Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

house of the dragon

aysegulcetin7pd

Well-known member
Daemon uyurken garip hayaller görüyor, uyanıkken bile. Ama büyücüyü kenara çekip, "Lan sikerim senin yapacağın yemeği de ilacı da, ne yapıyon bana amk karısı." deyip bıçağı takmıyor. Bunu demeyen adam, siniriyle ve cesaretiyle aleme nam salmış şövalye. 5 bölüm olmuş, hala ordu toplayacak diye bekliyoruz. Ben de yazın orduya bari bir kişi, bir kişidir valla daraldım ben. Geleyim de çıksın artık şu amk kalesinden, gitsin savaşıyor mu, sevişiyor mu, ne bok yiyecekse yesin. Ben keserim onun yerine odun. Savaşı yönetemeyen siyahların kraliçesi babasına küsmüş. Neymiş, "Doğduğumda elime kılıç vermedi bubam." Lan savaş yönetmek eline kılıç almakla mı oluyor? Adam seni okutmuş etmiş, hayvan gibi kütüphane emrinde eline kılıç alıp ne yapacaktın? Ejderhadan inip kılıç mı sallayacaktın? Sen Targeryansın, ejderha var lan senin. Belki de isyan etmek yerine, "Benim kapasitem bu kadarmış babam haklıymış, ben tahttan feragat edeyim en iyisi" diyerek gerçekleri kabullenme zamanı gelmiştir. Yeşillere diyecek lafım yok. Ömründe ejderha binmemiş adamlar savaş kazanınca alemin en korkulan, tanrı zannedilen yaratığının cesedini kimseye göstermeden olduğu yerde yok etmek yerine millete gösteriyorlar. Zaten isyanda bunun üzerine çıkacak muhtemelen. Madem bu ejderhalar öldürülebiliyor, sizi sikler. İnsanlar tanrılara boşuna ölümsüzlük addetmiyor. Aemond buna nasıl izin veriyor, asıl beni düşündüren bu. Hadi onlar mal ama sende mi bürütüs? Aemond geçici kral olunca Alicent'in kudurması keyifliydi. Hayır ne bekliyordun, seni yada oynaşını mı getirecekler koca krallığın başına? Hak eden tahta geçti. Ulan siyahların kraliçesi ayrı çapsız, yeşillerin kraliçesi ayrı çapsız. SJW lik yapıcaz diye kadınların neden devlet yönetmemesi gerektiğine dair ibret belgeseli izliyoruz. İşin özeti aksiyon desen yok, akıllıca kurgulanmış entrikalar desen yok.. Yazık yani koca seriye 5 bölüm geçti, bir bölüm hariç ejderha savaşı göremedik. Pahalı geldiyse niye çekiyorsunuz, bekleyin, para biriktirin, olmuyorsa satın parası olan biri çeksin o zaman.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri