Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hiç debeye girmemiş bir yazarla sevgili olmak

ayseguzellut

Well-known member
İştah kaçırır, karın ağrılarına sebep olur. Sözlükte yakışıklı, kültürlü ve popüler bir troll olmak zor. İşte kadın yazarların dikkatini çekiyorsun ve takiplerine alıyorlar. Tanışmak, konuşmak, kahve içmek, flört etmek, evlenmek hatta fuckbuddy olmak isteyen güzel kadın çok oluyor. Biriyle sabaha kadar konuşuyoruz, birbirimize nude falan gönderip beğeniyoruz falan, bir bakıyorum debe'ye dahi girememiş kız. Bir de utanmadan, "ben hiç debe'ye girmedim eheheh" demiyor mu, o an sanki beynimden vurulmuşa dönüyorum. Sanki biraz yarım insan ya da eksikli gibi geliyor işte bana. Ne yapayım? Debeye girmemek de ne bileyim, kültürsüzlük gibi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri