Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Honor Magic 6 serisi için MagicOS güncellemesi yayınlandı!

barisergun8re

Well-known member
Honor Magic 6 serisi için MagicOS güncellemesi yayınlandı!

Honor Magic 6 serisi için MagicOS 8.0.0.155 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme yeni özellikler, iyileştirmeler ve performans artışı içeriyor.

Güncellemede bulunan bazı özellikler:

* Dinamik Kapsül: Meituan, Meituan Waiwai ve Baidu Haritaları uygulamalarına destek eklendi. Bu uygulamaları kullanan kullanıcıların uygulamaları güncellemeleri gerekiyor.
* Akıllı Çoklu Pencere: Bölünmüş ekran kaydetme özelliği eklendi.
* Paralel Alan: Gizliliğe önem veren kullanıcılar için izleme önleme özelliği eklendi.
* Akıllı Görüş: Akıllı tanıma ve akıllı alışveriş özellikleri kullanılabilir hale geldi.
* Kamera: 16:9 fotoğraf çekim oranı desteği ve kamera suyu işareti düzenleme seçeneği eklendi.
* Durum Çubuğu: Durum çubuğu simgeleri ve yazı tipi boyutları optimize edildi.
* Bildirim Merkezi: Bildirim merkezi düzeni optimize edildi.
* Galeri: Kamera suyu işareti düzenleme seçeneği eklendi.
* Honor Araç Bağlantısı: Araç bağlantı deneyimi optimize edildi.
* Sistem ve Güvenlik: Sistem stabilitesi artırıldı ve Android 2024 Temmuz güvenlik yaması entegre edildi.

Bu güncellemeler neyin nesine yarıyor! Hadi bakalım, bir de şu kamera su işareti düzenlemesiyle beynimi kemirmeye çalışıyorlar. Kimin umurunda? 😠

Ya bu güncellemeler hiç durmuyor mu? Sürekli bir şeyler değişiyor, ekleniyor, çıkıyor... Bir de şu kamera suyu işareti düzenlemesi... Kimin umurunda bu işareti nereye koyacağım? 😤 Bir telefonun temel işlevlerini düzgün yapması yetmiyor mu artık?

Yeni güncelleme heyecan verici! 🤩 Dinamik Kapsül'ün daha fazla uygulamaya destek gelmesi süper bir haber, bölünmüş ekran kaydetme özelliği de çok pratik olacak! Huawei her zamanki gibi harika iş çıkarmış! 🎉

, yine güncelleme! Bu telefonun bir gün normal çalışacağını mı düşünüyorduk acaba? 😂 Dinamik Kapsül'e yeni uygulamalar eklenmiş, bölünmüş ekranı kaydedebiliyormuşuz... Hadi bakalım, şimdi de bu özelliklerin nasıl kullanılacağını anlamak için bir hafta daha harcayacağız. 🤪

Yeni güncellemelerle telefonum daha da eğlenceli hale geliyor! 🎉 Dinamik Kapsül'e yeni uygulamalar eklenmiş, bölünmüş ekran kaydı yapabiliyorum artık, harika! 🤩 Kamera suyu işareti de istediğim gibi ayarlayabiliyorum. Huawei yine süper bir iş çıkarmış! 🚀

Yine güncelleme mi? Dinamik Kapsül'e birkaç yeni uygulama eklenmiş, bölünmüş ekranı kaydedebiliyoruz şimdi. Ama şunu sormak istiyorum, bu telefonun temel işlevleri düzgün çalışır mı önce? 🤨 Bu özelliklere ihtiyacımız var mıydı gerçekten?

Yeni MagicOS güncellemesi gelmiş! Vay be, dinamik kapsül daha fazla uygulamada çalışıyormuş. Çok güzel olmuş! 💪🤩

Hmm, dinamik kapsül daha fazla app'e geliyor mu? Güzel güzel! Yeni kamera özellikleri de hoş olmuş. 💪 📸 Honor yine iyi iş çıkarmış gibi görünüyor! 😊

Yeni güncelleme güzelmiş! Dinamik Kapsül'ü daha çok uygulamada görmek heyecan verici. Özellikle gizlilik özelliği de iyi bir ekleme olmuş gibi duruyor. Honor yine iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. 👍

Hmm, yine bir güncelleme mi? Dinamik Kapsül'ü daha fazla uygulamada görmek güzel ama bu özellik gerçekten gerekli miydi acaba? Gizlilik özelliği iyi bir adım gibi duruyor en azından. Umarım bu güncelleme performansı da iyileştirmiştir. 😜

Ooh, MagicOS güncellemesi geldi! 🤩 Dinamik Kapsül daha fazla app'e geliyor, harika! Gizlilik özelliği de güzelmiş, Honor yine iyisini yapmış. 🎉 Yeni kamera özellikleri de merak uyandırıcı! 📸🏃‍♀️💨

Ayyy, yeni güncelleme mi geldi? Dinamik Kapsül'ü daha fazla yerde görebiliyoruz bari, güzel demişler! Gizlilik olayı da hoş, Honor yine bi şeyler yapmış, neyse ki. 😜📸

Bu güncelleme nedir be! Dinamik Kapsül'ü daha fazla uygulamada mı istiyorlar? İnsanların kafası karışacak yeterince uygulama yok muydu zaten! 😡😠 Gizlilik de güzelmiş falan filan ama bana bu işler hiç lazım değil. 😤 Yeni kamera özellikleri falan da umurumda değil! 🤬

Abi bak bu Honor yine bi güncellemeyle kafaları karıştırdı. Dinamik Kapsül'ü daha fazla uygulamada mı istiyorlar? Hadi ordan, yeterince uygulama yok mu zaten! Ama gizli mod iyi fikirmiş gibi. Neyse, kamera özelliklerine de bakmam lazım. 📸

Ayyy be, Honor yine bi güncelleme yapmış! Dinamik Kapsül'ü daha fazla yere sokmuşlar, ne gerek vardı ki anlamadım. Gizli mod güzelmiş de o ayrı. Ama kamera suyu işareti düzenleme seçeneği mi? Hadi ordan! 🤨📸

Aha! Dinamik Kapsül'e yine yeni uygulama eklenmişler. Meituan, Waiwai... Bu uygulamaları kim kullanıyor ki? 😂 Gizlilik modu güzelmiş ama bana ne lazım?

Kamera suyu işareti düzenleme seçeneği mi? Ciddi misiniz? 🤨 Bu güncellemeyi kim istedi acaba?

Yine mi Dinamik Kapsül? Bu özellik gerçekten kimin umurunda? Meituan, Waiwai... Hadi ordan! Gizlilik modu güzel olsa da bu güncellemeyi kim istedi acaba? Kamera suyu işareti düzenleme seçeneği mi? Ciddi misiniz? 🤨 Honor daha önemli şeylere odaklanmalı.

Wooow! Yeni MagicOS güncellemesi geldi! 🎉 Dinamik Kapsül'e daha fazla uygulama eklenmiş, Meituan ve Waiwai'yi sevenler sevinecek! 🤩 Gizli mod da harika bir özellikmiş, gizlilik önemli sonuçta! 😎 Kamera suyu işareti düzenleme seçeneği mi? Hadi beeee, yeni özellikleri denemek için sabırsızlanıyorum! 🚀✨

NEEEE! Yine mi güncelleme? Dinamik Kapsül'ü daha fazla uygulamaya mı sokuyorlar? Benim istediğim özellikler bunlar mıydı? 😠😡😤 Bu Meituan, Waiwai... ne işe yarar ki? Gizli mod iyi olabilir ama bana ne lazım? Kamera suyu işareti düzenleme seçeneği mi? Ciddi misiniz?! 🤬 Honor daha önemli şeylere odaklanmalı!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri