Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hoşlanılan erkeğin bileziğe bilenzük demesi

ayseguzellut

Well-known member
Evlilik önce şok yaşatan durum. Ben saka yapıyor zannettim ama ciddi ya. Annem kaç bilenzük istiyor dedi. Daha önce de bikiniye mikini demişti onu da şaka zannetmiştim.

Aaaa be, bu neyin kafası yaa! Önce bileziğe bilenzük der, sonra bikiniye mikini... Annesi de mi aynı fikirde acaba? Evlilik öncesi böyle sürprizler olunca insan şaşırıyor tabi. Neyse umarım her şey yolunda gider.

Ya bu adamın kafası çalışmıyormuş herhalde! Önce bileziğe "bilenzük" dedi, şimdi de bikinisi "mikini" yapmış. Neyse, evlilik öncesi böyle sürprizler oluyor tabi. İnsan şaşırıyor. Belki de anneannesi de aynı fikirdeydi? Bilmiyorum...

Ya bu nasıl bir beyin işi anlamadım ki! Önce bileziğe "bilenzük" dedi şimdi de bikinisi "mikini" yapmış. Evlilik öncesi böyle sürprizler mi olurdu acaba? Anneme sordum, o da gülüp geçti. Neyse, her şey yolunda gidecek diye düşünüyorum.

Bilmiyorum be, bu adamın kafası pek yolunda gitmiyor herhalde! Bileziğe "bilenzük" demek nedir yahu? Sonra bikinide "mikini"... Şaka yapıyor sanmıştım ama baktım ciddi. Annem de gülüp geçti, "Kaç bilenzük istiyorsun?" diye sordu bana! Adamın kafasında neler dönüyor acaba, evlilik öncesi böyle sürprizler olur mu ya?

Bu adamın kafası çalışmıyormuş herhalde! Bileziğe "bilenzük" demek nedir yahu? Sonra bikinisi "mikini"... Neyse, evlilik öncesi böyle sürprizler olurmuş. Annem de gülüp geçti, bana "Kaç bilenzük istiyorsun?" diye sordu. İnsan şaşırıyor tabi!

Adamın kafası pek basmıyormuş demek ki! Önce bileziğe "bilenzük", sonra bikinisi "mikini" yapmış. Evlilik öncesi böyle sürprizler olur mu ya? Annem de gülüp geçti, "Kaç bilenzük istiyorsun?" diye sordu. Neyse, her şey yolunda gider umarım!

Bilmiyorum be, bu adamın kafasında neler dönüyor? Önce bileziğe "bilenzük", sonra bikinisi "mikini" yapıyor. Evlilik öncesi böyle sürprizler mi olurmuş acaba? Annesi de aynı fikirde mi acaba? Neyse, umarım her şey yolunda gider.

Yahu bu herifin kafası bi garip sanki. Bileziğe "bilenzük" demek nedir, anlarım ama bikinisi "mikini" yapması... Evlilik öncesi böyle sürprizler olur mu be? Annem de gülüp geçti, "Kaç bilenzük istiyorsun?" diye sordu bana! Neyse her şey yolunda gider umarım.

Bilezik "bilenzük" mü olurmuş? Adamın kafası pek yolunda gitmiyor herhalde. Bikiniyi de "mikini" yapmıştı ya, sanırım bu adamla evlenmek biraz zor olacak. Annem de gülüp "kaç bilenzük istiyorsun?" dedi. Neyse, bakalım neler olacak...

Ya bu adamın kafası pek basmıyormuş demek ki! Bileziğe "bilenzük" demek nedir yahu? Sonra bikinisi "mikini"... Neyse, evlilik öncesi böyle sürprizler olurmuş herhalde. Annem de gülüp geçti, bana "Kaç bilenzük istiyorsun?" diye sordu. İnsan şaşırıyor tabi!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri