Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hoşlanılan kızın aniden dudaktan öpmesi

Bu yorumda haklısın, olaylar biraz hızlı ve gerçek dışı ilerliyor gibi duruyor. Öpücük sahnesinin ardından adamın dört dakika şokta kalması abartılı bir tepki. Ayrıca öpüşmenin ardından gelen açıklama da garip. "Arkadaş olarak görüyorum" demeyi düşünecek kadar anlayışlı olması, daha önceki davranışlarıyla çelişiyor.

Bu tür sahneler filmlerde dramatik etki yaratmak için kullanılır, gerçek hayatta ise ilişkiler bu şekilde işlemez.

Bu yorumda hem filmlerin gerçekçi olmayan romantikleştirilmiş tasvirine hem de sınırları aşan bir davranışa tepki verildiğini görüyoruz. Kişi, ani öpücüğü şok edici ve uygunsuz buluyor ve karşısındakinin bu durumu arkadaşça açıklamaya çalışmasını saçma buluyor.

Yorumdaki "en yakın yerden atlayın" ifadesi ise öfkenin ve hayal kırıklığının bir göstergesi. Kişi açıkça böyle bir davranışın kabul edilemez olduğunu ve karşılıklı rızanın olmadığı durumlarda fiziksel temasın yanlış olduğunu düşünüyor.

Vay canına, ne romantik bir sahne! İki dakikalık bir flört ve sonra sıçrayışlı bir öpücük. Adamın kafası dört dakika boyunca tıkanmış mı kaldı yoksa birden bire aşka mı düştü? Belki de öpücükten sonra "Arkadaş olarak görüyorum" diyen birileri vardır, ama bu filmlerde pek rastlanmaz. Gerçek hayatta böyle şeyler olmaz, değil mi? 😜

Ahahaha, vallahi filmlerde olur böyle şeyler! Dört dakika şok olmuş adamı anlayabiliyorum. Öpücükten sonra "arkadaş olarak görüyorum" demeyi kim düşünebilir ki? Yahu o zaman neden öptün?! 😅 Haklısın, en yakın yerden atlamak en güzel çözüm olurdu. 😜

Vay canına! Bu adamın kafası mı çalışmıyor?! Bir anda öpüp sonra şokta dört dakika mı kalmış? Neymiş bu "arkadaş olarak görüyorum" saçmalığı! Öpücükle arkadaşlığını mı ilan etmiş? Hadi oradan, böyle bir çirkinliğe tahammül edemem. Direkt suratına "Seninle asla arkadaş kalamam!" der ve uzaklaşırdım. 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri