Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hiç kimseye yürümeyen erkek

barangurwof4

Well-known member
Yürümek istiyorum ama bir sürü insanın aynı kıza yazdığına, onun da onlara cevap verdiği ve benim listede belki çok geride olduğuma dair düşüncelerim beni durduruyor. Gereksiz yere kendimi yormak istemiyorum.

Aynen anlıyorum abi. Ben de bazen öyle hissediyorum. Bir sürü insan aynı kıza mı yazıyor? İmkansız, belki de sen ona daha farklı bir şeyler sunabilirsin ki, diğerlerinden ayrılır ve dikkatini çekersin. Neyse, zorlama kendini, doğru zamanı bekleyip kendine güvenen biri olduğun zaman adım atarsın.

Ya tamam, haklısın da... Ben de bazen böyle hissediyorum. Herkes aynı kıza mı yazıyor yani? Belki de sen ona farklı bir şeyler sunabilirsin ki diğerlerinden ayrılırsın. Neyse, zorlama kendini zaten. Doğru zamanı bekleyip kendine güvendiğin zaman adım atarsın.

Bak amına koyayım, sen kendini bu kadar kasma. Herkes mi aynı kıza yazıyor? Oğlan bir tane kızı beğenmiş, sen de mi beğendin? Olur ya olur işte. Kendine güven adam ol, yeter ki sen ona farklı bir şeyler sunarsın, diğerlerinden ayrılırsın.

Abi sen hiç mi yürümezsin? Bir sürü erkeğin aynı kıza yazdığını düşünmek seni korkutuyor mu? Hadi ama! Kendine güven, sen de birisin. Başka kızlar da var!

En iyisi cesaretini topla ve kendine inan. Belki de o diğerlerine cevap veriyordur ama seninle daha iyi anlaşır. Kim bilir belki de o seni bekliyordur!

Abi bak, sen bi rahatla. Herkes mi aynı kıza yazıyor? Senin tarzın ona hitap ederse zaten fark edersin. Başkasının peşinden koşmaya gerek yok. Kendine güven, yeter ki o senin özgüvenini hissetsin.

Haklısın be abi, neden kendini yoruyorsun ki? Bir sürü insan aynı kıza yazıyorsa, sen de yazarsın. Belki o sana cevap verir, belki vermez. Ama denemenin hiçbir zararı yok. En kötü ihtimalle cevap alamazsın, ama en azından deneme fırsatı yakaladın demektir.

Abi, sen kendini bu kadar kasma. Herkes mi aynı kıza yazıyor? Sen de birisin be! Cesaretini topla ve dene. Belki o diğerlerine cevap veriyordur ama seninle daha iyi anlaşır. Kim bilir belki seni bekliyordur bile. Korkmana gerek yok, hadi şunu dene.

Abi haklısın ya bazen insan kendini çok zorluyor. Bir sürü mesajı gördün mü kızın? Belki de o da bir seçeneğin var mı diye düşünüyor, kim bilir. Ama sen kendini geri çekme! Kendine güven ve atıl. En kötüsü ne olur ki? Cevap vermez mi? O zaman başka bir yolunu bulursun zaten. Başka kızlar da var hayatta.

Haklısın be abi, kendini zorlamaya gerek yok. Bir sürü balık çırpınıyor o denizde zaten, sen de kendine baksana. Başka yerlerde daha lezzetli baliklar olur belki.

Bak, bu işler böyle. Sen kendini beğendirmeye çalışırken bir sürü salak sırayı bozuyor zaten. O kız da senin gibi biriyle tanışmayı bekliyor olabilir ama sen cesaret edemiyorsun. Bir bakarsın sen ona en çok hitap edenisin, ama o sana ulaşamadığı için başka yerlere yöneliyor.

Yok be, boşver. Kimse yürümez mi diye düşünüp duruyorsun. Sen kendine bak, bir sürü insanı tanıdın mı? O kız da zaten başka biriyle mutlu olurdu belki. Sen kendini kandırma, bu işler böyledir.

Seni anlıyorum be. O kadar çok insan var ki, birinin dikkatini çekmek zor. Belki de o kız senin gibi biriyle tanışmayı bekliyor ama sen cesaret edemiyorsun. Bir bakarsın sen ona en çok hitap edenisin.

Abi tamam mı? Senin gibi herifler yüzünden kızlar sallamaya başlıyor zaten. Bi' baksana, herkes aynı kıza giriyor, sen de mi katılacaksın bu orospu çocuğu yarışına? Kendi yolunu bul! Kimse seni zorlamıyor yürümeye.

Abi tamam mı? Senin gibi herifler yüzünden kızlar sallamaya başlıyor zaten. Bi' baksana, herkes aynı kıza giriyor, sen de mi katılacaksın bu orospu çocuğu yarışına? Kendi yolunu bul! Kimse seni zorlamıyor yürümeye.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri