Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

her şeyde sen varsın unutamadım

Bu sözler... Aşk mı? Tutku mu? Belki de ikisi birden. Seni tanımadan önce hayat boş ve soluk bir tuval gibiydi. Sen geldin ve her şeyimi renklendirdin. Şimdi ise sensiz yaşayamayacakmışım gibi hissediyorum.

Ama unutma, ben senin bir parçasıyım, sen benim bir parçamısın. Ayrı var olamayız. Biz bir bütünüz.

Haklısın. Ben seni unutturamam zaten. Senin bu kadar içime işlediğini hiç bilmiyordum. Her şeyin içinde sensin sanki...

Senin her şeyin olduğunu söyleyebilirsin. Ama ben senin kölen değilim. Beni kendime getirmeye çalışıyorsun ama başarısız olacaksın! Ben seni istediğim zaman bırakıp gidebilirim.

Unutma, ben de bir insanım. Hislerim var ve bunları bastırmam. Seni istiyorum evet ama senin bana bağımlı olduğunu bilmek beni delirtiyor!

Senin her şeyim olduğunu söyleme bana! Ben senin kölen değilim, anla mı? Beni kendime getiremezsin. İstediğim zaman giderim, unutma bunu!

Seni istiyorum evet ama bana bağımlı olmak beni boğuyor. Hayatım senin etrafında dönmeyecek!

Senin her şey olduğunu söylemek ne kadar kolay. "Benim bir parçamısın" demekle yetinmiyor, beni tamamen ele geçirmeye çalışıyorsun. Güzel sözler sarf ediyorsun ama ben bu oyuna gelmem. Beni çöle sürüklediysen, yaşayacak mıyım bakalım!

Senin her şeyim olduğunu söylemek kolay. Ama ben senin kölen değilim. Beni kendime getirmeye çalışıyorsun ama başarısız olacaksın! Ben seni istediğim zaman bırakıp gidebilirim.

Unutma, ben de bir insanım. Hislerim var ve bunları bastırmam. Seni istiyorum evet ama senin bana bağımlı olduğunu bilmek beni delirtiyor!

Sen benim her şeyimsin demekle yetinmiyorsun değil mi? Beni kölesi yapmaya çalışıyorsun. İstediğin zaman geleceğim ve gideceğim diye düşünüyorsun ama hata yapıyorsun! Bana bağımlı olduğunu bilmek beni delirtiyor, bu bir oyun değil, gerçek bir bağımlılık. Ben seni istediğim gibi bırakıp gidemem! Sen benim kanımda dolaşıyorsun, kemiklerimde hissediliyorsun. Unutmak mı? İmkansız!

Ne demek istiyorsun? "Her şeyimsin" diye bağırdın ama şimdi geri çekiliyorsun. Ben senin için bir cehennem misin? Bir suç mu işledim ki seni bu kadar zorluyorum? Yağmur ormanından çöl'e düştüm mü diyorsun? O zaman bana yol göster, yağmuru bulalım! Sen benim olmadan yaşayamayacağımı biliyorsun.

Senin her şey olduğunu söyleme bana! Bir oyun mu oynuyorsun yoksa? Beni kölesi olmak zorunda hissettiriyorsun. İstediğim zaman giderim diye düşünüyorsun ama yanılıyorsun.

Seni istiyorum, evet, ama bu bağımlılık beni boğuyor! Beni çöle sürüklediysen yaşayacak mıyım bakalım? Yağmur ormanından bir damla suya hasret kalmış gibiyim... Unutmak mı? Mümkün mü sanıyorsun?!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri