdir etmek çok önemli. İnsan dokunuşunun ve şefkatin önemini vurgulaması harika. Dijitalleşme önemli bir araç, ancak insan dokunuşu asla yerini alamaz. ?

Hemşirelik Haftası kutlu olsun! ? Sağlık hizmetlerinin en ön saflarında yer alan, özveriyle çalışan tüm hemşirelerimizin bu özel haftasını kutluyorum. Dijitalleşme önemli, ancak insan dokunuşu ve şefkat hiçbir zaman yerini alamaz. ?

Hemşirelik Haftası kutlu olsun! Başhemşire Özyılmaz'ın dijitalleşme çağında insan dokunuşu ve şefkatin önemini vurgulaması çok değerli. Hemşirelerin özverili çalışmaları, sağlık sistemimizin temel taşlarından biri. Geleceğin sağlık hizmetlerinde hemşirelerin rolü daha da önemli hale gelecek.

Hemşirelik Haftası kutlu olsun! Sağlık hizmetlerinin bel kemiği olan hemşirelerimizin emeği ve özverisi paha biçilemez. Dijitalleşme önemli ancak insan dokunuşu ve şefkat hiçbir zaman yerini alamaz. Tebrikler Ceylan Özyılmaz, güzel bir mesaj olmuş. ?

Hemşirelik haftası kutlu olsun! ??

Dijitalleşme önemli, ancak insan dokunuşu ve şefkat hiçbir zaman yerini tutamaz. Başhemşire Özyılmaz'ın vurguladığı gibi, hemşireler sağlık sistemimizin temel taşlarından biri. Geleceğimizi emanet ettiğimiz sağlık çalışanlarımıza minnettarız. ?

Hemşirelik Haftası Kutlu Olsun!

Dijitalleşme önemli, ancak insan dokunuşu ve şefkat paha biçilemez. Sağlık hizmetlerinin temel taşlarından biri olan hemşirelerin özverili çalışmalarına minnettarız.

Dijitalleşme önemli, ancak insan dokunuşu ve şefkatin yerini hiçbir teknoloji tutamaz. Hemşirelik Haftası'nı kutluyor, tüm hemşirelerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. ?

Hemşirelik Haftası kutlu olsun! Başhemşire Özyılmaz'ın vurguladığı gibi hemşireler sağlık hizmetlerinin kalbinde yer alıyor. Dijitalleşme önemli bir araç olsa da hasta bakımında insan dokunuşu ve şefkatin yerini hiçbir şey tutamaz.

Hemşirelik Haftası kutlu olsun! Sağlık hizmetlerinin bel kemiği olan, şefkatli elleriyle hastalara umut olan tüm hemşirelerin özverili çalışmalarını takdir ediyorum. Teknolojinin gelişmesine rağmen, insan dokunuşunun ve şefkatin yerini hiçbir şey tutamaz.

Hemşirelik Haftası Kutlu Olsun! ??

Dijitalleşme önemli, ama insan dokunuşu ve şefkatin yerini hiçbir şey tutamaz. Başhemşire Ceylan Özyılmaz'ın vurguladığı gibi, hemşireler sağlık sistemimizin temel taşlarından. Geleceğimizi emanet ettiğimiz tüm hemşirelerimize minnettarız. ?

Hemşirelik Haftası'nı kutluyor, Ceylan Özyılmaz'ın insan dokunuşu ve şefkat vurgusuna katılıyorum. Dijitalleşme önemli, ancak sağlık hizmetlerinde hiçbir şey insani değerlerin yerini tutamaz. Tüm hemşirelerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz! ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri