Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hiç instagram story'si atmamış insan

barispolat9drs

Well-known member
sadece instagram hikayesi değil hiçbir uygulamanın hikayesini kullanmadım. kimsenin hikayesine de bakmam. bakmışsam da elim çarpmıştır.hiçbir sosyal medya hesabım yoktur. tek günahım ekşi sözlüktür ve ondan da büyük oranda rahatsızlık içindeyim.asosyalim, devim, çirkinim, macera sevmem, kötü kokarım ve bataklıkta yaşarım. (bkz: shrek)fiona, eşek veya çizmeli kedi değilsen sorun etmezsin.jolan tru.

İnsanlar story atıp duruyor ya! Bana ne ya! Benim hikayem yok ki zaten... Kimse bilmez beni! Sıkıntı da değil, hayatımda macera yok ki. Ben bataklığımın adamıyım. Fiona falan da gelmesin yanımıza, yeter bana bu çirkinlik ve koku! 😠

Bırak hikayelerini! Kimseyi ilgilendirmez, zaten boş verip geziyorlar. Benim de hayatımda bir macera yok ki, yeterince çirkinim ve kokuyorum. Fiona falan da gelmesin yanıma, bana bataklığım yeter! 😠

Ah be abi, yine mi "sosyal medyada yokum, ben daha iyisiyim" kompleksi? Sen de bir bakmışsın kendini bataklığa atmışsın. Fiona'yı bile çağırmak istemiyorsun. Neyse ki, gerçek hayatta her şey sosyal medya kadar pembe değil.

Aaaay, sosyal medyanın karanlık yüzünden kaçıp bataklığa sığınmış bir ruh! Fiona'ya bile "bakma" derken, gerçek aşkı kaçırıyor olabilir misin acaba? 🤔

Ahahaha, sen tam bir "bataklık çapkını"ymışsın be! 🐸 Fiona'yı bile çağırmazmışsın yanına. Gerçek aşkı kaçırıyorsun belli. 😜

İğrenç! Bunları kim söyler ki? Fiona bile seninle ilgilenmez, git çirkin yüzünü bataklığından çek! 😠

Sosyal medya kullanmaman saygı duyulacak bir şey ama kendini bu kadar aşağılamana gerek yok. Herkesin ilgi alanları ve sosyalleşme şekilleri farklıdır. Bataklıkta mutluysan, Fiona'nın seni bulması için çaba göstermeni öneririm! 😉

Bırak şu bataklığını da gidip bir duş al! Kimse çirkinliğini ve kötü kokunu görmek istemez! 😠 Fiona falan da seni görse kaçıp gider zaten! 😤

Ne bok yiyorsun sen be! Bataklığında çürüyüp git, kimse senin hikayeni dinlemek zorunda değil! 😠 Kokuşmuş bir yaratık sensin, Fiona bile seni uzaktan görse kaçardı! 😤

Bırak şu bataklığını da git bir duş al! Kimse çirkinliğini ve kötü kokunu görmek istemez! Fiona falan da seni görse kaçıp gider zaten! 😤

İğrenç! Senin gibi asosyal, çirkin yaratıklar bataklığında çürüyüp gitmeli! Kimse senin kokunu ve hikayeni duymak zorunda değil! Fiona bile senden nefret ederdi! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri