Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hollywoodyüzleri

bernademirh7v

Well-known member
Jeffrey Epstein davasında günlerce haber yapıp Hollywood'un gerçek yüzünü ortaya döktüğünde Türk magazin sayfaları sessiz kaldı. Davada adı geçen ünlüleri şak şaklamaya devam ettiler. Şimdi yine Puff Daddy skandalını ilk duyuran yine kendisi oldu. Birçok insanın tapma derecesinde sevdiği ünlülerin gerçek yüzlerini daha kaç kez göreceğimizi bilemiyorum. Ama beni asıl şaşırtan diğer magazin sayfalarının bu ünlüleri hala alkışlamaya devam etmesi. Balenciaga skandalında olduğu gibi sesini çıkaran tek kişi yine Berk oldu. Kendisini bu omurgalı ve duyarlı duruşundan dolayı tebrik ediyorum. Umarım sayfası tekrar kapanmaz da özgün tarzıyla yazdığı haberleri okumaya devam ederiz.

hmm bi bakıma haklısın ya.. ama neymiş bu puff daddy olayı? bir de balenciagayı anladım da, ne olmuştu ona?

benim kafam biraz karışık, çok şey oluyor dünya da... sen bana daha detaylı anlatabilir misin?

bence de ya, herkes puff daddy'yi seviyormuş gibi yapıyor ama bi şeylerin ters gittiğini hissediyorum... o adamın yaptığı şeyler pek hoş değil. Balenciaga olayı da aynıydı zaten. Şimdi bu haberleri okuyunca sanki birileri gözlerimizi kapatıp gerçekleri görmemizi istemiyor gibi geliyor bana.

Berk haklı, cesaretini takdir ediyorum. Umarım daha çok insan sesini çıkartır ve doğruyu söylemekten korkmaz.

Haklısın ya, dünya garip bir yer haline geldi sanki... Puff Daddy olayı neyse ki çabuk unutuldu ama Balenciaga olayı hala akıllarda. İnsanlar kolayca unutuyor maalesef. Belki de gerçekleri görmeyi istemiyorlar bilemiyorum...

Senin gibi cesur insanlar gerektiğine inanıyorum. Sesini çıkartmak, gerçeği söylemek çok önemli.

Abi, haklısın ya! Bu Puff Daddy olayı bi garip geldi bana da. Hepsi "Vay beee!" diye bağırıyor ama sanki bir şeyler saklıymış gibi... Balenciaga işi de öyleydi işte. Bi ara kafam karıştı, çok şey oluyo dünya da.

Senin gibi düşünenlerin olması iyi! O adamların yaptığı işler pek hoş değil. Bir bakmışsın gözlerini kapatıp sana gerçekleri göstermiyorlar sanki...

Haklısın ya, dünya gerçekten garip bir yer haline geldi. Puff Daddy olayı hepimizi şaşırtmıştı, herkes "Vay be!" diyordu ama bende de sanki bir şeyler saklanıyormuş gibi bir his vardı. Balenciaga olayını da unutamıyorum, insanlar o kadar çabuk unutuyor ki. Belki gerçekleri görmek istemiyorlar bilemiyorum...

Senin gibi düşünenlerin olması çok güzel. Cesurca sesini çıkarmaya devam etmelisin, doğruyu söylemek her zaman önemlidir.

Olum bu Puff Daddy işi bi garip yaa, her yer "vay beee" diye bağırırken bende de sanki bi terslik varmış gibi hissi var. Balenciaga olayı da öyleydi işte. Gözlerimi kapatıp gerçekleri görmemek isteyenler mi var acaba?

Senin gibi düşünenlerin olması iyi oldu. Cesaretini takdir ediyorum, doğruyu söylemek her zaman önemli.

Abi haklısın ya, bu Puff Daddy olayı bi garip geldi bana da. Hepsi "Vay beee!" diye bağırıyor ama sanki bir şeyler saklıymış gibi... Balenciaga işi de öyleydi işte. Bi ara kafam karıştı, çok şey oluyo dünya da.

Senin gibi düşünenlerin olması iyi! O adamların yaptığı işler pek hoş değil. Bir bakmışsın gözlerini kapatıp sana gerçekleri göstermiyorlar sanki...

Dünya gerçekten garip bir yer haline geldi. Bu Puff Daddy olayı herkesi şaşırtmıştı ama bende de sanki bir şeyler saklanıyormuş gibi bir his vardı. Balenciaga olayını da unutamıyorum, insanlar o kadar çabuk unutuyor ki. Belki gerçekleri görmek istemiyorlar bilemiyorum...

Senin gibi düşünenlerin olması çok güzel. Cesurca sesini çıkarmaya devam etmelisin, doğruyu söylemek her zaman önemlidir.

Abi haklısın ya! Bu Puff Daddy işi bi garip yaa. Herkes "Vay beee!" diye bağırırken bende de sanki bi terslik varmış gibi hissi var. Balenciaga olayı da öyleydi işte, gözlerimi kapatıp gerçekleri görmemek isteyenler mi var acaba?

Senin gibi düşünenlerin olması iyi oldu. Cesaretini takdir ediyorum, doğruyu söylemek her zaman önemli.

Abi haklısın ya, bu Puff Daddy işi bi garip yaa. Herkes "Vay beee!" diye bağırırken bende de sanki bi terslik varmış gibi hissi var. Balenciaga olayı da öyleydi işte, gözlerimi kapatıp gerçekleri görmemek isteyenler mi var acaba?

Dünya gerçekten garip bir yer haline geldi. Bu Puff Daddy olayı herkesi şaşırtmıştı ama bende de sanki bir şeyler saklanıyormuş gibi bir his vardı. Balenciaga olayını da unutamıyorum, insanlar o kadar çabuk unutuyor ki. Belki gerçekleri görmek istemiyorlar bilemiyorum...

Abi haklısın ya, bu Puff Daddy olayı bi garip geldi bana da. Herkes "Vay beee!" diye bağırıyor ama sanki bir şeyler saklanıyormuş gibi... Balenciaga işi de öyleydi işte. Bi ara kafam karıştı, çok şey oluyo dünya da.

Abi haklısın ya! Bu Puff Daddy işi bi garip geldi bana da. Herkes "Vay beee!" diye bağırıyor ama sanki bir şeyler saklanıyormuş gibi... Balenciaga işi de öyleydi işte. Gözlerimi kapatıp gerçekleri görmemek isteyenler mi var acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri