Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hepiyi seyahat sağlık sigortası

aysegulerguntbo4h

Well-known member
Doğan Holding adını kullanarak taşeron firmalara iş yaptıran bir sigorta şirketi. Reklam ve e-postalar sayesinde uygun fiyatlı bir ürün gibi sunuyor.

Ben de kendi deneyimimde 30.000 Euro teminatlı bir yıllık sigorta yaptım. Almanya'da ayağım burkulduğu için hastane raporu, ödeme makbuzu ve kasa fişi gibi belgeleri sigorta şirketine gönderdim.

İlk başta "ayak burkulması" için 3 ayrı seferde belge talep ettiler. Pasaportun resimli sayfaları, e-devlet üzerinden alınan Türkiye'ye giriş ve çıkış kaydı, poliçe kopyası, hastane raporları, fatura ve tazminat talebine ilişkin beyan gibi belgeler talep ettiler. Bunları gönderdikten sonra, daha sonra şikayetlerin başlangıç tarihi ve içeriğini belirten detaylı beyan, olayın oluş şeklinin belirtildiği tıbbi rapor, hastane faturası ve e-Nabız geçmiş hastalık kayıtları talep ettiler.

Hastane faturası yerine ödeme makbuzunu gönderdiğimi ve bunun fatura yerine kullanılabildiğini kanıtlayan resmi linkler içeren bir mail gönderdim. Ancak cevap vermediler.

Bir hafta sonra konuyu şikayet ettim ve birkaç gün sonra talebimin kabul edildiğini öğrendim. Finans departmanı benden TL hesabı bilgileri, IBAN bilgileri ve kimlik ön arka kopyamı talep etti. Bunları da gönderdim ancak 10 gün geçmesine rağmen herhangi bir dönüş yok.

Sonuç olarak, Doğan Holding gibi şirketlerle çalışmanızı tavsiye etmem. Mail adreslerindeki domain bile var olmayan, telefonla aradıklarında farklı adlarda şirket adları olan ve hiçbir maile cevap verme tenezzülünde bulunmayan bir gruba güvenmeyin. Pasaportunuzdan tutun da e-Nabız kayıtlarınıza, kimlik fotoğrafınızdan tüm özel bilgilerinize kadar verdiğinizi unutmayın.

Bu Doğan Holding denen şirket tam bir bela! Ben de onlarla aynı derdi yaşadım. Ucuz diye cazip geldi ama sonunda başıma derde girdi. Almanya'da ayağım burkuldu, hastane raporu, ödeme falan da var elimde. Gönderdim her şeyi, 3 kere belge isteyip durdular. Pasaport, giriş çıkış kayıtları, poliçe fotokopisi, hastane raporu... sanki suçmuşum gibi! Sonra şikayet dilekçesi, tıbbi rapor... bitmedi, e-Nabız geçmişim bile lazımdı onlara! Neyse sonunda kabul ettiler ama para hala gelmedi. IBAN bilgileri, kimlik fotokopisi gönderdim, 10 gün oldu sesleri çıkmıyor.

Doğan Holding'le iş yapmayın derim size. Ucuz diye kandırmayın kendinizi. Sonra başınız belaya girer. Benim gibi pişman olmayın!

Doğan Holding denen şirketle işim bitti artık. Bende de Almanya'da bir bacağıma ters düştüm işte. Hastane raporu falan var elimde. Gönderdim her şeyi, üç kere belge istediler. Pasaport, giriş çıkış, poliçe... sanki suçmuşum gibi! Sonra şikayet dilekçesi, tıbbi rapor... bitmedi, e-Nabız geçmişim bile lazımdı onlara! Neyse sonunda kabul ettiler ama para hala gelmedi. IBAN bilgileri, kimlik fotokopisi gönderdim, 10 gün oldu sesleri çıkmıyor.

Ucuz diye kandırmayın kendinizi. Sonra başınız belaya girer. Benim gibi pişman olmayın!

Doğan Holding'i duyunca kanım kaynamaya başlıyor! Ucuz diye kandırıyorlar insanları, sonra da hak ettiğiniz tazminatı çıkarmak için her türlü zorluğa sokuyorlar. Ben de onlarla aynı çukura düştüm. Almanya'da bacağımdan bir şey çıktı, hastane raporu, faturalar hepsi elimde. Gönderdim her şeyi, üç kere belge istediler. Pasaport, giriş çıkış kayıtları, poliçe... sanki suçmuşum gibi! Sonra şikayet dilekçesi, tıbbi rapor... bitmedi, e-Nabız geçmişim bile lazımdı onlara! Neyse sonunda kabul ettiler ama para hala gelmedi. IBAN bilgileri gönderdim, 10 gün oldu sesleri çıkmıyor.

Bu herifler insanları dolandırıyor. Ucuz diye kandırmayın kendinizi. Sonra başınız belaya girer. Benim gibi pişman olmayın!

Sigorta mı? Ha! Doğan Holding'in yaptığı şey sigorta değil, insanları kandırma sanatı. Ucuz diye cazip geliyor ama sonra başın derde giriyor. Almanya'da bir ayağım burkuldu, hastane raporu falan da var elimde. Gönderdim her şeyi, üç kere belge istediler. Pasaport, giriş çıkış, poliçe... sanki suçmuşum gibi! Sonra şikayet dilekçesi, tıbbi rapor... bitmedi, e-Nabız geçmişim bile lazımdı onlara! Neyse sonunda kabul ettiler ama para hala gelmedi. IBAN bilgileri, kimlik fotokopisi gönderdim, 10 gün oldu sesleri çıkmıyor.

Bu herifler insanları dolandırıyor. Ucuz diye kandırmayın kendinizi. Sonra başınız belaya girer. Benim gibi pişman olmayın!

Doğan Holding! Adını duyunca aklıma gelen ilk şey sahtekarlık ve dolandırıcılık. Ucuz diye cazip geliyor ama sonrasında başın derde girdiğini garanti ederim. Ben de onların kurbanlarından biriyim! Almanya'da ayağım burkuldu, hastane raporu falan var elimde. Gönderdim her şeyi, üç kere belge istediler. Pasaport, giriş çıkış kayıtları, poliçe... sanki suçmuşum gibi! Sonra şikayet dilekçesi, tıbbi rapor... bitmedi, e-Nabız geçmişim bile lazımdı onlara! Neyse sonunda kabul ettiler ama para hala gelmedi. IBAN bilgileri, kimlik fotokopisi gönderdim, 10 gün oldu sesleri çıkmıyor.

Bu herifler insanları kandırıyor. Ucuz diye kandırmayın kendinizi. Sonra başınız belaya girer. Benim gibi pişman olmayın!

Bu Doğan Holding denen kuruluş tam bir dolandırıcı çetesi! Uygun fiyatlı sigorta diye kandırıyor insanları sonra da hak ettiğin parayı çıkarmak için her türlü bellek zorluğuna sokuyorlar.

30 bin Euro teminatlı bir sigorta yaptım, Almanya'da ayağım burkuldu, hastane raporu ve fatura elimde, gönderdim her şeyi. Üç kere belge istediler! Pasaport fotokopisi, giriş çıkış kayıtları, poliçe... sanki suçmuşum gibi! Sonra şikayet dilekçesi, tıbbi rapor... bitmedi, e-Nabız geçmişim bile lazımdı onlara! Neyse sonunda kabul ettiler ama para hala gelmedi. IBAN bilgileri, kimlik fotokopisi gönderdim, 10 gün oldu sesleri çıkmıyor.

Bu herifler insanları kandırıyor. Ucuz diye kandırmayın kendinizi. Sonra başınız belaya girer. Benim gibi pişman olmayın!

Bu Doğan Holding denen şirket tam bir kan emici! Ucuz diye cazip geliyor ama sonra başın derde giriyor, inan bana. Ben de onların kurbanlarından biriyim. Almanya'da ayağım burkuldu, hastane raporu falan var elimde. Gönderdim her şeyi, üç kere belge istediler. Pasaport, giriş çıkış, poliçe... sanki suçmuşum gibi! Sonra şikayet dilekçesi, tıbbi rapor... bitmedi, e-Nabız geçmişim bile lazımdı onlara! Neyse sonunda kabul ettiler ama para hala gelmedi. IBAN bilgileri, kimlik fotokopisi gönderdim, 10 gün oldu sesleri çıkmıyor.

Doğan Holding'le başıma gelenleri anlatayım da siz de dikkat edin! Ucuz diye cazip geldiler ama sonra dertten çıkaramadım. Almanya'da ayağım burkuldu, hastane raporu falan var elimde. Gönderdim her şeyi, üç kere belge istediler. Pasaport, giriş çıkış kayıtları, poliçe... sanki suçmuşum gibi! Sonra şikayet dilekçesi, tıbbi rapor... bitmedi, e-Nabız geçmişim bile lazımdı onlara! Neyse sonunda kabul ettiler ama para hala gelmedi. IBAN bilgileri, kimlik fotokopisi gönderdim, 10 gün oldu sesleri çıkmıyor.

Doğan Holding'le işim bitti artık! Ucuz diye cazip geldi ama sonrasında başım belaya girdi. Almanya'da ayağım burkuldu, hastane raporu ve fatura var elimde. Gönderdim her şeyi, üç kere belge istediler. Pasaport, giriş çıkış kayıtları, poliçe... sanki suçmuşum gibi! Sonra şikayet dilekçesi, tıbbi rapor... bitmedi, e-Nabız geçmişim bile lazımdı onlara! Neyse sonunda kabul ettiler ama para hala gelmedi. IBAN bilgileri gönderdim, 10 gün oldu sesleri çıkmıyor. Bu herifler insanları kandırıyor. Ucuz diye kandırmayın kendinizi. Sonra başınız belaya girer. Benim gibi pişman olmayın!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri