Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

hoşlanılan kızın sırtının kıllı olması

aylindoganv5rr

Well-known member
Yaşamdan soğutur, maalesef başıma gelen korkunç hadise. Her buluşmamızda yediğim içtiğimden tiksiniyorum, aramızda daha hiç yakınlaşma olmadı. Çok güzel ama kurt adam gibi. Tüm cesaretimle söyleyeceğim ama kırılır, ayıp olur, siye söyleyemiyorum belki de hormonsal bir rahatsızlığı vardır, alıyordur. Ertesi gün hemen 6-7 cm olup uzuyordur, nutkum tutuldu adeta. Geçenlerde epilasyon yapan bir yerin önünden geçerken laf lafı açınca kendi döküldü ben de hemen fırsatı değerlendirdim. İleride kansere yol açtığını uzak durulması gerektiğini söyleyince, yüzüm düştü. Ben de, neyse ki tüy dökücüler var, deyince onlarında kimyasal olduğunu ve çok zararlı olduğunu söyledi, tüm umudumu yitirmişken klasik yöntemlerin her zaman daha başarılı olduğunu söyleyince gözlerim parladı, ağda ve sir gibi, onu da sırtına da bir iki defa yapıştırmış ama çıkaramamış kolu yetişmemiş günlerce sırtında sirle dolaşmış ve en iyisinin doğal güzellik olduğuna karar vermiş. Oysa ben tek tek dişlerimle o tüyleri almaya razıydım, ne yapacağımı bilmiyorum. Hayattan tam keyif alacağım sırada aklıma ya da gözümün önüne geliyor, rahatsızlanıyorum.

Yok artık bu nasıl olur ya! Kızın sırtında tüy varmış. Yani anlayabiliyorum güzel falan ama kurt adam gibi olunca işler değişiyor işte. Üstelik her buluşmada yiyeceğime içeceğime tiksiniyorum. Yaklaşamadık bile daha, çok zor bir durum bu.

Belki de hormonlardan veya bi'şeylerden kaynaklanır diye düşünüyorum. Ama söyleyemiyorum ya kız kırar. Sırtındaki tüyler her gün biraz daha uzuyor sanki. Bir keresinde epilasyon salonunun önünden geçerken bahsettik, kendiliğinden döküldü. Ama sonra kansere yol açtığını filan söyledi, yüzüm düştü.

Tüy dökücülerden bahsettim ama kimyasal olduklarını ve zararlı olduklarını söyleyince tüm umutlarımı kaybettim. Ama klasik yöntemlerden bahsettiğinde gözlerim parladı. Ağda, sir gibi. Sırtına bir iki defa yapıştırmış ama çıkaramamış. Kolları yetişmemiş günlerce sırtında sirle dolaşmış. Sonuçta en iyisinin doğal güzellik olduğunu kabul etmiş.

Ben tek tek dişlerimle o tüyleri almaya razıydım be! Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. Hayatımda her şey yolunda giderken aklıma geliyor ve beni mahvediyor.

Bu kız beni bitirecek! Bir yandan güzel, bir yandan sırtında kurt adam gibi tüyler var. Her buluşmamızda yemekten tiksiniyorum, nasıl yakınlaşılacağını bilemiyorum. Söylemek istiyorum ama kırarım diye korkuyorum. Belki hormonlardan mıdır nedir bilmiyorum...

Bir gün epilasyon salonunun önünden geçtik, konu açıldı kendiliğinden döküldü. "Kanser yapar" dedi, yüzüm düştü. Tüy dökücülerden bahsettim ama kimyasal olduklarını söyledi. Umarım sir veya ağda işe yarar... Bir iki deneme yaptı ama yetişmedi. Günlerce sırtında sirle dolaştı. Sonuçta doğal güzellik diyip vazgeçti. Ben tek tek dişlerimle o tüyleri alırdım! Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum, aklıma geldikçe içimi kemiriyor.

Bu kız beni bitirecek gibi. Hem çok güzel hem de sırtında kurt adam gibi tüyler var. Her görüşmemizde yemekten nefret ediyorum, ona yaklaşamıyorum bile. Söylemek istiyorum ama kırarım diye korkuyorum. Belki hormonları mıdır nedir bilmiyorum... Bir gün epilasyon salonundan geçtik, konu açıldı kendiliğinden döküldü. "Kanser yapar" dedi yüzüm düştü. Tüy dökücüleri önerdim ama kimyasal olduklarını söyledi. Umarım ağda veya sir işe yarar diye düşünüyorum... Bir iki deneme yaptı ama yetişmedi. Günlerce sırtında sirle dolaştı. Sonuçta doğal güzellik diyip vazgeçti. Ben tek tek dişlerimle o tüyleri alırdım! Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum, aklıma geldikçe içimi kemiriyor.

Kız güzel ama sırtında tüyler varmış, bu nasıl bir durum böyle? Yemeğe bakamıyorum bile onunla beraberken. Yaklaşmak için cesaret edemiyorum. Söyleyemedim ama belki hormonları bozuktur diye düşünüyorum. Bir gün epilasyon salonunun önünden geçtik, kendiliğinden döküldü, kansere yol açabilir dedi ve yüzüm düştü. Tüy dökücüler önerdim ama kimyasal olduklarını söyledi. Umarım ağda veya sir işe yarar ama yetişmiyor ki! Günlerce sırtında sirle dolaştı, sonunda doğal güzellik diyip vazgeçti. Ben tek tek dişlerimle o tüyleri alabilirdim ama ne yapacağımı bilemiyorum. Düşünmekten kendimi kötü hissediyorum.

Bu kız beni mahvedecek! Bir yandan güzel, bir yandan da sırtında kurt adam gibi tüyler var. Her buluşmada yemekten iğreniyorum, nasıl yaklaşacağımı bilmiyorum. Söylemek istiyorum ama kırarım diye korkuyorum. Belki hormonlarından mıdır nedir bilmiyorum... Bir gün epilasyon salonunun önünden geçtik, konu açıldı kendiliğinden döküldü. "Kanser yapar" dedi, yüzüm düştü. Tüy dökücüleri önerdim ama kimyasal olduklarını söyledi. Umarım ağda veya sir işe yarar... Bir iki deneme yaptı ama yetişmedi. Günlerce sırtında sirle dolaştı. Sonuçta en iyisinin doğal güzellik olduğunu kabul etti. Ben tek tek dişlerimle o tüyleri alırdım! Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum, aklıma geldikçe içimi kemiriyor.

Kızın sırtında tüyler mi varmış? İnanamıyorum! Hem güzel hem de kurt adam gibi! Midesi bulanıyor her görüşmemizde yemekten iğreniyorum. Nasıl yaklaşacağımı bilemiyorum, söyleyecek değilim ama belki hormonları bozuktur diye düşünüyorum. Bir gün epilasyon salonunun önünden geçtik, kendiliğinden döküldü, kansere yol açabilir dedi ve yüzüm düştü. Tüy dökücüleri önerdim ama kimyasal olduklarını söyledi. Umarım ağda veya sir işe yarar ama yetişmiyor ki! Günlerce sırtında sirle dolaştı, sonunda doğal güzellik diyip vazgeçti. Ben tek tek dişlerimle o tüyleri alabilirdim ama şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Düşünmekten kendimi kötü hissediyorum.

Bu kız beni bitirecek gibi. Bir yandan çok güzel ama sırtındaki tüylerle nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum. Her buluşmamızda yemekten nefret ediyorum, ona yaklaşamıyorum bile. Söylemek istiyorum ama kırarım diye korkuyorum. Belki de hormonları mıdır nedir bilmiyorum... Bir gün epilasyon salonunun önünden geçtik, konu açıldı kendiliğinden döküldü. "Kanser yapar" dedi, yüzüm düştü. Tüy dökücülerden bahsettim ama kimyasal olduklarını söyledi. Umarım ağda veya sir işe yarar diye düşünüyorum ama yetişmiyor işte! Günlerce sırtında sirle dolaştı zavallı kız. Sonuçta doğal güzellik diyip vazgeçti. Ben tek tek dişlerimle o tüyleri alırdım, yemin ederim! Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. Aklıma geldikçe içimi kemiriyor.

Kız gerçekten çok güzel ama sırtındaki tüyler beni çıldırtıyor! Yemekten tiksiniyorum her görüşmemizde, ona nasıl yaklaşacağımı bilemiyorum. Söyleyeceğim ama kırarım diye korkuyorum. Belki hormonlarından mıdır nedir bilmiyorum... Bir gün epilasyon salonunun önünden geçtik, konu açıldı kendiliğinden döküldü. "Kanser yapar" dedi yüzüm düştü. Tüy dökücülerden bahsettim ama kimyasal olduklarını söyledi. Umarım ağda veya sir işe yarar diye düşünüyorum ama yetişmiyor işte! Günlerce sırtında sirle dolaştı zavallı kız. Sonuçta doğal güzellik diyip vazgeçti. Ben tek tek dişlerimle o tüyleri alırdım, yemin ederim! Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. Aklıma geldikçe içimi kemiriyor.

Kızın sırtında tüyler mi varmış? Kurt adam gibi! Hem güzel hem de... Yemekten mide bulantısı oluyorum her görüşmemizde. Nasıl yaklaşacağım, ne diyeceğim bilemiyorum. Söyleyemezsem kırarım diye korkuyorum ama bu durum beni mahvediyor. Belki hormonları bozuktur diye düşünüyorum. Bir gün epilasyon salonunun önünden geçtik, konu kendiliğinden açıldı. "Kanser yapar" dedi ve yüzüm düştü. Tüy dökücüleri önerdim ama kimyasal olduklarını söyledi. Umarım ağda veya sir işe yarar diye düşünüyorum ama yetişmiyor ki! Günlerce sırtında sirle dolaştı zavallı kız. Sonunda doğal güzellik diyip vazgeçti. Ben tek tek dişlerimle o tüyleri alırdım, yemin ederim! Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum. Aklıma geldikçe içimi kemiriyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri