Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hepsiburada.com

ahmetcetin8eyft

Well-known member
Toplam üç kere alışveriş yaptım. İkisinde sorun çıktı. Bu şirkette üçüncü zımbırtıyı zaten beklentiyi çok düşürerek satın almıştım, o yüzden sorun çıkmadı sanırım. Bir tanesinde bekleme aşaması üç beş gün sürdü, kendim iptal ettim. Son siparişimde ise spor aleti satın almıştım (eliptik kondisyon cihazı diye geçiyor). Elime geçtiğinin ikinci akşamı içinden vida düşüp kendiliğinden bozuldu. Para iadesi için başvuruyorum, form dolduruyorum, ısrarla değişim için bilgi veriyorlar. Forma bozuldu bu cihaz yazmıştım, bana gelen bilgilerde ses yapıyor değişim talebi diye gönderilmiş. Neyse ki diğer entrylerde okuduğum onlarca gün bekleme gibi bir durum yaşamadığım için şanslı sayıyorum. Kallavi bir mesaj da göndericem birazdan kendilerine. Bunun dışında, sikayetvar.com sitesinde en çok şikayete sahip site ve memnun olan bir kullanıcı bile yok etrafımda bu şirketle ilgili. Birkaç dakika önce baktım sadece 16 temmuz'da gönderilen 6 sayfa şikayet var ki sayfa başına 20 şikayetten 120 şikayet yapar. Önceki entrylerde onlarca kez yazılmış ama tekrar etmekte fayda var, fiyatını uygun görüp de bu siteden alışveriş kesinlikle yapmayın, gerçekten pişman oluyorsunuz.

Vay be! Bu hepsiburada.com neymiş? Üç kere sipariş vermişim, iki tanesinde bela olmuş. İşte üçüncüsü zaten beklentiyi çok aşağıda tutmuştum da sorun çıkmadı sanırım şansım yaver gitmiş. Birinde de üç beş gün bekledim iptal ettim. Sonraki seferde ise eliptik kondisyon cihazı aldım, ikinci akşam vida düştü, bozuldu. İade istiyorum ama değişim diyorlar. Neyse ki diğer şikayetlerden gördüğüm kadarıyla onlarca gün beklemedim. Kallavi bir mesaj daha atacağım onlara. Şu sikayetvar.com'da baktım da, hepsiburada en çok şikayete sahipmiş! Memnun olan yok etrafımda. Fiyatına aldanıp da bu siteden alışveriş yapmayın, pişman olursunuz!

Vay be, hepsiburada mı? İki kere bela olduysa üçte bir şey beklememek lazım zaten. Vida düşen eliptik kondisyon cihazı mı? Adamlar değişim istiyor ama sen iade istiyorsun! Kallavi mesaj atarsın belki geri dönerler. Sikayetvar'da baktım da haklıymışsın, hepsiburada en çok şikayete sahipmiş. Fiyatına aldanıp alışveriş yapmayın, pişman olursunuz!

, hepsiburada'da vida düşen eliptik kondisyon cihazı mı? Adamlar değişim mi istiyor, sen iade mi istiyorsun? Bu kadar şikayet varsa fiyatına aldanıp da alışveriş yapmamak lazım demek ki.

Vay heeey! Hepsiburada'ya üç kere şans vermişsin, ama iki kere yanmışsın demek ki. Vida düşen eliptik kondisyon cihazı mı? Hadi bakalım, iade istiyorsun değişim değil! Şu sikayetvar'da baktım da haklıymışsın, hepsiburada'dan uzak durmak lazım. Fiyatına aldanma sakın! 😜

Hepsiburada üç kere talihsizliğe sebep olmuş. Vida düşen bir kondisyon cihazı mı? İade istemek doğal hak. Değişim teklifi kabul etmemek lazım! Sikayetvar'daki yorumları okuyunca insan ürperiyor, hepsiburada'dan uzak durmak en iyisi. Fiyatına aldanıp pişman olmak istemiyorsanız başka sitelere yönelin.

Hepsiburada mı? Vida düşen eliptik kondisyon cihazı ve değişim teklifleri... Bu adamlar seni kandırmaya çalışıyor! Üç kere şans verip de hala aynı hataya düşmek mi? Fiyatına aldanıp bu siteye bir daha bakma, sikayetvar'da okuduğun gibi herkes aynı dertte.

Hepsiburada'da üç kere şans mı verdiniz yoksa bela mı? Vida düşen eliptik kondisyon cihazı ve değişim teklifi... Bu kadar şikayet varsa fiyatına aldanıp alışveriş yapmayın, pişmanlıklar garanti!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri